PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Online oyunlarda yaşanılan ping sorunu nedir? Nasıl çözülür?
«Önceki KonuSonraki Konu»
MurattaruM18:46, 30 Mayıs 2009 
Merhaba arkadaşlar,
Online oyunlarda server kuramıyorum.Kurduğum zaman pinging yazısı çıkıyor ve kesinlikle oyuna başka biri giremiyor.Bu konuyu nasıl çözebilirim ? Modemim ise Airties RT206V-1TT .
Vede arkadaşlar bu modemin kullanım paneline erişemiyorum.Admin ve şifre bölümüne ne yazmalıyım ?
Herşey için teşekkürler.
En iyi cevap ÇaÇaÇaÇaÇa tarafından gönderildi

Merhaba arkadaşlar,
Online oyunlarda server kuramıyorum.Kurduğum zaman pinging yazısı çıkıyor ve kesinlikle oyuna başka biri giremiyor.Bu konuyu nasıl çözebilirim ? Modemim ise Airties RT206V-1TT .
Vede arkadaşlar bu modemin kullanım paneline erişemiyorum.Admin ve şifre bölümüne ne yazmalıyım ?
Herşey için teşekkürler.
Benzer Konular:
Cevap
fadedliver18:53, 30 Mayıs 2009 
Apache Web Server Kurulumu - MsXLabs

inceleyiniz
Cevap
MurattaruM18:54, 30 Mayıs 2009 
Bu website tarzı.Ben sadece online oyunlardan bahsediyorum.Misal Counter Strike,Postal MP,Wolfenstein vs.
Cevap
ÇaÇaÇaÇaÇa19:44, 30 Mayıs 2009 
Merhaba arkadaşlar,
Herşey için teşekkürler.
Cevap
Blue Blood21:29, 30 Mayıs 2009 
Pingler senin veri alıp veri gönderme hızını gösterir. Mili saniye cinsinden gösterilir.

Normal pcler ile yüksek ping hatası alman normal çünkü veri indirmen kuvvetli veri göndermen güçsüz. Bunları yapmak için server kiralaman gerekir.
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama