Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Biyoloji bölümü mezunları biyolog ünvanıyla mı mezun olacaklar?

Bu konu Soru-Cevap forumunda başak sayan tarafından 11 Haziran 2009 (23:06) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
6153 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Ağustos 2011 (15:02) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 11 Haziran 2009, 23:06

#1 (link)
başak sayan
Ziyaretçi
başak sayan - avatarı
biyoloji bölümü mezunları biyolog ünvanıylamı yoksa biyoloji bölümü öğrencisimi diye diplomada mezun olcaklar
Rapor Et
Reklam
Eski 11 Haziran 2009, 23:16

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
başak sayan adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

biyoloji bölümü mezunları biyolog ünvanıylamı yoksa biyoloji bölümü öğrencisimi diye diplomada mezun olcaklar
Alıntı:
En son 2005 yılında mezun olanlar biyolog ünvanını aldı.
2006 dan itibaren biyoloji bölümünü başarıyla bitirmiştir yazar.
Ancak yükseklisans yapınca biyolog ünvanı alır.
Eğer tekrardan bir değişime uğramadıysa durum bu.
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2009, 14:23

#3 (link)
anti_ewrim
Ziyaretçi
anti_ewrim - avatarı
ben biyoloji bölümü öğrencisiyim.bu konuyu hocalarıma sormuştum.sadece küçük bi ünvan farklılığı hiç bir şeyi etkilemez;siz ona takılmayın dediler..
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2009, 17:45

#4 (link)
duruu
Ziyaretçi
duruu - avatarı
mrb
bn bu sne össye girdim.moleküler biyoloji istiyordum ama puatım yetmiyor.biyoloji bölümü yazmayı düşünüodum ama yazılanları okudum ve moralim bozuldu açıkçası.ilaç firmalarında fln kimya mezunu olanları mı aarıyolar. kararsız kaldım kimya da yazabilirim.ama biyolo bitirdikten sonra genetik alanında yüksek lisasn yapsam iş alanı genişlermi.
Rapor Et
Eski 30 Haziran 2011, 15:12

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
duruu adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

mrb
bn bu sne össye girdim.moleküler biyoloji istiyordum ama puatım yetmiyor.biyoloji bölümü yazmayı düşünüodum ama yazılanları okudum ve moralim bozuldu açıkçası.ilaç firmalarında fln kimya mezunu olanları mı aarıyolar. kararsız kaldım kimya da yazabilirim.ama biyolo bitirdikten sonra genetik alanında yüksek lisasn yapsam iş alanı genişlermi.
sakın biyoloji yazma ben pişmanım ve suan 1 yılım bitti bırakmayı tekrar ygs ye hazırlanmayı dusunuyorum cunku sonu yok artı bir tıp kadar agır agır olsun problem degil ama bir tıp agır olmasına ragmen sonu var ama buda o kadar agırken sonu yok tıpta sadece insanla ugrasıyorlar ziratta sadece bitki veteriner sadece hayvan ama biyoloji hayvan insan bitki inan kladırılacak gibi degil oyle zor yaparım sonunda iş bulurum deme olmuyor bu bolümün sonu yok ha puanım iyi degil bölüm yazmak istiyorum diyorsan git kimya yaz en azından bir nebze zor artı sonu belki daha iyidir emin olabilirsin
Rapor Et
Eski 23 Ağustos 2011, 15:02

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba ben biyoloji 2, sınıf öğrencisiyim mezun olduktan sonra iş imkanı nasıl ben genetik te yada mikro biyoloji üzerine uzmanlaşmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.137 saniyede (65.10% PHP - 34.90% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:47
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi