PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Biyoloji bölümü mezunları biyolog ünvanıyla mı mezun olacaklar?
«Önceki KonuSonraki Konu»
başak sayan23:06, 11 Haziran 2009 
biyoloji bölümü mezunları biyolog ünvanıylamı yoksa biyoloji bölümü öğrencisimi diye diplomada mezun olcaklar
Benzer Konular:
Etiketler:
  • biyolog unvani
  • biyolog unvani nasil alinir
  • biyoloji mezunu unvani
Cevap
fadedliver23:16, 11 Haziran 2009 
başak sayan adlı kullanıcıdan alıntı:
biyoloji bölümü mezunları biyolog ünvanıylamı yoksa biyoloji bölümü öğrencisimi diye diplomada mezun olcaklar
Alıntı:
En son 2005 yılında mezun olanlar biyolog ünvanını aldı.
2006 dan itibaren biyoloji bölümünü başarıyla bitirmiştir yazar.
Ancak yükseklisans yapınca biyolog ünvanı alır.
Eğer tekrardan bir değişime uğramadıysa durum bu.
Cevap
anti_ewrim14:23, 12 Haziran 2009 
ben biyoloji bölümü öğrencisiyim.bu konuyu hocalarıma sormuştum.sadece küçük bi ünvan farklılığı hiç bir şeyi etkilemez;siz ona takılmayın dediler..
Cevap
duruu17:45, 21 Temmuz 2009 
mrb
bn bu sne össye girdim.moleküler biyoloji istiyordum ama puatım yetmiyor.biyoloji bölümü yazmayı düşünüodum ama yazılanları okudum ve moralim bozuldu açıkçası.ilaç firmalarında fln kimya mezunu olanları mı aarıyolar. kararsız kaldım kimya da yazabilirim.ama biyolo bitirdikten sonra genetik alanında yüksek lisasn yapsam iş alanı genişlermi.
Cevap
Misafir15:12, 30 Haziran 2011 
duruu adlı kullanıcıdan alıntı:
mrb
bn bu sne össye girdim.moleküler biyoloji istiyordum ama puatım yetmiyor.biyoloji bölümü yazmayı düşünüodum ama yazılanları okudum ve moralim bozuldu açıkçası.ilaç firmalarında fln kimya mezunu olanları mı aarıyolar. kararsız kaldım kimya da yazabilirim.ama biyolo bitirdikten sonra genetik alanında yüksek lisasn yapsam iş alanı genişlermi.
sakın biyoloji yazma ben pişmanım ve suan 1 yılım bitti bırakmayı tekrar ygs ye hazırlanmayı dusunuyorum cunku sonu yok artı bir tıp kadar agır agır olsun problem degil ama bir tıp agır olmasına ragmen sonu var ama buda o kadar agırken sonu yok tıpta sadece insanla ugrasıyorlar ziratta sadece bitki veteriner sadece hayvan ama biyoloji hayvan insan bitki inan kladırılacak gibi degil oyle zor yaparım sonunda iş bulurum deme olmuyor bu bolümün sonu yok ha puanım iyi degil bölüm yazmak istiyorum diyorsan git kimya yaz en azından bir nebze zor artı sonu belki daha iyidir emin olabilirsin
Cevap
Misafir15:02, 23 Ağustos 2011 
merhaba ben biyoloji 2, sınıf öğrencisiyim mezun olduktan sonra iş imkanı nasıl ben genetik te yada mikro biyoloji üzerine uzmanlaşmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz
Cevap
Misafir20:49, 19 Aralık 2014 
ben asırınstres yapıyorum suan biyoloji 1 sınıf ögrencisiyim hastanede laboratuarda calısmak istiyorum ve ya hastane istiyorum sizce bu bölüm bitermi bitince bişeyler yapabilirmiyim?
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama