Arama

Kronik Ürtiker hastalığı hakkında yardımcı olur musunuz? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ocak 2015 Gösterim: 28.835 Cevap: 34
kospi11 - avatarı
kospi11
Ziyaretçi
5 Mart 2014       Mesaj #31
kospi11 - avatarı
Ziyaretçi
Hocam nasil cozuldu hastaliginiz? Bende on aydir ugrasiyorum bununlar? Tsk.
Sponsorlu Bağlantılar
kospi11 - avatarı
kospi11
Ziyaretçi
5 Mart 2014       Mesaj #32
kospi11 - avatarı
Ziyaretçi
Bende kullandim bende 2 ay ise yaradi..sonra yine cikti. Kisiden kisiye degisir. Ins sifa bulursunuz
Sponsorlu Bağlantılar
kospi11 - avatarı
kospi11
Ziyaretçi
7 Mart 2014       Mesaj #33
kospi11 - avatarı
Ziyaretçi
Sodyum bikarbonat" yazılmış bir başlik altinda cevaplarda. Onu deniyorum arkadaşlar. Bu sabah aç karnina içtim bir bardak suyla karıştırip. Bide aksam içmiştim. Bakalim ne olacak
pkayabasi - avatarı
pkayabasi
Ziyaretçi
5 Ağustos 2014       Mesaj #34
pkayabasi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Selam ben de 6 yılı aşkın zamandır ürtiker hastasıyım. Ürtiker testler yaptırdım bir şey çıkmadı. Daha doğrusu doktorum ürtiker demedi. Sadece mayalı şeyler biraz tetikliyor dedi ve bana şu ilacı verdi NEORAL bunu 4 yıl kullandım bir sonuç alamadım. Sonra da doktorum ilacımı değişti. COLCHİCUM DİSPERT ve yanında da kaşıntı için bir sürü ilaç verdi ama ben yine bir sonuç alamadım. Artık psikolojim bozuluyor yavaş yavaş. Çıkması bir şey değil kaşıntıya dayanamıyorum. yardımcı olur musunuz?

Kronik ürtiker hastası iseniz ilaçlar fayda etmiyor. Çare bulamadıysanız Hitrizin adı verilen bir ilaç var 5 TL'ye eczanelerden temin edebilirsiniz ilacı. 10 mg sabah akşam 1 defa tok karnına içeceksiniz. Akşamları da yatmadan önce 1 su bardağı kefir içtikten sonra birkaç gün içinde iyileştiğinizi fark edeceksiniz, geçmiş olsun.
Son düzenleyen nötrino; 5 Ağustos 2014 13:29 Sebep: Alıntı soru ve mesaj düzeni!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2015       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kronik ürtiker var bende ve prick testi falan filan derken hematolojiye kadar gidip kanıma baktırdım fakat orda da değerlerim normal çıktı. birşeyin yok dedi doktor. ama kağıtta yazan tıp dilindeki bir yazıyı internette baktım lösemi falan filan bişeler diyor ama doktor birşey yok dedi bu yazılar ne anlama geliyor bilen var mı? özellikle çizgi içine aldığım yerdeki yazıda "myelosit ve metamyelosit" gibi birşey yazıyor ve internette baktım ama anlayamadım.

resim: http://goo.gl/ix9LBl