Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Bir kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır?

• bir erkegi kendime nasil baglarim
  • bir erkegi nasil kendime baglarim
  • erkek kiza nasil baglanir
37
Misafir
25 Eylül 2010 08:09   |   Mesaj #41   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar bana sevgilim çok soğuk davranıyor bir şey soruyorum hiç cevap vermiyor seni seviyorum diyor ama beni çokda sıkıyorsun diyor en başda hiç böle değildi. halada telefonda konuşurken çok iyi yazışırken mesajlaşırkende çok iyi yüzüme karşı kapalı bir kutu oluyor sizce ne yapmalıyım gerekten çok mu sıkıyorumdur onu lütfen bana yardım edin ben onu çokk seviyorum çokk
Misafir
25 Eylül 2010 18:53   |   Mesaj #42   |   
Ziyaretçi
bnce onu sıkmıyrsndr yzne krşı utanıyrdr bellkide
Misafir
23 Kasım 2010 14:49   |   Mesaj #43   |   
Ziyaretçi
erkek arkadaşım bana soğuk davranıyor ..onu çook seviyorum o da beni seviyor eminim . senelerce bnı sevmiş beklemiş ancak soğuk davranıo ayrılalım dıyıp konuşmaya devam edio veya konusmuo 1 - 2 gun ıcınde pışman oldgunu sınırlendıgı ıcın bole yaptıgın soluo aılesıde bnı bılıo.napmalıyım soğuk dawranıo nasıl davranmalıyım kı eskısı gıbı bana ılgı gostersın?
Misafir
7 Aralık 2010 23:14   |   Mesaj #44   |   
Ziyaretçi
ben birsey sormak istiyorum.benim bir sevdigim var , cok seviyorum fakat onunda bir sevdigi var gecmisiyle alakalı birsey. Gecmişini unutturup geleceginin benimle olmasını istiyorum . Sürekli ilşkimiz oluyor ve 2 güne ayrılıyoruz.Ben onu 2 günluk deqL ömürlük istiyorum. O kızı unutturup bna dönmesni ve benimle olmasını istiyorum.ben onu nasıl seviyorsam oda o kızı seviyor ama benimlede sürekli sevgili olup duruyor Kız ondan nefret etmesine ragmen sevbiliyor.kac defa istemiorm dedi kız fakat o bnu anlamıyor.. kısacası o kızı unutturup benimle olmasını nasıl saglayabilirim rica ediyorum acil cevp verip ne yapmam gerekiorsa acıkca söyleyin..
Misafir
8 Aralık 2010 12:39   |   Mesaj #45   |   
Ziyaretçi
hem kızlar hem erk yanılıyor insan ne yaparsa yapsın insanın kaderinde sevdiğiyle olmamk varsa ölünceye kadar onu kendinize bağlasanızda boş insanın kaderinde ne varsa odur bencee
Misafir
9 Aralık 2010 00:24   |   Mesaj #46   |   
Ziyaretçi
Ben sevgilimi cokk seviyorum od abeni sevoyor biliyorum.amma benim icimde bir sikntii var korkoyrum eger bi rgunn bei birakarisa onsus nasil yasarim ondann ayrilmak istemiyorum amma bu sey icimde ki sejj beni cok sikiyorr
Exses
9 Aralık 2010 10:02   |   Mesaj #47   |   
Ziyaretçi
BENCE artislik yapmayın xD daha bilgili daha bakımlı olun ama bu erkeğe göre değişir :')
9 Aralık 2010 10:47   |   Mesaj #48   |   
Baragyal - avatarı
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
Trabzon
405
172 mesaj
Kız kendini ağırdan satmalı,yelkenleri hemen suya indirmemeli,bunları yaparken de ümit vermeyi elden bırakmamalı...
Kız dozajını aşmadan, biraz despot olmalı...
Kız erkeğini her zaman sevgiyle ,gülücükle karşılamalı ve uğurlamalı,ki erkek onu hep öyle hatırlasın...
Kız erkeğini asla boş bırakmamalı,sahibi olduğunu belirtecek izler bırakmalı,unutulmamalı ki eyersiz doru atının talibi çoktur...
Bir erkeği erkek yapan kadınıdır,kız erkeğin kalbini yumuşatmalı yüzünü değil...
Misafir
10 Aralık 2010 18:38   |   Mesaj #49   |   
Ziyaretçi
o, eski sevgilisinden söz ederken,gözlerine bak ve kulaklarını aç eğer özlemle anlatıyosa, iç çeker yada sana değil önüne bakar. fakat karşılaştırıyosa, sana bakar ama hep baktığı gibi değil, karşılaştırma gözüyle bakar. önce bunu belirle,sonra sende eski sevgilini anlat. sevgilin olması gerekmez, sadece arkadaşın da olabilir. sende sevgilinle o eski arkadaşını karşılaştır. ozaman bozulur ve bunu bidaha yapsa bile senin hisleri aklına gelir. o kişiyi unutamadıysa zaten,bu sevgiliden sana hayır gelmez. sevgini, hakedene sakla
Misafir
21 Ocak 2011 14:54   |   Mesaj #50   |   
Ziyaretçi
selam arkadaşlar benim bi svgilim var aşırı romantik ne yapmam gerekiyor
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Bir kız ne yaparsa erkek ona daha çok bağlanır? Konusuna Benzer Konular

Bir erkek bir kızla neden çok uğraşır?
Gönderen: kul kedisi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 15
Son Mesaj: 30 Ocak 2015 19:32
Cevap: 6
Son Mesaj: 24 Ocak 2015 02:42
Bilgisayarınız Kız mı Erkek mi?
Gönderen: Sasuke Uchiha Forum: Forum Oyunları
Cevap: 16
Son Mesaj: 11 Ocak 2015 16:04
Cevap: 0
Son Mesaj: 19 Ekim 2010 15:49
Bir bayana hangi göz rengi daha çok yakışır?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 15 Ocak 2009 17:16
Sayfa 1.368 saniyede 12 sorgu ile oluşturuldu