Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Bir kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır?

• bir erkegi kendime nasil baglarim
  • bir erkegi nasil kendime baglarim
  • erkek kiza nasil baglanir
5 Eylül 2009 03:49   |   Mesaj #11   |   
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
İstanbul

21665
2.580 mesaj
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

eski ilişkisi yüzünden hala problemler yaşıyoruz beni sevdiğine eminim bende onu çok seviyorum fakat nezaman eski ilişkisiyle ilgili bir konuyla karşılaşsak (ki bu tarz konularla çevremizdeki insanlar yüzünden karşılaşıyoruz)o gün bir başkası oluyor onu unutmadığını düşündürüyo bana böyle anlarda nasıl kendime bağlayabilirim çok seviyorum(((

Sizi seviyorsa bir şey yapmanıza gerek yok, sadece bu konu üzerinde fazla durmasanız iyi edersiniz basit birşey miş gibi davranıp sessiz kalmak en iyisidir.
ICE-MAN, perlina ve KaNKaWaReZ bu mesajı beğendi.
Misafir
10 Eylül 2009 15:37   |   Mesaj #12   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar bnm bi sevgilim var ve bu aralar soguk davranıyor arkadas cevresini degişti ve ne yaparsam hep ben suclu oluyorum ayrıldı ama 2 gün içinde geri geldi sensiz olmuo die ama hala soguk daranıor eskisi gibi degil ne yapabilirim bira hemen cevap yazarsa sevinirim çok ihtiyacım var buna
peromyscus
17 Eylül 2009 20:16   |   Mesaj #13   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bnm bi sevgilim var ve bu aralar soguk davranıyor arkadas cevresini degişti ve ne yaparsam hep ben suclu oluyorum ayrıldı ama 2 gün içinde geri geldi sensiz olmuo die ama hala soguk daranıor eskisi gibi degil ne yapabilirim bira hemen cevap yazarsa sevinirim çok ihtiyacım var buna

Snde ona soquk dwran..O sna nasıLsa snde ona öLe oL..

aRkadşLar bnm bi svqLm war 5 aydr birLkteyız..Herşyi bnden bekLio..Snki bn erkeğim o kız..Onu da qeceLm en ufak bişiden tartışıyoruz hemen ayrılığa getiriyo konuyu bni çok svdiğini biliyorum emınımde..Galıba şöyle düşünüyo nasıl olsa beni bırakmaz diyip ayrılık konusunu açıyo..Bnde yok ayrlmaylm nolur fln diyorm :s Bni kybedmekten korkmuyo..İşde biraz koşsn pşmden korksn bni kybedmektn isdiorm..Npmalıyım ?
Son düzenleyen peromyscus; 17 Eylül 2009 20:21. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir
12 Kasım 2009 14:10   |   Mesaj #14   |   
Ziyaretçi
bak canım bunu bende yasadım sonunda anladıgım ne bılıyon mu erkekler tek bırıyle yasayamazlar ve en onemlısı bı konuda tercıh yapmaktan nefret ederler yanı ona sure verme ya kal ya gıt dıye kacan kovalanır ya sen kovaladıkca o kacıyo o yuzden bırak kovalama,sana bı cevap veremıyosa bu ınsanın hayatın da baska bırı vardır ondan vazgecemıyo sana gelemıyo sanagelecegı tek zaman o kısıyı hayatından cıkarınca olur onu seven bırınde tesellı ara bu kısı sen olabılırsın
199 alsi
22 Kasım 2009 11:50   |   Mesaj #15   |   
Ziyaretçi
aynı şey bnm başımdda var eski ilşkisi bni daha çok sevdiğini syluyo ama bazen unutamadgnı dşnuyorum o anlarda kahroluyum takıntılı hale geldm napıcam bn?
Misafir
14 Aralık 2009 11:59   |   Mesaj #16   |   
Ziyaretçi
canım ARKADAşım merhaba bence o seni zora sokuyor ve sevginin dercesini görmeyi bekliyor bence ona sevgini kanıtlamayı dene....
Misafir
26 Aralık 2009 17:16   |   Mesaj #17   |   
Ziyaretçi
bütün bayanların güzel giyinip güzel kokular sürmeli her kadının dogasında vatdı sakın şaşırmayın çok aşırı makyaj yaptıgında çünkü her kandının dogasında vardır
Doğrucu Kız
10 Ocak 2010 04:56   |   Mesaj #18   |   
Ziyaretçi
Siz siz olun kızlar Kimseyide elinizde tutmaya çalışmayın.Unutmayın Şunu Çok Doğru Bi Söz Sizin Sewdğinizle deil Sizi Sewenle daha cok Mutlu Olursunuzz Çünkü O sizi Sewıyor Elde etmek için Tüm maymulukları yapmayada hazır Tadını cıkartın bncee
Misafir
13 Ocak 2010 23:23   |   Mesaj #19   |   
Ziyaretçi
bi erkege eski ilişkisini nasıl untturabilrim
Misafir
24 Ocak 2010 20:24   |   Mesaj #20   |   
Ziyaretçi
bi erkek arkadaşım var fakat soğuk davranıyo, tavır koysam oda tavır yapıp inada bindiriyo. iyi gitsem duygusal olsam eskisi gibi pek karşılık vermiyo.. napmalıyım?
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Bir kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır? Konusuna Benzer Konular

Bir erkek bir kızla neden çok uğraşır?
Gönderen: kul kedisi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 15
Son Mesaj: 30 Ocak 2015 19:32
Cevap: 6
Son Mesaj: 24 Ocak 2015 02:42
Bilgisayarınız Kız mı Erkek mi?
Gönderen: Sasuke Uchiha Forum: Forum Oyunları
Cevap: 16
Son Mesaj: 11 Ocak 2015 16:04
Cevap: 0
Son Mesaj: 19 Ekim 2010 15:49
Bir bayana hangi göz rengi daha çok yakışır?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 15 Ocak 2009 17:16
Sayfa 1.344 saniyede 12 sorgu ile oluşturuldu