Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Bilgisayarın kaç çekirdekli olduğu nasıl anlaşılır?

Gösterim: 119550 | Cevap: 135
  • bilgisayarim kac cekirdek
  • bilgisayarim kac cekirdekli
  • pc kac cekirdek nasil anlarim
Misafir
7 Şubat 2012 20:17   |   Mesaj #61   |   
Ziyaretçi
Intel Pentium Dual CPU E2180 @2.00GHz Kaç cekirdek bu??
Misafir
12 Şubat 2012 13:49   |   Mesaj #62   |   
Ziyaretçi
sa.. benim bilgisayarım çift çekirdek 300 ghz işlemci 1 mb rem var windows xp yüklü yeni format attırdım ama oyun oynarken sayfalarda bi bekleme oluyor oyunlarda ise donuyor format attırdım olmadı götürdühüm bilgisayarcılar dolandırıcı ve sahtekar soruyorum artık donacakmı diye hayır diyorlar eve geliyorum üye olduhum oyuna giriyorum bi bakıyorum aynı şey ouyor 1 ay içinde 4 kez format attırdım ayrı ayrı bilgisayarcılara bu nasıl bir iş ben anlayamadım oynadıhım oyunda arkadaşlarım 1 gb bile yok ama benimki kadar birde remi 512 mb alllah rızası için anlata bildihim kadarını anlattım bilgim bu kadar bu bilgi ne kadar çözüm getirir bilmiyorum şimdiden hayırlı çalışmalar yardımcı olursanız sevinirim işlemcide söyle yazıyor ıntel pentium 4 CPU 3.00GHz ıntel pentium 4 CPU 3.00GHz iki tane var böyle alt altta ekran bagdaşdırıcı RADEON 9200 PRO Family (microsoft corporation ) RADEON 9200 PRO SEC Family (microsoft corporation buda iki tane alt alta bilgisayar/ ACPI Çok işlemcili Bilgisayar bunlara göre bana nasıl yardımcı ola bilirsiniz kusura bakmayın bilgim bu kadar sıkıntımı anlatmak istedim inşallah sıkıntımı dile getirmişimdir..
Misafir
13 Şubat 2012 19:57   |   Mesaj #63   |   
Ziyaretçi
KARDEŞ BENIMKINDE 4 TANE AMD athlon(tm) II X4 630 Processor yazıyor o ne kaç çekırdek ???????
Misafir
25 Şubat 2012 23:33   |   Mesaj #64   |   
Ziyaretçi

yardım

İNTEL PENTİUM 4 CPU 3.20 GHZ İŞLENMCİ KAÇ ÇEKİRDEKDİR
Misafir
26 Şubat 2012 13:24   |   Mesaj #65   |   
Ziyaretçi
AMD Athlon(tm) X2 240 Processor
AMD Athlon(tm) X2 240 Processor böle alt alta iki tane yazıyor bu kaç çekirdekli oluyor?
26 Şubat 2012 13:56   |   Mesaj #66   |   
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
İstanbul

21665
2.579 mesaj
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Intel Pentium Dual CPU E2180 @2.00GHz Kaç cekirdek bu??

Çift çekirdek, 1 i sanal

Alıntı

sa.. benim bilgisayarım çift çekirdek 300 ghz işlemci 1 mb rem var windows xp yüklü yeni format attırdım ama oyun oynarken sayfalarda bi bekleme oluyor oyunlarda ise donuyor format attırdım olmadı götürdühüm bilgisayarcılar dolandırıcı ve sahtekar soruyorum artık donacakmı diye hayır diyorlar eve geliyorum üye olduhum oyuna giriyorum bi bakıyorum aynı şey ouyor 1 ay içinde 4 kez format attırdım ayrı ayrı bilgisayarcılara bu nasıl bir iş ben anlayamadım oynadıhım oyunda arkadaşlarım 1 gb bile yok ama benimki kadar birde remi 512 mb alllah rızası için anlata bildihim kadarını anlattım bilgim bu kadar bu bilgi ne kadar çözüm getirir bilmiyorum şimdiden hayırlı çalışmalar yardımcı olursanız sevinirim işlemcide söyle yazıyor ıntel pentium 4 CPU 3.00GHz ıntel pentium 4 CPU 3.00GHz iki tane var böyle alt altta ekran bagdaşdırıcı RADEON 9200 PRO Family (microsoft corporation ) RADEON 9200 PRO SEC Family (microsoft corporation buda iki tane alt alta bilgisayar/ ACPI Çok işlemcili Bilgisayar bunlara göre bana nasıl yardımcı ola bilirsiniz kusura bakmayın bilgim bu kadar sıkıntımı anlatmak istedim inşallah sıkıntımı dile getirmişimdir..

Sistemiz çok eski ayrıca 512MB RAM çok düşük, sisteminiz bu yüzden donma sorunu yaşayabilir.

Alıntı

KARDEŞ BENIMKINDE 4 TANE AMD athlon(tm) II X4 630 Processor yazıyor o ne kaç çekırdek ???????

4 Çekirdek
Alıntı

İNTEL PENTİUM 4 CPU 3.20 GHZ İŞLENMCİ KAÇ ÇEKİRDEKDİR

Tek çekirdek, işlemciniz Hyper-Threading teknolojisi kullanıyor çift çekirdek görünsede fiziksel tek çekirdeğe sahiptir.
Alıntı

AMD Athlon(tm) X2 240 Processor
AMD Athlon(tm) X2 240 Processor böle alt alta iki tane yazıyor bu kaç çekirdekli oluyor?

4 Çekirdek
Misafir
10 Mart 2012 18:06   |   Mesaj #67   |   
Ziyaretçi
yha şimdi bende 4 tane işlemci görünüyo bu ne demek açıklar mısınız lütfen???????????????????????????
Misafir
18 Mart 2012 16:47   |   Mesaj #68   |   
Ziyaretçi
Intel Pentium 4 CPU 3.00 GHz Kaç Çekirdek Şimdi Dual Duo Felan Yazmıyor
Bilgisayarım Sağ TIK Aygıt Yöneticisi Işlemciler e Tıkladım Doğrumu Tıkladım Bilemiyorum ?
Misafir
21 Mart 2012 14:35   |   Mesaj #69   |   
Ziyaretçi
benimkisinde intel celeron cpu 2.26 yazıyo bu kaç cekirdek
Misafir
20 Nisan 2012 18:06   |   Mesaj #70   |   
Ziyaretçi

Cvp: Bilgisayarın kaç çekirdekli olduğu nasıl anlaşılır?

arkadaşlar benim bilgisayarda şimdi baktımda 4 tane işlemci görünüyor bu ne demek
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Bilgisayarın kaç çekirdekli olduğu nasıl anlaşılır? Konusuna Benzer Konular

Cevap: 0
Son Mesaj: 10 Haziran 2012 13:02
Bir insanın çingene olduğu nasıl anlaşılır?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 22 Aralık 2011 07:11
Pc'de keylogger olduğu nasıl anlaşılır?
Cevap: 4
Son Mesaj: 9 Aralık 2011 15:57
İncinin gerçek olduğu nasıl anlaşılır?
Cevap: 1
Son Mesaj: 23 Temmuz 2011 10:54
Cevap: 3