Arama

Facebook hesabımı yeniden nasıl aktif edebilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Temmuz 2015 Gösterim: 27.590 Cevap: 49
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
faceebook heasbım başkası tarafından dondurulmuş nasıl aktif edebilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
FAcebook hesabımı Fan SAyfama Yönledirmişim Onu Nasıl DÜzeltebilirim. Kullanıcı adı Ve şifremi yazınca dİrek Fan SAyfama Bağlanıyo Ve ben Facebook uma Gİremiyorum Yardımcı olurmusun ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa banada aynısı oldu :s 24 saat bekleyin diyor bekliyorum gene aynısı . nasıl değişcek bu bi yardımcı olun lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tam emin değilim ama 24 saat bekledikten sonra açma bir 3 veya 4 gün bekle öyle olabileceğini sanıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2012       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim hesabımı kapatıldı sifremi benden baska bilen yok nasıl geri alabbilrim
vedaç - avatarı
vedaç
Ziyaretçi
14 Temmuz 2012       Mesaj #46
vedaç - avatarı
Ziyaretçi
Facebook hesabımı 3 gün için kapatmıştım. Ama açtığımda hala arkadaşlarım benim profime ulaşamıyorlar. Ben herkesin profiline girebiliyorum ama onlar sadece adımı görüyor paylaştıklarımı görüyor resmimi göremiyor ve adımın üzerine basamıyor siyah görünüyor. kaç gün geçti düzelmedi . ne yapmam lazım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim facem çalındı msn adresi değiştirildi şifre değiştirildi sonra da çalan kkişi hesabı dondurdu yada sildi bilmiyorum hesabımı nasıl geri alabilirim
Misafirselma - avatarı
Misafirselma
Ziyaretçi
27 Ekim 2014       Mesaj #48
Misafirselma - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
caner altun adlı kullanıcıdan alıntı

SLM BEN CANER FECABOOK hasbım kapatılmış oldugundan böyle 1 gerekcede bulumuyorum.. arakadaşlık sınırlarını aşdıgım için facebook hesabım kapatılmış. arkadaşlık sınırlarını aşınca fecabook hesabım kapatılacagını bilmiyordum ve ben fecabook'da yeniyim. hesabımı nasıl yeniden aktif hala getire bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk edrim..?

facebookumu dondurmuştum tekrar açmak istitorum facebooga girdiğimde cep telefonu istiyor cep telefonum yok
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2015       Mesaj #49
misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadasım benim nuumaramı kullanarak facebook a giriyoonu nasıl facebooktan atarım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2015       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bir hesap açtım sonra o hesabımı dondurdum aynı telefon üzerine yine hesap açtım ama onuda kapattım ilk hesabım açılmıyor ne yapmalıyım?