Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kullandığım bu ilaç regli geciktirir mi?

Bu konu Soru-Cevap forumunda KONUK tarafından 7 Mayıs 2009 (21:55) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
15831 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Nisan 2012 (15:28) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Mayıs 2009, 21:55

#1 (link)
KONUK
Ziyaretçi
KONUK - avatarı
MERHABALAR YAKLASIK 10 GUN ONCE FOLIC PLUS KULLANMAYA BASLADIM VE ADETTIM 2 GUN GECIKTI BU ILAC DIGER AGRI KESICILER GIBI ADET GECIKTIRMESI YAPABILIYORMU YADA HAMILE OLABILIRMIYIM SIMDIDEN TESEKKURLER
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

iyi akşamlar ben antibiyotik kullandım şuan adetim 2 gün gecikmiş durumda acaba hamilemiyim yoksa ilaçtan dolayı mı gecikti şimdiden teşekkürler.
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Mayıs 2009, 22:01

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Doktorunuza başvurmalısınız,
ilaç hakkında bilgiler;
Folik asit 0.174 mg,kalsiyum 666.670 mg, D3vitamini 1.200 mg

Ambalaj: 90 film Tablet.

Endikasyon: Gebelikplanlayanlarda ve gebelerde fetüsün nö-ral tüp defektlerinin önlenmesiamacıyla kullanılır.

Kontra Endikasyon: Bilinen aşırı duyarlık, hiperkalsemi,ağır renal yetmezlik durumlarında kontrendikedir.

Uyarılar: Hiperkalsemisi bulunan hastalardave hiperkalsiürisi olanlarda dikkatli olunmalıdır.

Yan Etkileri: Bileşimdeki kalsiyuma bağlıolarak midede şişkinlik hissi oluşabilir.

İlaç Etkileşimleri: Kalsiyum emilimini etkilediğibilinen ilaçlarla birlikte kullanılmamalıdır.

Doz Önerisi: Günlük doz, tercihen yemeklerle beraber alınan,günde toplam 3 Tablet şeklindedir.

kaynak
Rapor Et
Eski 4 Kasım 2009, 23:09

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi akşamlar ben antibiyotik kullandım şuan adetim 2 gün gecikmiş durumda acaba hamilemiyim yoksa ilaçtan dolayı mı gecikti şimdiden teşekkürler.
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2011, 16:10

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba ben paracetamol kulladim adet sancim geldi diye ve 2 gün adetim gecikkti yoksa hamile olma sansim varmi test negatif ama.
Rapor Et
Eski 30 Mart 2012, 17:38

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
agri kesici adeti geciktirirmi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
adet4mde agri kesci ictgm icn adtim geckti ndn
Rapor Et
Eski 14 Nisan 2012, 15:28

Cvp: Kullandığım bu ilaç regli geciktirir mi?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
antibiyotik adeti geciktirirmi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
antibiyotik adetgeçiktirirmi
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.148 saniyede (67.30% PHP - 32.70% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:08
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi