Arama

Öğrenci otomasyon şifremi unuttum ne yapabilirim?

Güncelleme: 29 Mayıs 2014 Gösterim: 40.256 Cevap: 53
08711025 - avatarı
08711025
Ziyaretçi
23 Mayıs 2009       Mesaj #1
08711025 - avatarı
Ziyaretçi
öğrenci otomasyon şifremi unuttum ne yapabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
24 Mayıs 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Kimlik kartının kaybolması / çalınması durumunda yapılması gereken işlemler nelerdir.?C :1)-Nüfus Cüzdanı ile Rektörlük Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Müracaat Bankosuna başvurularak, "Öğrenci Kimlik Kartı Kayıp (Zayi) Bildirim Formu"alınır ve doldurulur.Form üzerinde doldurulması gereken alanlardan biri, Öğrenci Kimlik Kartı Seri Numarası alanıdır. Bu bilgi, yine aynı başkanlık bünyesine yer alan Diploma, Kimlik ve Dökümantasyon birimine bizzat başvurularak öğrenilir. (Eğer, Öğrenci İşleri Otomasyonu Bilgi Sistemi Veri Tabanında mevcut olan ve halen kullanılan fotoğrafın yenilenmesi isteniyorsa, başvuruda yeni fotoğraf bulundurmalı, yeni fotoğraf Diploma, Kimlik ve Dökümantasyon Birimi yetkilisine verilerek mevcut fotoğrafının değiştirilmesi bildirmelidir.) Eğer fotoğraf değişikliği yapılmayacak ise fotoğraf istenmez, öğrencinin sistemde kayıtlı eski fotoğrafı kullanılmaya devam edilir.
2)-Bu form üzerindeki ilgili alanlar doldurarak Rektörlük Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı 'na onaylatılır.
Sponsorlu Bağlantılar
3)-Form Rektörlük Öğrenci İşleri Daire Başkanlığınca onaylandıktan sonra, İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürerek ilgili birime onaylatılır.
4)-Yerel Bir gazeteye "Öğrenci Kimliğim Koyboldu Hükümsüzdür" cümlesini ihtiva eden bir kayıp ilanı verilir.
5)-Garanti Bankası nın Denizli'de bulunan herhangi bir şubesinden 047-629 65 07 numaralı PAÜ. hesabına 10 YTL Kayıp Kimlik Harcı ödenir.
6)-Belgelerin hazırlanmasından sonra, Rektörlük Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Müracaat Bankosundan alacağı matbu form (Form-2) doldurularak, yeni kimlik kartı verilmesi istenir. Form'da Öğrenci Numarası, Okul ve Bölüm/Program adlarının yazılması zorunludur. Form ekinde bulunması gereken zorunlu belgeler şunlardır;
a. Kimlik kayıp/zayi bildirim formu.
b. Kayıp ilanının yer aldığı gazete.
c. Kayıp Kimlik Harcı Ödendi Dekontu.

7)- Doldurulan form ve ekindeki evraklar, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Büro ve Sekreterlik birimine veya Müracaat Bankosuna teslim edilerek, kimlik kartının yaklaşık olarak hazırlanma zamanı öğreneilir. (yaklaşık 10-15 gün) Belirtilen tarih aralıklarında yeni kimlik kartı Rektörlük Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Başvuru Bankosundan veya ilgili okuldan imza karşılığında teslim alınır.
erkan cömert - avatarı
erkan cömert
Ziyaretçi
7 Ağustos 2009       Mesaj #3
erkan cömert - avatarı
Ziyaretçi
öğrenci şifremi unuttum neyapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
unıversıte otomasyon sifremı unuttum ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
OTOMOSYON ŞİFREMİ UNUTTUM BUNUN İÇİN NE YAPABİLİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifremi unutum ders kayıtları nasıl yaparım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
otomasyon sifremi unuttum ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
otomosyon şifremi unuttum ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

otomasyon sifremi unuttum

otomasyon şifremi unuttum ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
otomasyon şifremi unuttum ne yapabilirim?