Arama

Sınıf geçme not ortalaması nasıl hesaplanır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Haziran 2015 Gösterim: 291.305 Cevap: 283
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben lise 2. sınıf öğrencisiyim sınıf geçme nasıl hesaplanıyor anlatabilir misiniz acaba ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
45 molunca geçilir
Sponsorlu Bağlantılar
............... - avatarı
...............
Ziyaretçi
2 Haziran 2010       Mesaj #13
............... - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar normal taktir teekkür hesaplarken 100 lük sistem üzerinden fakat sınıfı geçmek için ihtiyacmız olan 3.00 için not kaç düştüyse(3-4)gibi daha sonra bu notu hangi ders ise o dersin haftalık sayısı ile çarpıyoruz bu işlemi bütün dersler için yapıp tümünü topluyoruz daha sonra haftalık toplam ders saatiniz kaç ise ona bölüyoruz eğer ortalama 3.00'ın üstünde ise zayıfların olsa bile geçiyorsun die biliorum bn.....Ama bu 3.00 anadolu liseleri için geçerlidir diğer liseler için sınıfı geçmek için gerekli olan ortalam değişiyor....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
düz liseli arkadaşım sorumlu geçersin yada ortalamayla ama direk kalmazsın çalış Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn lise 2 deyim düz lisede okuyorum
bişehy sorcam 1.dönm notları ve 2.dönem notlarının ortalaması ile ders saatine mi bölüyoruz
aydınl - avatarı
aydınl
Ziyaretçi
4 Haziran 2010       Mesaj #16
aydınl - avatarı
Ziyaretçi
evet ortalaması 2.50 olduktan sonra harkes geçer kçtane zatıf olursa olsun.hesaplama ise örn=edebiyat notu 2 ..ders saati ise 3 2ile 3 çarpacaksınız bütün derslerde çıkan sonuçları toplayp haftalık drs saati kçsa ona gre blceksiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
show us 29 hours a week (I know yours, you see) for example (literature = 3.2 = 6) (matte = 2.4 = 8) to do plenty of them ... Here two of them gave the example 6 +8 +....+....+....+...+...+...+...+....+..... If +....+ = 72.5, but 72 is passed directly to a teaching and exams passed per upgrade ... in the meantime, let's say for example 69 69/29 (69 u 29 boluyorsunuz) 2.4 .... but will you test out yukseltme mean 72.5 / 29 = 2.50 off the weak get them directly through ısterse 100 000 .... You crossed the 9th grade In just 10 first-class mate in class (you will enter RESPONSIBILITY EXAM) NOTE: The responsibility of the ACS MUST HAVE TO GIVE if you can not ALUMNI NOTE: ONLY this within normal high school ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim 3 tane bir wardı 2 dönem 7 tane sınıfı geçermiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben lise 1 öğrencisiyim 4 zayıfım var ama yıl sonu başarı puanım 75 çıkıo geçer miyim acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim 1 dönem mat 2 ikiydi birinci dönem 1 sınıf geçermiyim