Arama

Eski sürüm MSN Messenger'ı yükleyemiyorum, yardımcı olur musunuz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Aralık 2010 Gösterim: 12.055 Cevap: 22
toteengel - avatarı
toteengel
Ziyaretçi
24 Mayıs 2009       Mesaj #1
toteengel - avatarı
Ziyaretçi
mrb herkeze kolay gelsin sizlerden bi ricam olacak denetim masasında msn görünmüyo ve tüm dosyalarını sildiğim halde family safety adlı bi dosya silinmiyo acaba program indirerek o dosyayıda sildim ama hala düşük versiyon msn yi yükleyemiyorum bi el atarsanız sevinirim.
EN İYİ CEVABI Rower verdi
Alıntı
hayallah adlı kullanıcıdan alıntı

ya bende eskrümü yükleyemiyorum banada bi yardımcı olun silinmiyo yeni sürüm silsem yükleyeceğim ama olmuyo bi yardım edin lütfen :D

İnceleyiniz.Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
24 Mayıs 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
İnceleyiniz Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite) - Tekil Mesaj - MsXLabs
Sponsorlu Bağlantılar
toteengel - avatarı
toteengel
Ziyaretçi
24 Mayıs 2009       Mesaj #3
toteengel - avatarı
Ziyaretçi
Windows Update Agent 5.8.02469 ı yükledim sizin önerdiginiz msn yi yüklerken çok zararlı hata die bişey çıkıyo hata kodu :0x8000ffff ya ben beceremiyorum yada pc de bişey var Msn Happy
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
24 Mayıs 2009       Mesaj #4
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Kral_Aslan adlı kullanıcıdan alıntı

+

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Şifre bölümünde "Beni hatırla" seçeneğinin işaretini kaldırın ve şifreyi elle girin. Bir kez sorunsuz bir şekilde oturum açtıktan sonra tekrar bu seçeneği aktif edebilirsiniz. Ayrıca Araçlar > Seçenekler > Gelişmiş > Bakım > ekranınde Genel ve HTTP seçeneklerini işaretledikten sonra yeniden deneyebilirsiniz.

ya da

Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

Bildiğim Kadarıyla 8000ffff Hatası Windows Update'den Kaynaklanıyor... Windows Live Messenger 9,0 İle Uraşacağına Windows Live Messenger 8,5 Kullanmanı Öneririm... Yapman Gerekenleri Tek Tek Anlatacağım Eğer Uygularsan Sorun Olacağını Zannetmiyorum...Msn Happy

Windows Live Messenger'ı Bilgisayarından Tamamen Kaldır. Windows Live Messenger 8,5 Suite'den; WLM 8,5 Tükçe İndirip Kurduktan Sonra Hiç Açmayın. Ve NeutralizeR'in Yapmış Olduğu Windows Live Messenger 8,5 Final Yaması Var Onu Kurmanızı Öneriyorum. İçerisinde; Reklamlar Yok ve Sınırsız Titreşim Mevcut; WLM 8,5 Final - MsXLaBs İndirin Ve Kurulum'u Yaparken Yama Yapacağınız Messenger'ın Kapalı Olduğuna Emin Olun. Kurulum'u Yaptıktan Sonra Windows Live İnstaller Yüklemesini Yapın Bunun İçin Windows İnstaller 3,1 Gerekiyor Windows'unuz Güncellemeler'e Açık İse Eğer Zaten Bu Sizde Mevcuttur...
Kolay Gelsin...(:

Anaxielia

toteengel - avatarı
toteengel
Ziyaretçi
25 Mayıs 2009       Mesaj #5
toteengel - avatarı
Ziyaretçi
sorun orda zaten msn yi kaldıramıyorum Msn Happybi kaldırsam herşey çözülecekMsn Happy
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
25 Mayıs 2009       Mesaj #6
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
toteengel adlı kullanıcıdan alıntı

sorun orda zaten msn yi kaldıramıyorum Msn Happybi kaldırsam herşey çözülecekMsn Happy

Kaldırmak için
ZapMessenger - Tekil Mesaj - MsXLabs
inceleyiniz
hayallah - avatarı
hayallah
Ziyaretçi
14 Ağustos 2009       Mesaj #7
hayallah - avatarı
Ziyaretçi
ya bende eskrümü yükleyemiyorum banada bi yardımcı olun silinmiyo yeni sürüm silsem yükleyeceğim ama olmuyo bi yardım edin lütfen Msn Grin
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
14 Ağustos 2009       Mesaj #8
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
hayallah adlı kullanıcıdan alıntı

ya bende eskrümü yükleyemiyorum banada bi yardımcı olun silinmiyo yeni sürüm silsem yükleyeceğim ama olmuyo bi yardım edin lütfen Msn Grin

İnceleyiniz.Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YAA ARKADAŞLAR ESKİ SÜRÜM DAHA GÜZELDİ YENİSİ BERBAT BİŞEY ANLAŞILMIYOR HERKES BENİM YENİLİKLERİMİ GÖRÜYOR BU NE YAA ANLAMADIM BEN ESKİ MSN Mİ YÜKLEMEK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ SEVGİLERİMLE...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha eski msn mi kullanamıyorum. msn sürümümü nasıl yükseltebilirim yha bu dosyayı hazırlayanlara söylüyorum sonuna yazarsanız sürümün nasıl yükseldiğini çok sevinirim