Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Başkasının MSN adresiyle yaptığım giriş kaydını nasıl kaldırabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda sibel07 tarafından 14 Mayıs 2009 (12:23) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
4309 kez görüntülenmiş, 8 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Mart 2010 (22:09) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 14 Mayıs 2009, 12:23

#1 (link)
sibel07
Ziyaretçi
sibel07 - avatarı
ben bir başkasının msn adresini yazıp o kişinin ileti geçmişni okumak istedim fakat bunu kaldırmak istiyorum nasıl olucak? aydınlatırsanız sevinirim:
En iyi cevap sibel07 tarafından gönderildi

slm ben msn 'mden başkasının ileti geçmişini okumak için menülere girip o kişin msn sini yazdım.parolamı anımsa, beni anımsa, otomatik oturum aç, kutuları boş ama ben bu ileti okumayı nasıl silebilirim...
Rapor Et
Reklam
Eski 14 Mayıs 2009, 12:35

Başkasının ileti geçmişini PC'den nasıl kaldırabilirim?

#2 (link)
sibel07
Ziyaretçi
sibel07 - avatarı
başkasının ileti geçmişini pc mden nasıl kaldırabilirm yardım edin ne olursunuz!
Rapor Et
Eski 14 Mayıs 2009, 12:41

#3 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Beni Anımsa
Parolamı Anımsa
Oturumu Otomatik Aç
seçeneklerinden -Beni Anımsa kısmındaki işareti kaldırın.
Rapor Et
Eski 14 Mayıs 2009, 12:47

İLETİ GEÇMİŞİ KALDIRMA.

#4 (link)
sibel07
Ziyaretçi
sibel07 - avatarı
BENİ ANIMSA, PAROLAMI ANIMSA, OTOMATİK OTURUM AÇ, KUTUCUKLARI ZATEN BOŞ BEN MSN DEKİ MENÜ BÖLÜMÜNE GİRİP İLETİSİNİ OKUMAK İSTEDİĞİM KİŞİN MSN ADRESİNİ YAZDIM VE ŞİMDİ KALDIRMAK İSTİYORUM OLMUYOR LÜTFEN YARDIM EDİN:
Rapor Et
Eski 14 Mayıs 2009, 12:56

#5 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Seçenekler-iletiler-ileti geçmişinde görüşmelerimi otomatik olarak sakla seçeneğini kaldırın.

Eğer bu da olmadaysa daha açık ve anlaşılır yazmayı deneyin.
Rapor Et
Eski 14 Mayıs 2009, 12:58

Başkasının ileti geçmişini PC'den nasıl kaldırabilirim?

#6 (link)
sibel07
Ziyaretçi
sibel07 - avatarı
slm ben msn 'mden başkasının ileti geçmişini okumak için menülere girip o kişin msn sini yazdım.parolamı anımsa, beni anımsa, otomatik oturum aç, kutuları boş ama ben bu ileti okumayı nasıl silebilirim...
Rapor Et
Eski 14 Mayıs 2009, 13:14

#7 (link)
KENCISii
Ziyaretçi
KENCISii - avatarı
adszgzx

beni anımsa botunlarını boş brakarak msn yi yeeniden ac
yanlız beni anımsa prolamı anmısa btunları boş kalsın o şekilde msn actığında msn si senin msn de görünmiyecek

eğer sen o kişinin msn si senin msn nende görünmesini istemiyorsan bunu yapacan beni anımsa vs butunlarını buş brak ve msn yi yeniden ac

ama başka bi şey istiyorsan da daha acık söyle ki cvp liyim

Rapor Et
Eski 5 Ekim 2009, 02:27

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
efehann_1807_@hotmail.com
Rapor Et
Eski 2 Mart 2010, 22:09

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
baskasinin facebook girme
bana yardımcı olursanız sevinirtim saygılarımla
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.164 saniyede (69.99% PHP - 30.01% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 11:07
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi