Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Facebook hesabımı yeniden nasıl aktif edebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda caner altun tarafından 18 Haziran 2009 (20:29) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
17579 kez görüntülenmiş, 46 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Temmuz 2012 (22:08) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 18 Haziran 2009, 20:29

#1 (link)
caner altun
Ziyaretçi
caner altun - avatarı
SLM BEN CANER FECABOOK hasbım kapatılmış oldugundan böyle 1 gerekcede bulumuyorum.. arakadaşlık sınırlarını aşdıgım için facebook hesabım kapatılmış. arkadaşlık sınırlarını aşınca fecabook hesabım kapatılacagını bilmiyordum ve ben fecabook'da yeniyim. hesabımı nasıl yeniden aktif hala getire bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk edrim..?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

face sayfama giriş yapabiliorum ama arkadaşlarım çevrimiçi olduğumu göremiyorlar sohbet sayfasında çevrimdışıol yazısı var ve çevrimiçi ol kesinlikle çıkmıor çevrimiçi nasıl görünürüm???
Rapor Et
Reklam
Eski 18 Haziran 2009, 21:38

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
caner altun adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

SLM BEN CANER FECABOOK hasbım kapatılmış oldugundan böyle 1 gerekcede bulumuyorum.. arakadaşlık sınırlarını aşdıgım için facebook hesabım kapatılmış. arkadaşlık sınırlarını aşınca fecabook hesabım kapatılacagını bilmiyordum ve ben fecabook'da yeniyim. hesabımı nasıl yeniden aktif hala getire bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk edrim..?
Tekrar giriş yapmayı deneyin. Hata mesajı verip açılmayacaktır. Mail adresinize bir mail gönderilecek ve bu maildeki link tıklanarak hesabınız yine aktif hale gelecektir.
Rapor Et
Eski 24 Haziran 2009, 01:24

Açtığım Facebook fan sitesini yeniden nasıl aktif edebilirim?

#3 (link)
yılmaZ..
Ziyaretçi
yılmaZ.. - avatarı
merhaba arkadaşlar benim şöyle bişr sorunum var ve aranızda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olmanızı dilerim ben kendime facede fan sitesi açmıştım sonra yanlışlıkla hayran oldn çıktım tekrar girdğimde hiç bir şekilde işlem yapamadım fan sitemde tekrar işlem yapmam yada oradan nasıl işlem yapabilirim face normal sayfamı kullanabiliyorum ama ondan açmış oldğum fan sitemi kullanmıyorum ne yapmam gerek tekrar kullanabilmem için
Rapor Et
Eski 29 Ağustos 2009, 00:54

Kapatılan Facebook hesabımı yeniden nasıl açabilirim?

#4 (link)
Muhtacc
Ziyaretçi
Muhtacc - avatarı
arkadaşlar 2 gün önce facebook hesabım sebebinin anlayamadım bi şekilde kapatıldı tekrardan nasıl açabilirm ?
Rapor Et
Eski 29 Ağustos 2009, 01:25

#5 (link)
MsXLabs Üyesi
AriThmetiCs - avatarı
Alıntı:
yılmaZ.. adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

merhaba arkadaşlar benim şöyle bişr sorunum var ve aranızda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olmanızı dilerim ben kendime facede fan sitesi açmıştım sonra yanlışlıkla hayran oldn çıktım tekrar girdğimde hiç bir şekilde işlem yapamadım fan sitemde tekrar işlem yapmam yada oradan nasıl işlem yapabilirim face normal sayfamı kullanabiliyorum ama ondan açmış oldğum fan sitemi kullanmıyorum ne yapmam gerek tekrar kullanabilmem için

Fan sitenizden ayrıldıktan sonra kurucu olduğunuz siteye tekrar girdiğinizde yetkiniz kalmaz ve bunu alabilmeniz mümkün değildir.. başka bir görevli arkadaşlarınızın size teyki vermesi gerekiyor..

Alıntı:
Muhtacc adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar 2 gün önce facebook hesabım sebebinin anlayamadım bi şekilde kapatıldı tekrardan nasıl açabilirm ?

Facebook kullanıcı profillerini sebep belirtmeden silme hakkına sahiptir, kişi silme olayı yüksek bir yüzdeyle ya video çokluğundan kaynaklanıyor, kapatılan profilini almanız mümkün değildir face_ yetkilileri mesajlarınızı dikkate almıyorlar, yeni bir profil oluşturmanız en sağlıklısı..
Rapor Et
Eski 29 Ağustos 2009, 02:07

#6 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
Muhtacc adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Merhaba
Benimde facebook hesabım sebebini bilmediğim bir neden den dolayı kapatılmıştı. Bu sorunu mail göndererek tekrar hesabımın açılmasını talep etmiştim ve açtılar sizde bir deneyin isterseniz.

Sitedeki hesabım kapatıldı.
Lütfen kapatılmış olan hesabınızla ilişkilendirilmiş e-posta adresinden sorununuzun kısa bir özeti ile disabled@facebook.com adresine bir e-posta gönderin.
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2009, 00:32

Facebookta dondurulan hesap nasıl aktif edilir?

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebookta hesabımı dondurmuştum ama şuan kullanıorum çevrimiçi olamıyorum ne yapmam gerekior
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2009, 00:38

#8 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

facebookta hesabımı dondurmuştum ama şuan kullanıorum çevrimiçi olamıyorum ne yapmam gerekior
Tekrar giriş yapmayı deneyin. Hata mesajı verip açılmayacaktır. Mail adresinize bir mail gönderilecek ve bu maildeki link tıklanarak hesabınız yine aktif hale gelecektir.
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2009, 00:44

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
face sayfama giriş yapabiliorum ama arkadaşlarım çevrimiçi olduğumu göremiyorlar sohbet sayfasında çevrimdışıol yazısı var ve çevrimiçi ol kesinlikle çıkmıor çevrimiçi nasıl görünürüm???
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 14:11

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
face adresim çevrimdışı görünüyone yapabilirim
Etiketler:
  • face aktiflestirme
  • facebook aktiflestirme
  • facebook hesabi aktiflestirme
  • facebook hesabimi aktiflestirme
  • kendime nasil facebook acabilirim
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.188 saniyede (78.92% PHP - 21.08% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:25
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi