MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan MurattaruM tarafından açılmış Online oyunlarda yaşanılan ping sorunu nedir? Nasıl çözülür? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Merhaba arkadaşlar, Online oyunlarda server kuramıyorum.Kurduğum zaman pinging yazısı çıkıyor ve kesinlikle oyuna başka biri ...
CEVAP VAR

Online oyunlarda yaşanılan ping sorunu nedir? Nasıl çözülür?

Gösterim: 3.160 | Cevap: 4
30 Mayıs 2009 18:46   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,
Online oyunlarda server kuramıyorum.Kurduğum zaman pinging yazısı çıkıyor ve kesinlikle oyuna başka biri giremiyor.Bu konuyu nasıl çözebilirim ? Modemim ise Airties RT206V-1TT .
Vede arkadaşlar bu modemin kullanım paneline erişemiyorum.Admin ve şifre bölümüne ne yazmalıyım ?
Herşey için teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap ÇaÇaÇaÇaÇa tarafından gönderildi

Merhaba arkadaşlar,
Online oyunlarda server kuramıyorum.Kurduğum zaman pinging yazısı çıkıyor ve kesinlikle oyuna başka biri giremiyor.Bu konuyu nasıl çözebilirim ? Modemim ise Airties RT206V-1TT .
Vede arkadaşlar bu modemin kullanım paneline erişemiyorum.Admin ve şifre bölümüne ne yazmalıyım ?
Herşey için teşekkürler.
fadedliver
30 Mayıs 2009 18:53   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
MurattaruM
30 Mayıs 2009 18:54   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Bu website tarzı.Ben sadece online oyunlardan bahsediyorum.Misal Counter Strike,Postal MP,Wolfenstein vs.
ÇaÇaÇaÇaÇa
30 Mayıs 2009 19:44   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,
Herşey için teşekkürler.
Blue Blood
30 Mayıs 2009 21:29   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Reklam
Pingler senin veri alıp veri gönderme hızını gösterir. Mili saniye cinsinden gösterilir.

Normal pcler ile yüksek ping hatası alman normal çünkü veri indirmen kuvvetli veri göndermen güçsüz. Bunları yapmak için server kiralaman gerekir.