Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Facebook hesabımı yeniden nasıl aktif edebilirim?

Gösterim: 20206 | Cevap: 49
  • facebook aktiflestirme
  • facebook hesabi aktiflestirme
  • facebook hesabi nasil aktif edilir
caner altun
Cevaplanmış   |    18 Haziran 2009 20:29   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Facebook hesabımı yeniden nasıl aktif edebilirim?

SLM BEN CANER FECABOOK hasbım kapatılmış oldugundan böyle 1 gerekcede bulumuyorum.. arakadaşlık sınırlarını aşdıgım için facebook hesabım kapatılmış. arkadaşlık sınırlarını aşınca fecabook hesabım kapatılacagını bilmiyordum ve ben fecabook'da yeniyim. hesabımı nasıl yeniden aktif hala getire bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk edrim..?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

face sayfama giriş yapabiliorum ama arkadaşlarım çevrimiçi olduğumu göremiyorlar sohbet sayfasında çevrimdışıol yazısı var ve çevrimiçi ol kesinlikle çıkmıor çevrimiçi nasıl görünürüm???

fadedliver
18 Haziran 2009 21:38   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı
caner altun adlı kullanıcıdan alıntı

SLM BEN CANER FECABOOK hasbım kapatılmış oldugundan böyle 1 gerekcede bulumuyorum.. arakadaşlık sınırlarını aşdıgım için facebook hesabım kapatılmış. arkadaşlık sınırlarını aşınca fecabook hesabım kapatılacagını bilmiyordum ve ben fecabook'da yeniyim. hesabımı nasıl yeniden aktif hala getire bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk edrim..?

Tekrar giriş yapmayı deneyin. Hata mesajı verip açılmayacaktır. Mail adresinize bir mail gönderilecek ve bu maildeki link tıklanarak hesabınız yine aktif hale gelecektir.
yılmaZ..
24 Haziran 2009 01:24   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi

Açtığım Facebook fan sitesini yeniden nasıl aktif edebilirim?

merhaba arkadaşlar benim şöyle bişr sorunum var ve aranızda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olmanızı dilerim ben kendime facede fan sitesi açmıştım sonra yanlışlıkla hayran oldn çıktım tekrar girdğimde hiç bir şekilde işlem yapamadım fan sitemde tekrar işlem yapmam yada oradan nasıl işlem yapabilirim face normal sayfamı kullanabiliyorum ama ondan açmış oldğum fan sitemi kullanmıyorum ne yapmam gerek tekrar kullanabilmem için
Muhtacc
29 Ağustos 2009 00:54   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi

Kapatılan Facebook hesabımı yeniden nasıl açabilirim?

arkadaşlar 2 gün önce facebook hesabım sebebinin anlayamadım bi şekilde kapatıldı tekrardan nasıl açabilirm ?
29 Ağustos 2009 01:25   |   Mesaj #5   |   
AriThmetiCs - avatarı
MsXLabs Üyesi
Istanbul
3701
334 mesaj
Alıntı
yılmaZ.. adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar benim şöyle bişr sorunum var ve aranızda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olmanızı dilerim ben kendime facede fan sitesi açmıştım sonra yanlışlıkla hayran oldn çıktım tekrar girdğimde hiç bir şekilde işlem yapamadım fan sitemde tekrar işlem yapmam yada oradan nasıl işlem yapabilirim face normal sayfamı kullanabiliyorum ama ondan açmış oldğum fan sitemi kullanmıyorum ne yapmam gerek tekrar kullanabilmem için

Fan sitenizden ayrıldıktan sonra kurucu olduğunuz siteye tekrar girdiğinizde yetkiniz kalmaz ve bunu alabilmeniz mümkün değildir.. başka bir görevli arkadaşlarınızın size teyki vermesi gerekiyor..

Alıntı
Muhtacc adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar 2 gün önce facebook hesabım sebebinin anlayamadım bi şekilde kapatıldı tekrardan nasıl açabilirm ?

Facebook kullanıcı profillerini sebep belirtmeden silme hakkına sahiptir, kişi silme olayı yüksek bir yüzdeyle ya video çokluğundan kaynaklanıyor, kapatılan profilini almanız mümkün değildir face_ yetkilileri mesajlarınızı dikkate almıyorlar, yeni bir profil oluşturmanız en sağlıklısı..
Blue Blood bu mesajı beğendi.
29 Ağustos 2009 02:07   |   Mesaj #6   |   
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
İstanbul

21667
2.578 mesaj
Alıntı
Muhtacc adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba
Benimde facebook hesabım sebebini bilmediğim bir neden den dolayı kapatılmıştı. Bu sorunu mail göndererek tekrar hesabımın açılmasını talep etmiştim ve açtılar sizde bir deneyin isterseniz.

Sitedeki hesabım kapatıldı.
Lütfen kapatılmış olan hesabınızla ilişkilendirilmiş e-posta adresinden sorununuzun kısa bir özeti ile disabled@facebook.com adresine bir e-posta gönderin.
Misafir
31 Ağustos 2009 00:32   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi

Facebookta dondurulan hesap nasıl aktif edilir?

facebookta hesabımı dondurmuştum ama şuan kullanıorum çevrimiçi olamıyorum ne yapmam gerekior
fadedliver
31 Ağustos 2009 00:38   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

facebookta hesabımı dondurmuştum ama şuan kullanıorum çevrimiçi olamıyorum ne yapmam gerekior

Tekrar giriş yapmayı deneyin. Hata mesajı verip açılmayacaktır. Mail adresinize bir mail gönderilecek ve bu maildeki link tıklanarak hesabınız yine aktif hale gelecektir.
Blue Blood ve Rower bu mesajı beğendi.
Misafir
31 Ağustos 2009 00:44   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
face sayfama giriş yapabiliorum ama arkadaşlarım çevrimiçi olduğumu göremiyorlar sohbet sayfasında çevrimdışıol yazısı var ve çevrimiçi ol kesinlikle çıkmıor çevrimiçi nasıl görünürüm???
Misafir
9 Eylül 2009 14:11   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
face adresim çevrimdışı görünüyone yapabilirim
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Facebook hesabımı yeniden nasıl aktif edebilirim? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • facebook aktiflestirme
  • facebook hesabi aktiflestirme
  • facebook hesabi nasil aktif edilir
Cevap: 3
Son Mesaj: 6 Mart 2015 21:03
Cevap: 6
Son Mesaj: 17 Temmuz 2014 21:41
Cevap: 1
Son Mesaj: 23 Aralık 2012 04:55
Cevap: 1
Son Mesaj: 26 Mayıs 2011 00:10
Dosya paylaşımını nasıl aktif edebilirim?
Gönderen: zenon Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 17 Mayıs 2010 21:36
Sayfa 0.320 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu