PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Münir Özkul öldü mü, yaşıyor mu?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
bamzzie22:56, 25 Mayıs 2009 
sanatci minur ozkul oldumu yoksa olmedimi.?
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Türk Sineması’nın usta oyuncusu Münir Özkul, yaşayan efsane isimlerden biri. Şimdilerde çok sağlıklı olmasa da yaşamına devam ediyor.
Ancak Özkul’un kızı, belli dönemlerde ortaya atılan “Münir Özkul öldü!” haberlerinden bir hayli dertli.
Güner Özkul, "Babamı öldüremeyecekler. Babam ölmeyecek. İnsanlara babamın ölmediğini söylemekten bıktım. Bizi rahat bıraksınlar. Bu dedikodu yayan insanlara ne yapmalı bilmiyorum. Biraz saygılı olmalarını istiyorum. Kim, neden babam için öldü, durumu ağır, ölecek diye ortalara haber yayıyor, anlamıyorum" dedi.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • munir ozkul hangi tarihte oldu
  • munir ozkul oldu mu yasiyor mu
  • munir ozkul sagmi
Cevap
glader23:00, 25 Mayıs 2009 
Demans hastalığı ile yaşayan Özkul, 2003 yılından bu yana evinden dışarıya çıkmak ve kimseyle görüşmek istemiyor. Hastalığı yüzünden geçmişe dair birçok şeyi hatırlamıyor ve ölen arkadaşlarının yaşadıklarını sanıyor. Özkul, kendisine ait mütevazı bir evde rahat bir yaşam sürdürüyor.

(kaynak : Vikipedi)
Cevap
fadedliver23:01, 25 Mayıs 2009 
Türk Sineması’nın usta oyuncusu Münir Özkul, yaşayan efsane isimlerden biri. Şimdilerde çok sağlıklı olmasa da yaşamına devam ediyor.
Ancak Özkul’un kızı, belli dönemlerde ortaya atılan “Münir Özkul öldü!” haberlerinden bir hayli dertli.
Güner Özkul, "Babamı öldüremeyecekler. Babam ölmeyecek. İnsanlara babamın ölmediğini söylemekten bıktım. Bizi rahat bıraksınlar. Bu dedikodu yayan insanlara ne yapmalı bilmiyorum. Biraz saygılı olmalarını istiyorum. Kim, neden babam için öldü, durumu ağır, ölecek diye ortalara haber yayıyor, anlamıyorum" dedi.
Cevap
Misafir13:15, 12 Ekim 2009 
ölmüs münir özkul
Cevap
_KleopatrA_14:47, 3 Kasım 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ölmüs münir özkul
Ölmedi.
Cevap
Misafir12:13, 5 Şubat 2010 
güner özkula nerden ulsabaliriz lütfen yardımcı olun!
Cevap
Misafir23:17, 5 Şubat 2010 
Arkadaşlar münir özkul ölmedi ve ölsede her zaman türk halkının kalbinde yaşayacak. ne çabuk unuttunuz hababamı ne çabuk unuttunuz eski türk filmlerini
Cevap
BlueMoon23:26, 5 Şubat 2010 
Ölmedi , ancak yani bildiğim kadarıyLa konuşuyorum hafiza kaybı yaşıyormuş ..
Cevap
BlueMoon23:27, 5 Şubat 2010 
öLmedi hafiza kaybı yaşıyormuş .. (sanırım)
Cevap
Misafir14:31, 6 Şubat 2010 
Evet hafıza kaybı yaşıyormuş sanırım bütün arkadaşlarını yaşıyor sanıyomuş.
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama