Arama

Bir aydan fazla bir zamandır adet olmadım, nedeni ne olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Mayıs 2013 Gösterim: 5.237 Cevap: 12
alayna - avatarı
alayna
Ziyaretçi
31 Mayıs 2009       Mesaj #1
alayna - avatarı
Ziyaretçi
36 gün oldu adet kanamam haala gelmesi 13 yaşındayım 7 sınıfa gidiyorum sbs war we çok sinirlerim bozuk gelmedi diye lütfen cevaplayın !
EN İYİ CEVABI ener verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

aded olmadımmm arada bi 10 gun gecdi yada gecmedi korkuorum bana yardımcı olunn 15 yasndaım

15 Yaşındasınız neden korkuyorsunuz? genç kızlarda olabiliyor böyle gecikmeler...
Sponsorlu Bağlantılar
broken* - avatarı
broken*
Ziyaretçi
2 Haziran 2009       Mesaj #2
broken* - avatarı
Ziyaretçi
Bunu Doktorunuza sormalısınız.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Haziran 2009       Mesaj #3
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
alayna adlı kullanıcıdan alıntı

36 gün oldu adet kanamam haala gelmesi 13 yaşındayım 7 sınıfa gidiyorum sbs war we çok sinirlerim bozuk gelmedi diye lütfen cevaplayın !

Stres, sinir ve depresif nedenler erken yada geç gelmesine neden olabilir.Doktora başvurabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
16 yasındayım ama adet olmadım artık korkmaya basladım neden böyle oluyor doktora gtmeye utanıyorum o yüzden doktora gtmeden yapmam gereken bişi yok mu ?? lütfen yardımcı olun !!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

16 yasındayım ama adet olmadım artık korkmaya basladım neden böyle oluyor doktora gtmeye utanıyorum o yüzden doktora gtmeden yapmam gereken bişi yok mu ?? lütfen yardımcı olun !!

Doktora gitmekten utanmayın elbette size en iyi yolu gösterecek olan doktordur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aded olmadımmm arada bi 10 gun gecdi yada gecmedi korkuorum bana yardımcı olunn 15 yasndaım
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #7
ener - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

15 Yaşındasınız neden korkuyorsunuz? genç kızlarda olabiliyor böyle gecikmeler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adetim geçiktii hmile olablirmiyim ama test yaptım 2 kere negatif cıktı ama yaklasık 10 gndür adet olmuyorum idrar yaparken karnım kasılıo:s
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
NOVERLO KULLANDIM ADETİME 1 HAFTA KALA ADETİM HALA OLMADI,KAHVERENGİ SİYAHA YAKIN AKINTIM VAR,HAMİLE OLMA İHTİMALİM VAR MI NOVERLO ADET GECİKMESİ YAPAR MI.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam ben 13 yasında 8.sınıfa giden bir kızım bazen masturbasyon yapıorum zararı olmaz diye biliorum ama daha adet olmadım bunun etkisi olabilir mi yada neden adet olmadım cevaplarsanız sevinrim iyi günler