Arama

Mehmet Ali Birand'ın mail adresi nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2012 Gösterim: 6.396 Cevap: 9
hülya özbek - avatarı
hülya özbek
Ziyaretçi
16 Mayıs 2009       Mesaj #1
hülya özbek - avatarı
Ziyaretçi
lütfen mehmet ali birand'ın mail adresini verirmisiniz?
EN İYİ CEVABI ivedikci verdi
kanald.com.tr gir bak
Sponsorlu Bağlantılar
ivedikci - avatarı
ivedikci
Ziyaretçi
16 Mayıs 2009       Mesaj #2
ivedikci - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
kanald.com.tr gir bak
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009       Mesaj #3
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
hülya özbek adlı kullanıcıdan alıntı

lütfen mehmet ali birand'ın mail adresini verirmisiniz?

mabirand@e-kolay.net <mabirand@e-kolay.net>
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mehmet ali birand mail adresi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum ben lütfen gönderin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emniyet içerisindeki cemaatçileri inceleme yerine emniyet ve il yönetimlerinin atamalarını incelemek bence daha iyi netice verir. emniyet içerisindeki terfiler liyakata dayalı değildir otomotiktir bu nedenlede günümüzde haddinden fazla emniyet müdürü mevcuttur.Atamalarda siyasi olduğundan yöneticiler arasında atamalar esnasında haliyle taraf görünenler ve tavassutçusu ağır olanlar atamaya tabi tutuluyorlar.Ben kadromla çalışırım gibi zihniyet mevcut haliylede devlete (atama değişiklikleri)yük getiriyor ayrıca görevini layıkı ile yapanlarında şevki kırılıyor çünki dışlanmış oluyor.Her kurumda olması gerektiği gibi emniyet içerisindede liyakata dayalı atama ve hata akabindede soruşturmaya maruz kalanlar kızak olarak görülen mevkiiye alınmış olsa idi bu gün tartışmış olduğumuz konular olmayacaktı değişimler iktidarların uhtesinde olduğu sürece guruplar veya sempatizanlar ortaya çıkarak beklenti içerisinde olacaklardır.Hükümetlerde kendisi ile ters düşmeyecek veya amiyane tabirle emir ve direktiflerine her şartta karşı durmayacak yöneticiler arama zahmetinde bulunmayacaklardı.Bugün düşünün içişleri bakanlığı uhtesinde kaç kurum var birde milli savunma bakanlığı uhtesinde kaç kurum var.Genel Müdürlük bazında atamalar siyasi olmamış olsa idi Emniyet olarak tek başına bakanlık alması gerekirdi ama atamalar sorun çıkartmayacak kişilerin seçilmesi ile dile getirilemiyor ve getirilse bile gaale alınmıyor kanaatindeyim .Sistem gerektirdiği için bugün cemaatçileri geçmiştede solcu,sağcı,alevi,çerkez,gürcü vb guruplaşmaları sorguluyoruz diye düşünüyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın bırand evvelsı gunku 32.gun progranınızdakı sahıs yalan soyluyor yanı maşadır[kukladır] asıl onu bu sozlerı soylemesını temhı eden kısılerı cıkartmanızı ısterdık kanlarımızla sulanan bu cennet vatanımızın uzerine oylanan oyunları ortaya cıkartıp bu gıbı sahısların yalanlarını cürütmenızı ısterız unutmayın ki bu millet salak bır millet degıldır dış nifaklar savaşarak yenemedıkleri icin bu gibi şahısları ortaya atıp şanlı turk milletını ortadan kaldırmak istiyorlar lütfen sizler bu tur oyunlara alet olmanızı istemıyoruz saygılarımızla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 08.06.2011 çarşamba günü sabah oglumun sağ ayagının üzerine basamadıgını farkettim ve bunun üzerine oglumu eşimle beraber antalya araştırma (devlet)hastanesine götürdüm saat 9 cıvarı ve direk acile ugradım sistem yok dediler ama ben oglumun durumunun iyi olmadıgını düşünerek direk acil doktorunun yanına ugradım durumumu anlattım ve bana burası acil kardeşim senin cocugun ayakta digerlerinin durumuna bakılırsa bişeyi yok gibi gözüküyor diyerek ogluma bakmadı ve yukarıya plikıliniklere cık dedi. bende yukarı cıktım önce ortapediden sıra almak için kapı önünde saatlerce bekledim sistem yok diyerek beni beklettiler ancak ben orda beklerken benden sonra gelen bircok kişiye sekreter sıra verdi kalkıp sordugumda ise onlar hastane personeli öncelik halkları var dedi. bende bunun üzerine ne alaka dedim bana sıramı ver ben doktorun kapı önünde bekleyim hastane personeli gelirse ozaman öncelik hakkını kullanır dedim ve bunun üzerine bekleyin beyfendi herkez bekliyor diyerek öglen mesaisini doldugunu öglen sonu gelin dedi bende hastane bahcesinde mesai saatin dolmasını bekledim. mesai saati doldu ve ben cıktım sıra numaramı aldım KBL:5544737 SIRA:56 ben sıra numaramı saat 1 de aldım ve doktoru beklemeye başladım saat 1.30 oldu doktor geldi ve muayene yaptı film istedi eşim film cektirmeye bende cocuk bölümüne cıktım ordanda sıra almak için çünkü acildeki doktor cık yukarı cocuktan ve ortapediden al sıranı onlar baksın dedigi için cocuktanda almak istedim ve cıktım cocuk bölümüne sıramı aldım ordan da KBL:5546065 SIRA:22 ben sıra numaramı aldım cocuk 1 den ancak sıra numarası bende olmasına ramen odaya girdim ama odada ne doktor nede sekreteri vardı bekledim, bekledim, bekledim, bekledim, sonunda sekreter geldi ve ben içeri girdim tam saat 3 de buyrun dedi bana bende cocugumu muayeneye getirdim dedim oda bana geç kaldınız dedi doktor bey serviste dedi bizde bekleriz dedim dışarı cıktım odadan. ve 5 dakika sonra odadan sekreter cıktı sizler beklemeyin dedi bana ve ordaki birkaç hasta ve hasta yakınlarına ben kalktım nedemek beklemeyin saat kaç daha dedim .beyfendi doktor cıktı ben ne yapabilirim benmi muayene ediyim diyerek alaycı şekilde tavır gösterince ben sinirlendim sen nasıl konuşuyorsun dalgamı geçiyorsun benimle dedim ve ortalık gerginleşince bekleyin diger doktorlara rica edelim dedi ama hangi odaya girdiysek hepsi cıkmıştı ve saat 3.20 di.(öncelikle şunu söyleyeyim türkiyede doktor saati sabah 9.30 ve mesai bitimide 3.20 ise bu ülkede herkez doktor olur) peki ben ne yapacam dedim sekretere oda git aşagıya şikayet et ben nebiliyim gibi yine küstahca tavır takınarak kapıyı carparak odaya girdi ve odanında kapısını arkadan kilitledi. bunun üzerine eşim filmden gelmiş sıra numarasını aldım dedi bende hemen aşagıya film yani röndgen yerine indim röndgen 1 de 116 numara bizimdi faktimiz geldi cekindik. ancak acil oldugunu doktor arkadaş,da söyleyince bize 1 saat sonra gelin yada 1 kattan alın dedi biz yine hastane bahcesinde beklemeye başladık saat 3.30 oldugunda filmi almaya gitmiştim ama bize makina bozuldu burdurdan teknikservis gelecek bekleyin dediler ben bunun üzerine ortapedi doktoruna tekrar cıktım ve durumu aynen anlattım oda benim yapacagım bişey yok film olmadan bişey diyemem dedi. ancak acile rica ederseniz belki onlar ceker dedi acile indim rica ettim rötgen odasındaki arkadaşlara onlarda acil doktoru isterse cekeriz biz bişey yapamayız dedi acil doktoruna tekrar gittim ve durumumu anlattım ben bişey yapamam yarını bekleyin agrı kesiçi şurup falan verin durmazsa agrısı dedi. ve ben o sinirle 1 kata röntgen odasına tekrar cıktıgımda boynunda krafat olan bir bey geldi ve röntgen banyo oadasımı artık hernereyse orda biriyle konuşurken konuşmalarına tanık oldum ve ordaki görefli kişi aynen şu kelimeyi kullandı (TAMAM ABİ BEKLE SEN BEN AYARLARIM BURDAN HALLEDEMESSEM ACİLDEN CEKTİRTİRİM GELSEN DİYEREK ADAMLA ORDAN UZAKLAŞTI.)röntgeni cekilecek olanda o ayakta yürüyebilen kişiydi kaldıki böyle imkanlar var ve neden 2 yaşındaki ayagının üzerine basamayan cocuguma uygulanmıyor yoksa benimdemi hastanede bir yakınım olmalı yoksa bendemi AKP ye oy vermeliyim bendemi akp yandaşı olmalıyım.bu sinirle aşagıya başekim yardımcısının yanına indim ismi ALİ İHSAN KÜÇÜK oldugunu ögrendim ve bu başhekim yardımcısı na gittigimde oglum kucagımda uyukluyor şekilde vardım. durumu aynen anlattım birazda öfkeli ve sinirli olunca oda bana al cocugunu cık burdan bir hasta senmisin al şu karnenide masamdan diyerek beni bir insan deilde adeta köpek muamelesi gösterircesine güvenliklere cıkatdırdı ve ben bunu sizin yanınıza koymam başhekime cıkarım dedim git nere istiyorsan diyerek beni makamından cıkattı kaldıki varsa kamera kayıtlarından da görürsünüz bu olay saat 4 cıvarlarında oldu başhekim yardımcısının odasının önü kalabalıktı ve herkez öfkeliydi hastanenin bu şekilde işleyişine deil başhekim yardımcısının küstahca konuşmalarına tepki cıg gibi büyüdü kamera kayıtları o bölgeyi cekiyorsa bunu sizlerde net bir şekilde görürsünüz. ve ben bunun üzerine oglum ve eşimle beraber hastane bahcesine cıktım tlf nu elime aldım ve AKDENİZ RADYO TELEFİZYONU aradım durumu onlara aynen anlattım madur oldugumu ve bu olayın haber yapılmasını ve butür olaylara dur denmesini istedim. sen bekle biz haberci arkadaşla görüşüyüm siz acilin önünde bekleyin dedi ben beklemeye başlarken birde baktım ki acilin önüne güvenlikçi arkadaşlar gelmeye başladı beyfendi sakin olun tamam gelin bizde sizi arıyoruz ne gerekiyorsa yapılacak buyrun dedi ve ben kabul etmedim cok geçmeden anlaşıldıki o az önce beni yaka paça dışarı atan güvenlik güçlerinin benim yanıma gelipde neden bu şekilde iyibir izlenim yaptıkları. çünkü ben tekrar aradım AKDENİZ RADYO TELEFİZYON kanalını abi bekliyoruz biz demek için ama hiç beklemedigim bir tepkiyle karşılaştım ki bana şu kalimeyi kullandı kardeşim biz hastaneyi aradık tamam uzatma bunun haber yapılacak bir yönü yok hem senin yanına gelmiş arkadaşlar acile götürmek için sen gitmemişsin dedi ve kafamdan aşagıya sıçak su dökülmüş gibi oldum demekki hastane yönetimi benim cocugumun saglıgını düşündükleri için deil benim magdur oldugum için deil tamamen haber olmaktan korktukları için yaptıklarını anladım.daha fazla dayanamadım başhekim binasına girdim ordaki sekreterle konuştum başhekimle görüşmek istiyorum dedim çünkü oglumun hastalıgından ziyade benim ruhsal durumum bile alt üst olmuştu karşıma bir muhattap alıp konuşmadan rahatlayamıyacagımı anladım ve başhekimin sekreterine gittim ordaki kamera kayıtlarındanda izleye bilirsiniz ordanda iyi bir haber alamadım ki neden alıyımki ben daha öncede 2 kere bir konu hakkında başhekimle görüşmek istemiştim yine görüşemedim başhekim deil sanki genelkurmay başkanı işte bu baş hekimin sekreteride yardımcı olamıyacagını söyledi başhekim hastanede içinde kontrolde acildeki kılinik şefimi,dir buna benzer bişey söyledi ve ora gittim o toktoruda odasında bulamadım bu arada az önce gelen güvenlikci abi gel inadı bırak cocuga bir bakıtalım dedi artık bende pes etmiş duruma gelmiştim hem ben kimim ki basit sıradan bir vatandaşım koskoca AKP ile ve hastane yandaşlarıyla nasıl başedebilirim ki. neyse oglumu acile götürdüm güvenlikci gençle beraber acil de muayenesi yapıldı röntgenler cekildi tamı tamına 15 dakika sürdü bu arada saat 6 tamı tamına akşamın 6 sı olmuştu 15 dakikada bitecek iş 9 saat sürdü bu arada kendimde kanser hastasıyım morale ihtiyacı olan bir hastayım benim günlük yegmiyem 50 tl bir günüm gitti. oglum için birgün deil bingünüm ömrüm gitsin ama boşu boşuna giden birgünüme de acırım. ben şimdi bu birgünümün yegmeyesini tayip erdogan mı verecek herkez diyorki oglumu vatana kurban ederim ya ne kurbanı; be sakat cocuktan kurban olurmu hiç önçe sen benim oglumun tedavisini yaptırki. bende senin dedigin bu vatana cocugumu kurban ediyim deilse oglumun kılını sana ve bu vatanına kurban etmem baş bakan yaptıgı herşeyi vatandaşının başına kakan baş bakan ve asıl anladıgım ise bundan 2 gün önce başbakan adıyla bildigimiz recep tayip erdogan bir tv purogramın da SAYIN MEMET ALİ BİRANT IN konugu oldugunda şu kelimeyi kullanmıştı ben işsizlikten önce milletimin saglıgına önem veririm demişti bumudur önem bumudur milletine verdigin deger vatandaşa yeşil kart verdiniz arkasından da saglık bakanını arayarak tüm yeşil kart kullananları magdur edin hastane köşelerindemi dediniz ki biz bu şekilde muamele görüyoruz hadi bu bir deil iki deil senin memurun hep böyle işte egerki ben bu ülkede ayrım içinde yaşayacaksam ve bu şekilde magdur olacaksam benim elimden deil yeşil kartı tc kimligimi de veriyim sizin olsun istemiyorum ve benim kimligimle ve yeşil kartımla bir hastaneye muayene olmaya gidin de görün ozaman milletinin halini. burdan tüm devlet büyüklerine sesleniyorum benim oglum hastalandıgında hastanede insan gibi muamele görmüyecekse oglumun ve benim ailemin saglıgı dahada kötüye gidecekse ben bu vatana ne oglumu kurban ederim nede ailemden herhangi birini bu yazımın üzerine sonkez şunuda ekleyimki öfkem kinim sinirim azda olsa yatışsın. VİJDANİ RED HAKKIMI KULLANMAK İSTİYORUM. hastanelerinde vatanında senin ve yandaşlarının olsun recep tayip erdogan

MAGDURUN BABASI:ALİ EĞLENCE MAGDURMsn GrinENİZCAN EĞLENCE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm mehmet ali birand ben van edremite yaziyorum sizlere benim eve yıkım emrı verılmıs ama cadır mevlana evı konteynır ıcın muracat etık kımseler ılgılenmedı 4 cocugum oldugundan dolayı kızılay cadırını paramla aldım 3 millet vekıline evi gusterım gereken yapılacak denıldı ama kımseler hala gereken yapılmadı cadır ve konteynır verılmeyen bır ınsana nasıl konut verılecek merek edıyorum burda sızın aracılıgınızla soruyorum tum kamo oyuna acaba bızler ınsan degılmıyız sadece zengın ve torpılı ınsanların yerımı bu ülke sizden bana yarımcı olmanızı ve haber yapmanızı ıstıyorum bebeyım 1 aylıktı cadıra gırdı suan 7 aylık ama hala cadırda ne yapmalıyım nereye bas vurdumsa kapılar soratıma kapandı tek carem var ınsan yerıne konulmıyorsak ben ve esım 4 cocugumla sızın huzurunuzda ölumu secıyoruz bızler dunuyada gucerken bunu yayınlayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın mehmed ali birand size en içten sevgi ve saygılarımı sunarım önccelikle sizden bir ricada bulunmak istiyorum lütfen özel güvenlik yasasını meclisten geçmesi için sesimizi devlet büyüklerimize siz duyurun maaşlarımızı zamanında alamıyoruz şirket sahipleri ihaleler değiştiği zaman şirket sahipleri elemanları değiştiriyor lütfen artık buna dur denilsin lütfen sorunlarımıza devlet büyüklerimiz bir çare bulsun çok teşekür ediyorum saygılarımlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler sayın Birand 19/12/2012 tarihli haber yayınınızda okul çocuklarının yolda mağdur kaldığını, bir kız öğrencininde ayakkabılarının olmadığını gösterdiniz, haberine tam olarak dinleyemedim, eğer mesajım size ulaşırsa beni 0 544 877 58 60 nolu cep telefonumdan arayarak mesai saatleri dışında iletişime geçerek benim bu çocuğa yardımcı olmama vesile olursanız sevinirim. Ben Tokat ili Zile ilçesinde devlet memuruyum sadece bu çocuğun o durumda yaşamasına vicdanım el vermedi. Bu çocuğu kış için kıyafet olarak yardım etmek istiyorum bunu sağlarsanız memnun olurum iyi günler iyi haberler.

Hacı Bayram AYDIN