Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Evliliğim için ne yapmalıyım?

Gösterim: 1659 | Cevap: 2
damla pınar
Cevaplanmamış   |    14 Mayıs 2009 14:38   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Evliliğim için ne yapmalıyım?

8 aylık evliyiz ikimiz ayrı bir evde yaşıyoruz benim babamın evinde oturuyoruz kira vermiyoruz eşim ünv. mezunu fakat ataması olmadı vekil öğretmenlik yapıyor şuanki kazancı evin masraflarını ödemeye kıt kanaat yetiyor bu konuda asla şikayet etmiyorum hiç bir istekte bulunmuyorum gücenmesin kendini kötü hissetmesin diye. ama eşim ailem derken anne, baba ve kardeşini söylüyor ben onun ailesi değilmiyim? bizim yaşadığımız evin (onun görevi olan dışarı işleri) işlerinden önce onlarınkini yapmam gerekiyor diyor. şimdi yeni bir iş yeri açıyor bunun için kredi kullanıyor babasının borcu varmış onun içinde bir miktar fazladan para çekiyor ve ben bunu sonradan öğreniyorum bizim kendimizi bile zor geçindirdiğimiz bu durumda onun bu şekilde davranması benim duygularıma ondan beklediğim ilgiye bu şekilde kayıtsız kalması ne derece doğru? bu durum karşısında ne yapmalıyım? bu arada eşim dinine çok bağlı namazını kılan ibadetini yerinde zamanını kaçırmadan yapan biri kuranı kerimi okuya bilen biri. çok bunaldım artık bu duruma dayanamıyorum bana bir yol göstere bilirmisiniz? şimdide teşekkürler allah razı olsun
fadedliver
14 Mayıs 2009 15:33   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Yazdıklarınızdan sizin haklı olduğunuz açık ve net ortada.Maalesef ki haklı olmak bazı konularda yeterli olmuyor.Evlilik danışmanı ya da yardım alabileceğiniz uzman biriyle görüşmeniz gerekiyor.Size en iyi şkilde onlar yardımcı olabilir.
Misafir
25 Aralık 2012 22:58   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi

evliliğim çok zorluyor beni

mrhb ben üniversite mezunuyum eşim lise ayrıca o yurt dışında ben türkiyedeyim evleneli 2 yıl oldu biz toplam da 50 gun ancak birlikte zaman geçirdik beni hiç anlamıyo hayatımı tamamen değiştirdi şuan o istemiyo diye eski hayatımı surduremıyorum onun ailesi ile kalmak zorunda bırakıyo beni kendi mesleğimi yapamıyorum herşeyimi kısıtladı zaten bi aşk evliliği değildi ve o aşk hiç olmadı bunalımdayım sürekli sorunlar çıkıyor aradaki mesafe beni bunaltıyo hep kavga ediyoruz onu bırakıp gitmek istiyorum olmuyo yapamıyorum hiç varamadım evliliğin tadına ve şimdi onu düşündükçe ondan soğuyorum yaptıkları zihnimden geçtikçe öfkem artıyor beni çok sevdiğini söylüyor öyle olduğuna da inanıyorum ama üzerimde kurmaya çalıştığı otorite beni yoruyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin bana
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Evliliğim için ne yapmalıyım? Konusuna Benzer Konular

Uyumak için ne yapmalıyım?
Gönderen: uykusuzxD Forum: Soru-Cevap
Cevap: 163
Son Mesaj: 29 Eylül 2014 22:17
Kolesterol için ne yapmalıyım?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 23
Son Mesaj: 8 Ocak 2014 21:07