PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Laptop'ta bazı klavye tuşları çalışmıyor, yardımcı olur musunuz?
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Rower02:20, 26 Temmuz 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
anın yanınaki haarf ile onun yanınaki harfim yazmıyor yarııım !
Klavyeni temizle tusa bastığında hemen altındaki butona temas ediyor tusların arasına giren pislik toz falan iletkenliğini kaybetmesine yol açabilir.

Tusları sök kulak temizleyicisi ve ya cımbız pamuk yardımı ile bi güzel temizle,dikkat et arasına su kolonya falan kaçmasın yeteri kadar su ve kolonya kullan.
Temizleme isi bittiğinde bi müddet kuruması için bekle sonra tekrar tusları takarsın.

Çalısmazsa elektronik bir arıza var demektir bu kablo lehimler vs falan olabilir yeni bir klavye alıcaksın ya da tamir ettireceksin.

Cevap
Misafir02:35, 26 Temmuz 2011 
Sorun aslında gercekten ilginc bir sorun geceden kapattıgım bilgisaarın 8 10 tane tusu saba basmaz oldu ama kesinlikle fonksionel tuslar değil ornegin del tusu dail bircok tus basmıor. bu sanırım casper de bazı modellerde genel bir sorn. ve de bir ts kırdım
Cevap
Misafir13:44, 12 Ağustos 2011 
Arkadaşlar benim sorunum şöyle bir oyun açtığımda yön tuşları space ve o oyuna bağlı olan tuşlar çalışmıyor lütfen yardım edin....
Cevap
mustakar14:29, 12 Ağustos 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Arkadaşlar benim sorunum şöyle bir oyun açtığımda yön tuşları space ve o oyuna bağlı olan tuşlar çalışmıyor lütfen yardım edin....
Oyun haricinde klavye tuşları çalışıyorsa oyuna girince << option >> bölümüne girip klavye tuşlarını ayarlamayı deneyin.kolay gelsin.
Cevap
Misafir17:18, 14 Ağustos 2011 
fn+num lock yapcam fakat fn tuşu çalışmıyor
Cevap
Misafir18:24, 22 Eylül 2011 
sadece çözümü söyleyin sorunları değil
Cevap
Misafir11:22, 5 Ekim 2011 
5-6 tuşlarının çalışıp diğer rakamların işlem yapmaması bilgisayarınızdaki virüsten kaynaklanıyor.bumat ve helompy virüsleri sorunun kökten çözülmesi için ve format atmak istemiyorsanız microsoft security essentials virüs temizleme programını indirin bilgisayarınıza ve temizleyin sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.
Cevap
Misafir18:31, 18 Ekim 2011 
arkadaşlar xp işletim ssistemi ve diğer sistemlerde en son sürüm ve klavyemde 12347890 tusları çalısmıyor sadece 56 tusları çalısıyor. Lütfen yardm edin
Cevap
Misafir10:36, 25 Ekim 2011 
arkadaslar laptopma format attıktan sonra bazı harfler yazmamaya basladı (C,E,G,H) neden böyle oldu bi çözüm onerisi olan varmı
Cevap
Misafir17:12, 13 Kasım 2011 
benim laptop tada aynı sorun var yaklaşık 7 tuş çalışmıyor hemde sağlam olmasına rağmen
Cevap
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları