Arama

Laptop'ta bazı klavye tuşları çalışmıyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 3

Güncelleme: 10 Ekim 2015 Gösterim: 153.824 Cevap: 85
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
26 Temmuz 2011       Mesaj #21
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

anın yanınaki haarf ile onun yanınaki harfim yazmıyor yarııım ! Msn Sad

Klavyeni temizle tusa bastığında hemen altındaki butona temas ediyor tusların arasına giren pislik toz falan iletkenliğini kaybetmesine yol açabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Tusları sök kulak temizleyicisi ve ya cımbız pamuk yardımı ile bi güzel temizle,dikkat et arasına su kolonya falan kaçmasın yeteri kadar su ve kolonya kullan.
Temizleme isi bittiğinde bi müddet kuruması için bekle sonra tekrar tusları takarsın.

Çalısmazsa elektronik bir arıza var demektir bu kablo lehimler vs falan olabilir yeni bir klavye alıcaksın ya da tamir ettireceksin.

Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sorun aslında gercekten ilginc bir sorun geceden kapattıgım bilgisaarın 8 10 tane tusu saba basmaz oldu ama kesinlikle fonksionel tuslar değil ornegin del tusu dail bircok tus basmıor. bu sanırım casper de bazı modellerde genel bir sorn. ve de bir ts kırdım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim sorunum şöyle bir oyun açtığımda yön tuşları space ve o oyuna bağlı olan tuşlar çalışmıyor lütfen yardım edin....
mustakar - avatarı
mustakar
VIP VIP Üye
12 Ağustos 2011       Mesaj #24
mustakar - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim sorunum şöyle bir oyun açtığımda yön tuşları space ve o oyuna bağlı olan tuşlar çalışmıyor lütfen yardım edin....

Oyun haricinde klavye tuşları çalışıyorsa oyuna girince << option >> bölümüne girip klavye tuşlarını ayarlamayı deneyin.kolay gelsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fn+num lock yapcam fakat fn tuşu çalışmıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sadece çözümü söyleyin sorunları değil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
5-6 tuşlarının çalışıp diğer rakamların işlem yapmaması bilgisayarınızdaki virüsten kaynaklanıyor.bumat ve helompy virüsleri sorunun kökten çözülmesi için ve format atmak istemiyorsanız microsoft security essentials virüs temizleme programını indirin bilgisayarınıza ve temizleyin sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar xp işletim ssistemi ve diğer sistemlerde en son sürüm ve klavyemde 12347890 tusları çalısmıyor sadece 56 tusları çalısıyor. Lütfen yardm edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar laptopma format attıktan sonra bazı harfler yazmamaya basladı (C,E,G,H) neden böyle oldu bi çözüm onerisi olan varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim laptop tada aynı sorun var yaklaşık 7 tuş çalışmıyor hemde sağlam olmasına rağmen