Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kan tahlili sonuçlarına göre bazı değerlerin yüksek çıkma sebebi ne olabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda sabiha tarafından 4 Haziran 2009 (19:23) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
22993 kez görüntülenmiş, 10 cevap yazılmış ve son mesaj 26 Haziran 2011 (22:42) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Haziran 2009, 19:23

#1 (link)
sabiha
Ziyaretçi
sabiha - avatarı
kan tahlili sonuçlarında üre, kreatinin,sedim değerleri yüksek çıktı bunun sebebi ne olabilir?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

NE 92.5 - LY 4.5 - NE 11.8 - LY 0.6 TANI AKCİĞER ENFEKSİYONU. UMARIM DOMUZ GRİBİ DEĞİLDİR.
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Haziran 2009, 19:31

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
firstlady - avatarı
Sedimantasyon değerinin yüksek olması vücutta bulunan enfeksiyon fazlalığından ileri gelir.Kanda üre birikmesinin nedeni böbrekte oluşan yetersizliğin bi sonucu olabilir.Kreatin yüksekliğide yine böbrek ve karaciğerle ilgili bi sorunun habercisi olabilir.
Rapor Et
Eski 26 Eylül 2009, 17:46

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba 21 yasındayım adım esra.2 gun once bır test yaptırdım ve dıger degerlerım noral cıkmasına ragmen sadece kreatın'ın degeırm yuksek cıktı acaba bu ne demek ve sonucları tedavı yontemlerı nedır?bobrekle ılgılı sorunlar olarak okudum bı kac yerde ve cok korktum bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.
Rapor Et
Eski 2 Ekim 2009, 15:02

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
sedimantasyon değerleri

MERHABA OĞLUM 6 YASINDA BUGUN ÇAPADA SEDİMANTASYON TESTI YAPILDI ÇIKAN DEĞERLER 1SAAT 40 2 SAAT 60 OLARAK ÇIKTI BU NE DEMEK LÜTFEN YARDIMCI OLUN
Rapor Et
Eski 13 Aralık 2009, 13:16

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
NE 92.5 - LY 4.5 - NE 11.8 - LY 0.6 TANI AKCİĞER ENFEKSİYONU. UMARIM DOMUZ GRİBİ DEĞİLDİR.
Rapor Et
Eski 25 Aralık 2009, 15:24

kan tahlili

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
20 aralık 2009 pazar günü ishal bulantı ve kusma sıkayetıyle tıp merkezıne gittim ve kan,idrar ve dışkı tahlili yaptırdım ve doktorum enfeksıyon var dedı bıraz panikledim ve merak ettım acaba ne demek.10 tane iespor ve 3 tane genta iğne verdı ve yaptırdım.ne yapmam gerek.şimdiden tesekkurler.öznur....
Rapor Et
Eski 11 Şubat 2010, 11:14

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir yakınımın üre 124 kreatinin 3.5 çıktı.buna göre sonuç ne olabilir
Rapor Et
Eski 30 Mart 2010, 20:19

l1997 GZM

#8 (link)
MisafirBRN
Ziyaretçi
MisafirBRN - avatarı
okopeni si olan ve imminolojik yetmezliği olan bir çocuğum var hücresel immunolojideCD 4 DÜŞÜKANA +(BENEKLİ KÜÇÜK)ANTİKARDİYOLİPİNIGG3.407 GPLU/MLANTİKARDİYOLİPİNIGM1.329MPLU/ML BU DEĞERLER İN NORMALİ NE NE OLABİLİR ÖNERİLERİNİZ NE YAPABİLİRİM GLOMERİL NEFRİT GEÇİRDİ .KADIN HASTA GÖĞÜSTE AKINTI VAR GÖĞÜSTE KİSTLER VAR 12 YAŞINDA
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2010, 12:41

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba benin oğlum 18 ay 20 günlük ve tek böbrekli.kan değerlerinde beyaz küre:11,88,nötrofil:29,lenfosit:60,9,(LENFOSİT:7,24),elitrosit:76,8 şeklinde çıktı.rica ediyorum beni aydınlatırsanız .teşekkürler.
Rapor Et
Eski 13 Nisan 2011, 17:45

korku

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kan tathili yaptırdım . ilk tatlilde 433 çıktı 6 ay snra yaptrdıgımda 483 cıktı şimdi gunde 1 tane 100 luk coraspirin içiyorum korkmam gereken bı durum varmı ?? bn cok antıbıotık,mide ilacları ve alerji ilaçları kullandım bunun etkısı olabilirmı
Etiketler:
  • kan degeri yuksek
  • kan degerleri ly
  • kan tahlilinde ly
  • ly nedir kan tahlili
  • ure yuksek cikti
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.172 saniyede (72.74% PHP - 27.26% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 11:22
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi