Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Laptop'ta bazı klavye tuşları çalışmıyor, yardımcı olur musunuz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda delalim21 tarafından 12 Haziran 2009 (18:44) tarihinde açılmıştır.
96003 kez görüntülenmiş, 74 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Ekim 2014 (00:39) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 26 Temmuz 2011, 02:20

#21 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

anın yanınaki haarf ile onun yanınaki harfim yazmıyor yarııım !
Klavyeni temizle tusa bastığında hemen altındaki butona temas ediyor tusların arasına giren pislik toz falan iletkenliğini kaybetmesine yol açabilir.

Tusları sök kulak temizleyicisi ve ya cımbız pamuk yardımı ile bi güzel temizle,dikkat et arasına su kolonya falan kaçmasın yeteri kadar su ve kolonya kullan.
Temizleme isi bittiğinde bi müddet kuruması için bekle sonra tekrar tusları takarsın.

Çalısmazsa elektronik bir arıza var demektir bu kablo lehimler vs falan olabilir yeni bir klavye alıcaksın ya da tamir ettireceksin.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 26 Temmuz 2011, 02:35

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sorun aslında gercekten ilginc bir sorun geceden kapattıgım bilgisaarın 8 10 tane tusu saba basmaz oldu ama kesinlikle fonksionel tuslar değil ornegin del tusu dail bircok tus basmıor. bu sanırım casper de bazı modellerde genel bir sorn. ve de bir ts kırdım
Rapor Et
Eski 12 Ağustos 2011, 13:44

ACİL YARDIM

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar benim sorunum şöyle bir oyun açtığımda yön tuşları space ve o oyuna bağlı olan tuşlar çalışmıyor lütfen yardım edin....
Rapor Et
Eski 12 Ağustos 2011, 14:29

#24 (link)
Chat Yetkilisi
mustakar - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar benim sorunum şöyle bir oyun açtığımda yön tuşları space ve o oyuna bağlı olan tuşlar çalışmıyor lütfen yardım edin....
Oyun haricinde klavye tuşları çalışıyorsa oyuna girince << option >> bölümüne girip klavye tuşlarını ayarlamayı deneyin.kolay gelsin.
Rapor Et
Eski 14 Ağustos 2011, 17:18

fgf

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
fn+num lock yapcam fakat fn tuşu çalışmıyor
Rapor Et
Eski 22 Eylül 2011, 18:24

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sadece çözümü söyleyin sorunları değil
Rapor Et
Eski 5 Ekim 2011, 11:22

5-6 numlock tuş sorunu

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
5-6 tuşlarının çalışıp diğer rakamların işlem yapmaması bilgisayarınızdaki virüsten kaynaklanıyor.bumat ve helompy virüsleri sorunun kökten çözülmesi için ve format atmak istemiyorsanız microsoft security essentials virüs temizleme programını indirin bilgisayarınıza ve temizleyin sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2011, 18:31

#28 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar xp işletim ssistemi ve diğer sistemlerde en son sürüm ve klavyemde 12347890 tusları çalısmıyor sadece 56 tusları çalısıyor. Lütfen yardm edin
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2011, 10:36

yörük

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar laptopma format attıktan sonra bazı harfler yazmamaya basladı (C,E,G,H) neden böyle oldu bi çözüm onerisi olan varmı
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2011, 17:12

#30 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim laptop tada aynı sorun var yaklaşık 7 tuş çalışmıyor hemde sağlam olmasına rağmen
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Laptop'ta bazı klavye tuşları çalışmıyor, yardımcı olur musunuz? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 14 Ağustos 2012 02:15
Gönderen: atatanus35 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 5 Eylül 2011 16:54
Gönderen: cnrhrdci Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 16 Mart 2011 15:42
Gönderen: Eylüll Forum: Soru-Cevap
Cevap: 10
Son Mesaj: 14 Eylül 2010 15:11
Gönderen: rocklobital Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 17 Mart 2010 23:18
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.144 saniyede (64.72% PHP - 35.28% MySQL) 14 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 07:30
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi