Arama

Laptop'ta bazı klavye tuşları çalışmıyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 5

Güncelleme: 10 Ekim 2015 Gösterim: 153.890 Cevap: 85
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
2 Nisan 2012       Mesaj #41
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim klavyemdede 12347890 tuşları çalışmıyor yardım edin

Num Lock tuşuna bir kez basın
Sponsorlu Bağlantılar
..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim klavyem an az 5 yıllık vardır. Son üç aydır shift tuşu çalışmıyordu. Neyseki o olmadanda bilgisayarı kullanıyordum fakat son 3 gündür de enter ve backspace basmamaya başladı lütfen biri yardım etsin. Bunun çözümü yoksa yeni klavye alacağım.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba laptopum acer aspire 5943G bidefa format attım formattan sonra bazı tuşlar bazen basmıyor bunlar Caps Lock,S,D,F,G,H,M tuşları chipset güncelledim 3 gün hata vermedi tekrar aynı hatayı vermeye başladı lütfen birileri cevap yazsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam bendede aynı sorun vardı sadece 5ve 6 rakamları çalışıyordu.bizim oğlan bazı tuşlara basıp basılı kaldığını görüyorum. sanırım bu sorunlar ordan çıkıyor. sorunun cevabını ben home tuşu yada end tuşuna ardı ardına basarken bu arada çalışmayan rakamlarada ardı ardını basarak çözdüm. kalvye tuş sesleri sadece 5-6 dan çıkıyordu bu işlemi diğer tuşların sesi çıkana kadar sürdürdüm düzeldi.ilginç...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2012       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fn+numl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar az önce F6 ve üç aded duşum bzuldu nedenini bilmirum az önce çalışıdu azamadığım harflerden anlaın neler lduklarını
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ne olur biri yardım etsin artık klavyede a d f k l ve 6 tusları basmıyor ne yapmam gerekkkkkkkkkk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2012       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben bilgisayar mühhendisi fn tusuna basıp denerseniz sorun olmaz ama oluyorsa klavye degisecek demektir onun için yeni bilgisayar alan arkadaslara duyrulur aldıgınızdan sonra onun yüzüne folyo cekin toz falan girmez ok

Kaynak: Laptop'ta bazı klavye tuşları çalışmıyor, yardımcı olur musunuz?

en uygun yanıt bu heralde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim a z q 1 tab caps lock calışmıyor ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş bende de Acer Aspire 5943g modeli var ve CAPS LOCK, S, D, G, H, M tuşLarı çaLışmıyor. Bir zaman sonra geri çaLışmaya başLıyor. Sonra geri kendi kendine gidiyor. donanım haberde de bu problemden bahsedenler var. sen bu sorunu nasıL haLLEttin. Acer teknik servis kadar LAnet bir servis yok. göndersem kesin çözüm üreteceklerini sanmıyorum. senden fikir aLmak istedim.