Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bir kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda daMLa- tarafından 6 Mayıs 2009 (18:19) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
184045 kez görüntülenmiş, 114 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Temmuz 2014 (17:04) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.84  |  Oy Veren: 19      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Eylül 2009, 03:49

#11 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

eski ilişkisi yüzünden hala problemler yaşıyoruz beni sevdiğine eminim bende onu çok seviyorum fakat nezaman eski ilişkisiyle ilgili bir konuyla karşılaşsak (ki bu tarz konularla çevremizdeki insanlar yüzünden karşılaşıyoruz)o gün bir başkası oluyor onu unutmadığını düşündürüyo bana böyle anlarda nasıl kendime bağlayabilirim çok seviyorum(((
Sizi seviyorsa bir şey yapmanıza gerek yok, sadece bu konu üzerinde fazla durmasanız iyi edersiniz basit birşey miş gibi davranıp sessiz kalmak en iyisidir.
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Eylül 2009, 15:37

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bnm bi sevgilim var ve bu aralar soguk davranıyor arkadas cevresini degişti ve ne yaparsam hep ben suclu oluyorum ayrıldı ama 2 gün içinde geri geldi sensiz olmuo die ama hala soguk daranıor eskisi gibi degil ne yapabilirim bira hemen cevap yazarsa sevinirim çok ihtiyacım var buna
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2009, 20:16

#13 (link)
peromyscus
Ziyaretçi
peromyscus - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar bnm bi sevgilim var ve bu aralar soguk davranıyor arkadas cevresini degişti ve ne yaparsam hep ben suclu oluyorum ayrıldı ama 2 gün içinde geri geldi sensiz olmuo die ama hala soguk daranıor eskisi gibi degil ne yapabilirim bira hemen cevap yazarsa sevinirim çok ihtiyacım var buna
Snde ona soquk dwran..O sna nasıLsa snde ona öLe oL..

aRkadşLar bnm bi svqLm war 5 aydr birLkteyız..Herşyi bnden bekLio..Snki bn erkeğim o kız..Onu da qeceLm en ufak bişiden tartışıyoruz hemen ayrılığa getiriyo konuyu bni çok svdiğini biliyorum emınımde..Galıba şöyle düşünüyo nasıl olsa beni bırakmaz diyip ayrılık konusunu açıyo..Bnde yok ayrlmaylm nolur fln diyorm :s Bni kybedmekten korkmuyo..İşde biraz koşsn pşmden korksn bni kybedmektn isdiorm..Npmalıyım ?
Son Düzenleyen peromyscus; 17 Eylül 2009 @ 20:21. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 12 Kasım 2009, 14:10

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bak canım bunu bende yasadım sonunda anladıgım ne bılıyon mu erkekler tek bırıyle yasayamazlar ve en onemlısı bı konuda tercıh yapmaktan nefret ederler yanı ona sure verme ya kal ya gıt dıye kacan kovalanır ya sen kovaladıkca o kacıyo o yuzden bırak kovalama,sana bı cevap veremıyosa bu ınsanın hayatın da baska bırı vardır ondan vazgecemıyo sana gelemıyo sanagelecegı tek zaman o kısıyı hayatından cıkarınca olur onu seven bırınde tesellı ara bu kısı sen olabılırsın
Rapor Et
Eski 22 Kasım 2009, 11:50

#15 (link)
199 alsi
Ziyaretçi
199 alsi - avatarı
aynı şey bnm başımdda var eski ilşkisi bni daha çok sevdiğini syluyo ama bazen unutamadgnı dşnuyorum o anlarda kahroluyum takıntılı hale geldm napıcam bn?
Rapor Et
Eski 14 Aralık 2009, 11:59

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
canım ARKADAşım merhaba bence o seni zora sokuyor ve sevginin dercesini görmeyi bekliyor bence ona sevgini kanıtlamayı dene....
Rapor Et
Eski 26 Aralık 2009, 17:16

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bütün bayanların güzel giyinip güzel kokular sürmeli her kadının dogasında vatdı sakın şaşırmayın çok aşırı makyaj yaptıgında çünkü her kandının dogasında vardır
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2010, 04:56

#18 (link)
Doğrucu Kız
Ziyaretçi
Doğrucu Kız - avatarı
Siz siz olun kızlar Kimseyide elinizde tutmaya çalışmayın.Unutmayın Şunu Çok Doğru Bi Söz Sizin Sewdğinizle deil Sizi Sewenle daha cok Mutlu Olursunuzz Çünkü O sizi Sewıyor Elde etmek için Tüm maymulukları yapmayada hazır Tadını cıkartın bncee
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2010, 23:23

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bi erkege eski ilişkisini nasıl untturabilrim
Rapor Et
Eski 24 Ocak 2010, 20:24

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bi erkek arkadaşım var fakat soğuk davranıyo, tavır koysam oda tavır yapıp inada bindiriyo. iyi gitsem duygusal olsam eskisi gibi pek karşılık vermiyo.. napmalıyım?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bir kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: kul kedisi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 12
Son Mesaj: 5 Haziran 2014 18:39
Gönderen: Sasuke Uchiha Forum: Forum Oyunları
Cevap: 14
Son Mesaj: 9 Mayıs 2014 22:08
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 27 Ağustos 2013 23:46
Gönderen: KA0S753 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 19 Ekim 2010 15:49
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 15 Ocak 2009 17:16
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.140 saniyede (71.59% PHP - 28.41% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 00:10
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi