MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan KONUK tarafından açılmış Kullandığım bu ilaç regli geciktirir mi? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: MERHABALAR YAKLASIK 10 GUN ONCE FOLIC PLUS KULLANMAYA BASLADIM VE ADETTIM 2 GUN GECIKTI BU ... Etiketler:
  • folbiol adet geciktirirmi
  • dolorex adeti geciktirirmi
CEVAP VAR

Kullandığım bu ilaç regli geciktirir mi?

Gösterim: 20.902 | Cevap: 7
7 Mayıs 2009 21:55   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
MERHABALAR YAKLASIK 10 GUN ONCE FOLIC PLUS KULLANMAYA BASLADIM VE ADETTIM 2 GUN GECIKTI BU ILAC DIGER AGRI KESICILER GIBI ADET GECIKTIRMESI YAPABILIYORMU YADA HAMILE OLABILIRMIYIM SIMDIDEN TESEKKURLER
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

iyi akşamlar ben antibiyotik kullandım şuan adetim 2 gün gecikmiş durumda acaba hamilemiyim yoksa ilaçtan dolayı mı gecikti şimdiden teşekkürler.
(2014-10-03T15:48:37+03:00)
fadedliver
7 Mayıs 2009 22:01   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Doktorunuza başvurmalısınız,
ilaç hakkında bilgiler;
Folik asit 0.174 mg,kalsiyum 666.670 mg, D3vitamini 1.200 mg

Ambalaj: 90 film Tablet.

Endikasyon: Gebelikplanlayanlarda ve gebelerde fetüsün nö-ral tüp defektlerinin önlenmesiamacıyla kullanılır.

Kontra Endikasyon: Bilinen aşırı duyarlık, hiperkalsemi,ağır renal yetmezlik durumlarında kontrendikedir.

Uyarılar: Hiperkalsemisi bulunan hastalardave hiperkalsiürisi olanlarda dikkatli olunmalıdır.

Yan Etkileri: Bileşimdeki kalsiyuma bağlıolarak midede şişkinlik hissi oluşabilir.

İlaç Etkileşimleri: Kalsiyum emilimini etkilediğibilinen ilaçlarla birlikte kullanılmamalıdır.

Doz Önerisi: Günlük doz, tercihen yemeklerle beraber alınan,günde toplam 3 Tablet şeklindedir.

kaynak
Misafir
4 Kasım 2009 23:09   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
iyi akşamlar ben antibiyotik kullandım şuan adetim 2 gün gecikmiş durumda acaba hamilemiyim yoksa ilaçtan dolayı mı gecikti şimdiden teşekkürler.
Misafir
8 Eylül 2011 16:10   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
merhaba ben paracetamol kulladim adet sancim geldi diye ve 2 gün adetim gecikkti yoksa hamile olma sansim varmi test negatif ama.
Misafir
30 Mart 2012 17:38   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Alıntı

agri kesici adeti geciktirirmi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

adet4mde agri kesci ictgm icn adtim geckti ndn
Misafir
14 Nisan 2012 15:28   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Alıntı

antibiyotik adeti geciktirirmi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

antibiyotik adetgeçiktirirmi
Misafir
3 Ekim 2014 15:20   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Folbiol kulanıyorum adetim üç gün geçti tes yaptım hamile çıkmadı ilaçgeciktirirmi
Hızlı Cevap
İsim: