Arama

Türkiye'deki bel fıtığı ameliyatları yapan en iyi beyin cerrahı kimdir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Ağustos 2015 Gösterim: 45.010 Cevap: 10
DİLEK DÖNMEZ - avatarı
DİLEK DÖNMEZ
Ziyaretçi
19 Haziran 2009       Mesaj #1
DİLEK DÖNMEZ - avatarı
Ziyaretçi
Türkiye deki yaşayan en iyi beyin cerrahları kimlerdir.Doktorum Engin UÇAR 3 bucuk ay yatalak kaldıktan sonra emarımda iki yerde ileriderecede fıtık tespit etti.Amaliyat diyor.İki coçum var.Üç buçuk yaşında ve sekiz aylık tam bana çok ihtiyaçları olduğu dönem.Amaliyatlarda sakat kalanları hatta ölenleri duyuyoruz.Şimdide para için vida gerekmeyen hastalara bile vida takan doktorları izledik.Korkuyorum dayanılmaz acılarım var.35 Yaşında bir bayanım lütfen beni aydınladın.
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
cengiz türkmene baş vurun googleye yazın op.dr. cengiz türkmen die orda muayene numarası var
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
19 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
DİLEK DÖNMEZ adlı kullanıcıdan alıntı

Türkiye deki yaşayan en iyi beyin cerrahları kimlerdir.Doktorum Engin UÇAR 3 bucuk ay yatalak kaldıktan sonra emarımda iki yerde ileriderecede fıtık tespit etti.Amaliyat diyor.İki coçum var.Üç buçuk yaşında ve sekiz aylık tam bana çok ihtiyaçları olduğu dönem.Amaliyatlarda sakat kalanları hatta ölenleri duyuyoruz.Şimdide para için vida gerekmeyen hastalara bile vida takan doktorları izledik.Korkuyorum dayanılmaz acılarım var.35 Yaşında bir bayanım lütfen beni aydınladın.

Op. Dr. Halil Toplamaoğlu

Sponsorlu Bağlantılar
Bel Fıtığı

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
cengiz türkmene baş vurun googleye yazın op.dr. cengiz türkmen die orda muayene numarası var
ahmet ozkan - avatarı
ahmet ozkan
Ziyaretçi
25 Şubat 2010       Mesaj #4
ahmet ozkan - avatarı
Ziyaretçi
IYI GUNLER BEN COCUKKEN BEYIN KANAMASI GECIRDIM VE 1 TARAFIM FERC OLDU ELIM AYAGIM TUTMUYOR ARTIK 23 YASINDAYIM VE ARTIK ANGIOGRAFI YOLU ILE BEYINDEKI KAN LAXTASINI KOLAYCA ALINMASININ MUMKUN ILDUGU SOYLENIYOR (TURKIYEDE) BANA NE ONERIYORSUNUZ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
valla bende abdurrahman goruru duydum alternatif bir yontemle fıtıklı ve felçli hastalara yardımcı oluyormuş ::::::GORUR LAZER::::::
ameliyattan önce deneyeceğim herhalde
bilen varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Prof. Dr. Azmi HAMZAOĞLU

dünyada tek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana 2003 yılında (Opr.Dr. ORHAN YAYLA ) tarafından belfıtığı ameliyatı yapıldı rabbim doktorumun ellerine dert vermesin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ıspartada okan görgülü diyorum.birçok yakınımı ameliyat etti belfıtığından. hepsi çok iyi. çevremdeki bütün insanlarda olumlu düşünüyor. hiç olumsuz birşey duymadım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir arkadaş Abdurrahim Görür' ü sormuş.
Evet ben gittim. Benim de bel ve boyun fıtığım vardı. İkisini de birden hiç ameliyat olmadan tamamen kurtardı. Bıçak altına yatmaktan çok korkuyordum zaten. Her gün duacısıyım Abdurrahim Bey' in.
Yeni internet adreside şu;
Görür Lazer ve Akupunktur Tedavi Merkezi
Özellikle tasarımını beğendiğim için yazayım dedim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2014       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmet ozkan adlı kullanıcıdan alıntı

IYI GUNLER BEN COCUKKEN BEYIN KANAMASI GECIRDIM VE 1 TARAFIM FERC OLDU ELIM AYAGIM TUTMUYOR ARTIK 23 YASINDAYIM VE ARTIK ANGIOGRAFI YOLU ILE BEYINDEKI KAN LAXTASINI KOLAYCA ALINMASININ MUMKUN ILDUGU SOYLENIYOR (TURKIYEDE) BANA NE ONERIYORSUNUZ

Sülük ve hacamat en kestirme en faydalı çözüm olacaktır. Sülük damardaki pis kanı emer onun yerine yararlı enzimleri zerkeder. Bunu cerrahi olarak yapacak bir mekanizma yoktur. Hacamat ise Hadislerle tavsiye ediliyor. Felç hastaları damardaki pis kanın hacamatla akıtılması ile iyileşme sürecine giriyor ve iyileşiyorlar. Şifa elbette Allah'tandır. Siz vesilelere yapışın. Sülük ve hacamat tedvisini yapacak çok farklı kişi ve yerler mevcuttur, onları araştırın. Kolay gelsin. Allah şifa versin bütün hastalara.