Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayara yazıcı ağını nasıl kurabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda SELCUKORUC tarafından 6 Mayıs 2009 (09:48) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7904 kez görüntülenmiş, 3 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Ağustos 2013 (23:14) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 6 Mayıs 2009, 09:48

#1 (link)
SELCUKORUC
Ziyaretçi
SELCUKORUC - avatarı
ARKADAŞLAR BEN ÇALIŞTIĞIM KURULUŞA İNTERNET ODASI KURDUM İNTERNET KABLOSUZ WİSTA YÜKLÜ PCLERDE 8 ADET VE İNTERNETE BAĞLANDILAR Bİ USB BAĞLI YAZICI VAR. DİĞER 7 BİLGİSAYARDA AĞ ÜZERİNDEN YAZDIRABİLİRMİ AĞI NASIL KURABİLİRİM
Benzer Konular: Etiketler:
  • bilgisayara yazici nasil baglanir
  • bilgisayara yazici nasil tanitilir
  • yazici agi nasil kurulur
  • yazici bilgisayara nasil baglanir
  • yazici nasil tanitilir
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Mayıs 2009, 11:27

#2 (link)
Style King
BrookLyn - avatarı
Alıntı:
SELCUKORUC adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ARKADAŞLAR BEN ÇALIŞTIĞIM KURULUŞA İNTERNET ODASI KURDUM İNTERNET KABLOSUZ WİSTA YÜKLÜ PCLERDE 8 ADET VE İNTERNETE BAĞLANDILAR Bİ USB BAĞLI YAZICI VAR. DİĞER 7 BİLGİSAYARDA AĞ ÜZERİNDEN YAZDIRABİLİRMİ AĞI NASIL KURABİLİRİM
Öncelikle bilgisayarınızda bulunan yazıcıyı paylaştırarak başlamalısınız:
Yazıcının Kurulu Olduğu Bilgisayar da Başlat\Ayarlar\Yazıcı ve Fakslar kısmına tıklayınız. Karşınıza çıkacak olan ekranda yazıcınızın marka ve modeli bulunmaktadır. Örneğin: 'HP Officejet 5600 series' ekli olan bu yazıcınıza sağ tuş yaparak özellikler'e gelin. Açılan ekranda karşınıza yazıcınızın özelliklerinin olduğu bir ekran gelecektir. Buradan 'Paylaşım' yazan kısıma tıklayınız, karşınıza gelen ekrandada 'Bu Yazıcıyı Paylaştır' seçeneğini işaretleyip Uygula\Tamam diyerek işlemi bitirin.
İkinci işlem olarak yazıcıyı kullanmak istediğiniz diğer bilgisayarlara aşağıda belirtilen işlemleri birebir uygulamalısınız:
Diğer bilgisayarlardan bir tanesine geçerek tekrardan Başlat\Ayarlar\Yazıcı ve Faksla kısmına geliniz. Açılan ekranda sol taraftaki menü'de 'Yazıcı Ekle' kısmına tıklayınız. 'Yazıcı Ekleme Sihirbazına Hoşgeldiniz' başlıklı bir ekran gelicektir 'İleri' seçeneğini seçerek geçiniz. Karşınıza 'Yerel Ağ Yazıcısı' başlıklı ekran gelicektir. Buradanda 'Ağ Yazıcısı veya başka bilgisayara bağlı yazıcı' seçeneğini işaretleyip ileri seçeneğini seçerek geçiniz. Karşınıza 'Bir Yazıcı Belirtin' başlıklı farklı bir ekran gelicektir. Buradanda 'Yazıcı İçin Gözat' seçeneğini işaretleyip ileri diyerek geçiniz.

Son olarak gelen ekranda karşınıza paylaşımda olan yazıcı görünecektir. Yazıcıyı seçtikten sonra Varsayılan olarak ayarlamanızı isteyecektir isteğe bağlı bir durum. Karşımıza gelen ekrana son dedikten sonra işlemimiz tamamlanıyor

Saygılar,
MsXLabs Organization
Rapor Et
Eski 30 Mart 2010, 16:56

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hp4700 SERİSİ WİRELESS YAZICI ALDIM AMA KABLOSUZ AĞA BİRTÜRLÜ BAĞLAYAMADIM.YARDIM LÜTFENSYGILAR..
Rapor Et
Eski 22 Ağustos 2013, 23:14

yazıcı nasıl kullanılır ve nasıl mürekkepler takılır

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
savaşlar - avatarı
arkadaşlar abilerim yazıcı aldı nasıl mürekkebi takmak ve nasıl kullanacaklarını bilmiyolar yardımcı olursanız seviniriz şimdiden teşekkürler
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.144 saniyede (69.68% PHP - 30.32% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:20
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi