Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Münir Özkul öldü mü, yaşıyor mu?

Bu konu Soru-Cevap forumunda bamzzie tarafından 25 Mayıs 2009 (22:56) tarihinde açılmıştır.
64140 kez görüntülenmiş, 37 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Aralık 2011 (01:45) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 25 Mayıs 2009, 22:56

#1 (link)
bamzzie
Ziyaretçi
bamzzie - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
sanatci minur ozkul oldumu yoksa olmedimi.?
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Türk Sineması’nın usta oyuncusu Münir Özkul, yaşayan efsane isimlerden biri. Şimdilerde çok sağlıklı olmasa da yaşamına devam ediyor.
Ancak Özkul’un kızı, belli dönemlerde ortaya atılan “Münir Özkul öldü!” haberlerinden bir hayli dertli.
Güner Özkul, "Babamı öldüremeyecekler. Babam ölmeyecek. İnsanlara babamın ölmediğini söylemekten bıktım. Bizi rahat bıraksınlar. Bu dedikodu yayan insanlara ne yapmalı bilmiyorum. Biraz saygılı olmalarını istiyorum. Kim, neden babam için öldü, durumu ağır, ölecek diye ortalara haber yayıyor, anlamıyorum" dedi.
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:
  • minul ozkul
  • munir ozkul hangi tarihte oldu
  • munir ozkul oldu mu yasiyor mu
  • munir ozkul sagmi
  • munir ozkulul oldu mu
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2009, 23:00

#2 (link)
glader
Ziyaretçi
glader - avatarı
Demans hastalığı ile yaşayan Özkul, 2003 yılından bu yana evinden dışarıya çıkmak ve kimseyle görüşmek istemiyor. Hastalığı yüzünden geçmişe dair birçok şeyi hatırlamıyor ve ölen arkadaşlarının yaşadıklarını sanıyor. Özkul, kendisine ait mütevazı bir evde rahat bir yaşam sürdürüyor.

(kaynak : Vikipedi)
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2009, 23:01

#3 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Türk Sineması’nın usta oyuncusu Münir Özkul, yaşayan efsane isimlerden biri. Şimdilerde çok sağlıklı olmasa da yaşamına devam ediyor.
Ancak Özkul’un kızı, belli dönemlerde ortaya atılan “Münir Özkul öldü!” haberlerinden bir hayli dertli.
Güner Özkul, "Babamı öldüremeyecekler. Babam ölmeyecek. İnsanlara babamın ölmediğini söylemekten bıktım. Bizi rahat bıraksınlar. Bu dedikodu yayan insanlara ne yapmalı bilmiyorum. Biraz saygılı olmalarını istiyorum. Kim, neden babam için öldü, durumu ağır, ölecek diye ortalara haber yayıyor, anlamıyorum" dedi.
Rapor Et
Eski 12 Ekim 2009, 13:15

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ölmüs münir özkul
Rapor Et
Eski 3 Kasım 2009, 14:47

#5 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ölmüs münir özkul
Ölmedi.
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2010, 12:13

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
güner özkula nerden ulsabaliriz lütfen yardımcı olun!
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2010, 23:17

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar münir özkul ölmedi ve ölsede her zaman türk halkının kalbinde yaşayacak. ne çabuk unuttunuz hababamı ne çabuk unuttunuz eski türk filmlerini
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2010, 23:26

#8 (link)
BlueMoon
Ziyaretçi
BlueMoon - avatarı
Ölmedi , ancak yani bildiğim kadarıyLa konuşuyorum hafiza kaybı yaşıyormuş ..
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2010, 23:27

#9 (link)
BlueMoon
Ziyaretçi
BlueMoon - avatarı
öLmedi hafiza kaybı yaşıyormuş .. (sanırım)
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2010, 14:31

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Evet hafıza kaybı yaşıyormuş sanırım bütün arkadaşlarını yaşıyor sanıyomuş.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.196 saniyede (69.44% PHP - 30.56% MySQL) 18 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 16:17
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi