Arama

Fiyatı düşük en iyi cep telefonu hangisidir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Nisan 2013 Gösterim: 36.273 Cevap: 32
berkceyhan - avatarı
berkceyhan
Ziyaretçi
19 Mayıs 2009       Mesaj #1
berkceyhan - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben yeni telefon almak istiyorum ve sınırım 200 TL.200 TL'den ucuz veya 200 Tl'ye en iyi telefon hangisidir.Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
EN İYİ CEVABI 01 05 verdi
en ucuzu nokia 199.99 tl
Sponsorlu Bağlantılar
XZixYaxRetxÇiX - avatarı
XZixYaxRetxÇiX
Ziyaretçi
19 Mayıs 2009       Mesaj #2
XZixYaxRetxÇiX - avatarı
Ziyaretçi
General Mobile DST 350

Sponsorlu Bağlantılar
Özellikleri:

*Çift Sim Kart
*Dual Band: 900/1800 MHz
*GPRS, WAP, MMS, Bluetooth
*FM-Radyo, MP3
*Ahizesiz Görüşme
*Konuşma Süresi: 120 Dakika
*Bekleme Süresi: 100 Saat
*CIF CMOS kamera
*USB bellek olarak kullanabilme

200 TL ve 1 GB HAFIZA KARTI HEDİYE! Yeni çıkmış kardeş..

Teknosada 199tl
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
19 Mayıs 2009       Mesaj #3
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Benim tercihim o fiyata
Nokia N70 Music Edition olurdu N72 de olabilir her türlü program oyun uygulama yükleyebileceğin bir telefon eğer telefonu beğenmediysen Nokia nın S60 serisine giren telefonlarından baska bir modelini seçmeni tavsiye ederim.
S40 Serisi telefonlardan uzak dur

bcb3f222527173885bff0e6081c83532 10

Çalışma Frekansı
Çalışma Frekansı
  • Dual mod WCDMA/GSM işletim ve beş kıtada tri-band GSM kapsaması (GSM 900/1800/1900 ve WCDMA 2100 şebekeleri)
  • Bantlar ve modlar arası otomatik geçiş

Ebat
Ebat
  • Hacim: 95.9 cc
  • Ağırlık: 126 g
  • Uzunluk: 108,8 mm
  • Genişlik: 53 mm
  • Kalınlık: 21,8 mm

Ekran ve Kullanıcı Arabirimi
Ekran ve Kullanıcı Arabirimi
  • Ana renkli ekran: 176x208 piksel, 262,144 renge kadar
  • Otomatik parlaklık kontrolü, 5-yönlü kaydırma tuşu, iki esnek tuş, uygulama tuşu, düzenleme ve silme tuşları, gönderme ve sonlandırma tuşları, kilit uygulamanıza anında erişim için multimedya tuşu
  • Aktif bekleme ekranı
  • Symbian OS üzerinde S60 yazılımı

Görüntüleme ve Video
Görüntüleme ve Video
  • 2 megapiksel kamera (1600 x 1200 piksel) 20x’e kadar dijital zum
  • İkinci VGA kamera (640 x 480 piksel) 2x dijital zumlu
  • Özel atanmış resim tuşu ve kayarak kamera aktivasyon hareketi
  • İki yönlü görüntülü çağrı yapabilme (WCDMA şebeke hizmeti)
  • Gerçek zamanlı video paylaşımı (WCDMA şebeke hizmeti)
  • Flaş modları: açık, kapalı, otomatik
  • Entegre Flaş (1.5’ye kadar metre menzil)
  • Gelişmiş kamera konumları: sabit, sıralı, video
  • Manzara, portre, gece ve sporu içeren altı değişik çekim ayarı
  • Ayarlar, parlaklık ayarlama, görüntü kalitesi, zamanlayıcı, beyaz dengesi ayarları ve renk tonları
  • Video ve sabit görüntü editörleri
  • Otomatik film prodüksiyonu için Movie Director Web’e görüntü ve video klip yükleme

Nokia XpressPrint
Nokia XpressPrint
  • Dijital resimleri direkt olarak cihazdan bastırın
  • Fotoğraflarınızı Bluetooth kablosuz teknolojisi veya MultiMediaCard (MMC) aracılığıyla uyumlu bir yazıcı veya kioska aktararak veya USB kablosu kullanarak direkt olarak PictBridge uyumlu bir yazıcıya göndererek basın
  • Entegre baskı uygulaması hızlı ve kullanımı kolaydır; yüklemeye ve gürültü patırtıya lüzum yoktur

Hafıza Fonksiyonları
Hafıza Fonksiyonları
  • Nokia N70 Müzik Edisyonuyla, Nokia 1GB MMCmobil Kart MU-13** sayesinde 700'e kadar şarkı* depolayabilirsiniz ** Kapasite şarkı başına 3.45 dakika ve 48kbps eAAC+ kodlamasına dayanır. 128kbps AAC kodlaması ile kapasite azami 250 şarkı kadardır
    ** Satış paketinde MMCmobile kart bulunmasının ve kapasitesinin piyasaya ve/veya şebeke operatörünüze/servis sağlayıcınıza göre değişebileceğini unutmayınız.

RealPlayer Media Oynatıcı
RealPlayer Media Oynatıcı
  • Multimedya dosyalarını yükleme ve oynatma (video + müzik)
  • Uyumlu medya portallarından medya dosyalarını akıtma
  • Yüklenen, çevrimiçi oynatılan veya kaydedilen video klipleri daha büyük ebatta görüntülemek için telefon üzerinde tam ekran tekrar oynatımı
  • Oynatılan formatlar (şifre çözme): MP3, AAC, Real Audio, WAV, Nokia Ring Tones, AMR, AMR-WB, AMR-NB, AU, MIDI, H.263, JPEG, JPEG2000, EXIF 2.2, GIF 87/89, PNG, BMP (W-BMP), MBM, MPEG-4 and eAAC+

Bağlantı
Bağlantı
  • Entegre Bluetooth kablosuz teknolojisi v.2.0
  • Pop-Port™ arabirimiyle USB 2.0 sürati
  • USB ve Bluetooth kablosuz teknolojisi ile Nokia PC Suite bağlantısı
  • Uyumlu bağlantıyı kullanarak, uyumlu PC'ye irtibatların ve takvimin yerel senkronizasyonu
  • Uzaktan senkronizasyon
  • Kablosuz Bluetooth teknolojisi ile resim, video klip, grafik ve kartvizit gönderme ve alma.
  • Bluetooth bağlantısı ile profiller: Image print veya Info print uygulamalarını kullanan Basic Printing Profile (BPP) ve Nokia Kablosuz Klavye uygulamasını kullanan Human Interface Device Profile (HID).

Mesajlaşma
Mesajlaşma
  • Görüntü, müzik ve belgeler için eklenti desteği (jpeg, 3gp, MP3, .ppt, .doc, excel, ve .pdf dosyalarının görüntülenmesi) bulunan kullanımı kolay E-posta istemcisi.
  • Nokia Kablosuz Klavye ile uyumlu (ayrıca satılmaktadır)
  • Multimedya mesajlaşma: resim, video, metin ve ses kliplerini birleştirin ve MMS olarak uyumlu bir cep telefonu veya PC'ye gönderin; çok slaytlı sunum halinde hikayenizi anlatmak için MMS’i kullanın
  • Megapikselli görüntülerin MMS'e sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırılması (şebekeye bağlı olarak azami 300 KB eklenti boyutu)
  • Yazılı mesajlaşma: Zincirleme SMS, resimli mesajlaşma, SMS dağıtım listesini destekler
  • Tahminli Metin Girişi: Avrupa ve Asya Pasifik'teki tüm önemli dilleri destekler
  • Hızlı Mesajlaşma

Veri Transferi
Veri Transferi
  • Eş zamanlı ses ve veri paketi destekli WCDMA 2100 (PS maksimum sürati UL/DL = 128/384kbps, CS maksimum sürati 64 kbps)
  • "EGPRS, sınıf B, multi-slot sınıf 10 (UL/DL = 118.4/236.8 kbps )*"
  • GPRS, Sınıf B, çoklu slot sınıf 10
  • Konuşma kodekleri: FR, EFR, WCDMA ve GSM AMR
  • Bir S60 Serisi cihazdan diğerine veri aktarın * Ulaşılan gerçek hızlar şebeke desteğine göre değişebilir.

Tarama
Tarama
  • WAP 2.0 XHTML/HTML çok modlu tarayıcı
  • HTML 4.01 desteğiyle gelişmiş web uyumluluğu, ayrıca resim haritaları, arka plan görüntüleri ve çerçeveler gibi öğeler için destek
  • İnternet’te bulunan en çok kullanılan fonksiyonları içeren JavaScript 1.5’in bir alt kümesini destekler
  • Standart HTML formlarını kullanarak HTTP üzerinden karşıya dosya yükleme
  • Tam ekran modu, yükleme ilerleme çubuğu ve uyarlanabilir tarihçe listesi
  • 3PPP film akıtma
  • OMA DRM 1.0 – içerik yüklemeye yönelik gönderme kilidi, birleşik teslimat, ayrı teslimat ve süper dağıtım. * Ulaşılan gerçek hızlar şebeke desteğine göre değişebilir

Çağrı Yönetimi
Çağrı Yönetimi
  • Nokia PoC (bas konuş)
  • İletişim Kayıt başına birden fazla telefon numarası ve e-posta bilgisi girme desteğiyle, gelişmiş kişi veritabanı, ayrıca küçük resimleri ve grupları destekler
  • Hızlı arama
  • Kayıtlar: Giden, gelen ve cevapsız aramaların listesini tutar.
  • Otomatik yeniden arama
  • Otomatik yanıtlama (sadece uyumlu kulaklık veya araç kitiyle çalışır)
  • Yalnızca önceden tanımlanmış numaralara çağrı yapılmasına imkan veren Sabit Arama Numarasını destekler
  • Konferans çağrısı

Mobil Müzik ve Görsel Radyo
Mobil Müzik ve Görsel Radyo
  • Müzik Çalar ve FM Görsel Radyoya kolay erişim için atanmış "Müzik" tuşu
  • HS-41 kulaklık adaptörü için tam müzik yönetim özelliği
  • Müzik ve en sevdiğiniz radyo kanallarını dinleyin
  • Hangi şarkının çaldığını, kimin söylediğini ve sanatçı hakkındaki diğer bilgileri öğrenin
  • Satın aldığınız şarkıları doğrudan telefonunuza yükleyin
  • Yarışmalara katılın, soruları yanıtlayın, sevdiğiniz şarkılara oy verin
  • Görsel radyo desteği, Nokia Europe - Music ? Main adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz

Ses Özellikleri
Ses Özellikleri
  • Konuşmacıdan Bağımsız İsimle Çevirme (SIND)
  • Sesli komutlar
  • Ses kayıt cihazı
  • Entegre handsfree hoparlör

Java Uygulamaları
Java Uygulamaları
  • Java™ MIDP 2.0, CLDC 1.1 (Bağlı Sınırlı Cihaz Konfigürasyonu (J2ME))
  • Java tabanlı uygulama ve oyunları uzaktan yükleme imkanı

Diğer Uygulamalar
Diğer Uygulamalar
  • Kişisel Bilgi Yönetimi (PIM)
  • Takvim, irtibatlar, yapılacaklar listesini içeren S60 gelişmiş PIM özellikleri

Güç Yönetimi
Güç Yönetimi
Batarya Kapasite Konuşma Süresi Bekleme Süresi Nokia Batarya BL-5C 970mAh 3,5 saate kadar* 11 güne kadar*

Ben programla uygulamayla oyunla uğrasmam ilgimi çekmez dersen küçük ve şık görünümüyle Sony Ericsson K790i tercih edebilrsin.

K790i frontandside image velvetblac
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
berkceyhan - avatarı
berkceyhan
Ziyaretçi
19 Mayıs 2009       Mesaj #4
berkceyhan - avatarı
Ziyaretçi
Nokia N70 200 Tl mi???
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
19 Mayıs 2009       Mesaj #5
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
berkceyhan adlı kullanıcıdan alıntı

Nokia N70 200 Tl mi???

Bak kardesim şöyle diim sana N70 200TL mi dedin evet sıfır alacaksan 200 e bulman biraz zor.
ancak çok temiz 2. el N70 ler var piyasada zaten bu telefon 1 2 sene içerisinde ölücek değeri kalmayacak ee ne gerek vardır ki sıfır almaya o kadar para yatırılmaz
beni dinle içi açılmamış çok temiz 150 200TL arası N70 ler var arastır bulursun yap pazarlığını
gidipte 350 400 TL verme
hee ben sıfır almak istiyorum diyorsan güzel bişi alamazsın ama bu telefon güzel 2. elini bulursun istediğin fiyata yinede sen bilirsin benim tavsiyem.

Sen mağazaya bakarsan 400 de çeker 500 de çeker bi 3310 alıyım dersin ona bile 50 100 TL çeker halbuki bu tür telefonlar artık kilo hesabı satılıyor demek istediğim o paranla güzel bir telefon al 2. el olsun önemi yok zaten kaç yıl kullacaksın değişirsin zamnı gelince Msn Wink
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
toptanal.com da var 200 tl ye ve 165 tl ye guzel kullanıslı telefonlar var Toptan Al - ONLINE SHOPPING TOPTAN VE PERAKENDE ITHALAT VE IHRACAT DAHILI DIS TICARET
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
6300
01 05 - avatarı
01 05
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #8
01 05 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
en ucuzu nokia 199.99 tl
01 05 - avatarı
01 05
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #9
01 05 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

6300

6300 en güzeliMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benm annemde 6300 var evet güzel bir telefon ama ben sMAUSNG E250 almayı düşünüyorum. bnmde sınırım 200 TL.daha iyi bir önerisi olanlar cevap yazsın lütfen Msn Happy)