Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Laptop'ta bazı klavye tuşları çalışmıyor, yardımcı olur musunuz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda delalim21 tarafından 12 Haziran 2009 (18:44) tarihinde açılmıştır.
93843 kez görüntülenmiş, 74 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Ekim 2014 (00:39) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 12 Haziran 2009, 18:44

#1 (link)
delalim21
Ziyaretçi
delalim21 - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar leptop ıma format attım daha sonra eksik olan driverleri yükledim ama fn tusu f2 den f5 e kadr işlem görmüyor sizce nasıl cözebilirm bu sorunu cıkmadım işin içinde..S
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2009, 19:06

#2 (link)
delalim21
Ziyaretçi
delalim21 - avatarı
yardımcı olacak kimse yok mu....?

yardımcı olcak kmse yokmu yha...?...
Son Düzenleyen delalim21; 12 Haziran 2009 @ 19:08. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 14 Ekim 2009, 03:01

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
laptopun tuslari kafayi yedi yazi yerine rakam yaziyor bazilari degisik h6arf yaziyor yardim edin
Rapor Et
Eski 14 Ekim 2009, 03:05

#4 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

laptopun tuslari kafayi yedi yazi yerine rakam yaziyor bazilari degisik h6arf yaziyor yardim edin
Numlock tuşunu kapatın. Bazı laptop'larda bağımsız çalışır, bazılarında ise Fn tuşuyla beraber basılması gerekir. Deneyin; ya sadece Numlock tuşuna veya Fn+Numlock (kimi klavyelerde NumLk olarak yazar) beraber basarak kapatın. Klavye normal haline dönecektir.
Rapor Et
Eski 4 Kasım 2009, 23:16

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beyler bendede şole bir hata var bir harfe basıorum 3 karakter yazıor yardım edin ***
Rapor Et
Eski 30 Ocak 2011, 15:38

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bende casper aldım üstünde 64 bit win7 geldi ama 32 bit ultimate kurdum kurduktan sonra 8-ı-l tüşları calısmadı sorun neden kaynaklanıyo tekrar orjinal windowsu kusam gecermi sorun lütfen yardımcı olunnn
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2011, 10:49

laptopun tuslari calismiyo

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
laptopun tuslari calismiyo lutfen yardım edin cok acil =(
Rapor Et
Eski 27 Şubat 2011, 14:30

Dizüstü bilgisyarda klavye tuşları neden çalışmaz?

#8 (link)
Bro
Ziyaretçi
Bro - avatarı
Arkadaşlar klavyemdeki rakamlar basmıyor. Sadece 5 ve 6 rakamları basıyor. Numlock ile ilgili bir sorun değil. Ayrıca bu sorun klavyemde de değil çünkü bu sorun başka birilerindede var. Çözümü söylerseniz çok memnun olurum. Şimdiden Teşekkürler..
Rapor Et
Eski 14 Mart 2011, 18:21

Bu sorunu çözene helal olsun !!

#9 (link)
Bro
Ziyaretçi
Bro - avatarı
Merhaba arkadaşlar size sorunumu şöyle anlatayım;
Şimdi öncelikle ben bir laptop kullanıcısıyım.(HP Markalı)
Klavyemdeki F1,F2,F3 tuşlarının altındaki sayı tuşları çalışmıyor.
Ve işin en ilginç olan tarafı ise sadece 5 ve 6 tuşlarının çalışıyor olması.
Yani diğer bir deyişle: klavyemde 12347890 tuşları çalışmıyor.
Bu sorunu çözerseniz çok büyük bir yardım etmiş olursunuz..
Teşekkürler..
Rapor Et
Eski 20 Mart 2011, 02:04

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadalarr ayni sekide benimde casper i5 bilgisayarim var üstünde win7 64 bitle birlikte geldi ben 32 bit ultimte düsürdüm ancak {-8- ı -l-} ama {K+I+L } yatigim zaman taksim yani { / } karakteri yapiyor görüyorum ki bu sorun sadece bende yokk yardimci olursaniz simdiden tşklerr
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (66.25% PHP - 33.75% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 02:18
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi