Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

İnsanlar neden ikiyüzlüdür?

Gösterim: 1895 | Cevap: 4
  • insanlar neden ikiyuzludur
KANAKLAR
Cevaplanmış   |    19 Haziran 2009 11:02   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

İnsanlar neden ikiyüzlüdür?

neden insanlar iki yüzlüdür?
En iyi cevap Gece Prensesi tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

insan ikiyüzlü olmasın ya olmasın.bende bir anne var erkek arkadaşım eve geliyo (akrabamız aynı zamanda)ve annem bunu bilmiyo. çocuğun yüzüne o kadar güzel bakıyo konuşuyo gülüyo eğleniyo.çocuk gidiyo başlıyo dedikodusuna ya o çocuk kötü şöyle böyle diyip duruyo.ya nefret ediyorum böyle insanlıktan ya.ya arkaasından kötü söz söyleme yüzüne dediklerinin aynısını de.ya da yüzüne de kötü de arkadasındanda aynen ya off offff..başım dertte ne yapacam ben yaa=(

Bazı insanların doğasında vardır. Bunu yapmaktan zevk aldıkları için kendilerini alıkoyamazlar.

fadedliver
19 Haziran 2009 18:09   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı
KANAKLAR adlı kullanıcıdan alıntı

neden insanlar iki yüzlüdür?

Kendi çıkarları yüzünden...
Misafir
23 Temmuz 2011 15:18   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
insan ikiyüzlü olmasın ya olmasın.bende bir anne var erkek arkadaşım eve geliyo (akrabamız aynı zamanda)ve annem bunu bilmiyo. çocuğun yüzüne o kadar güzel bakıyo konuşuyo gülüyo eğleniyo.çocuk gidiyo başlıyo dedikodusuna ya o çocuk kötü şöyle böyle diyip duruyo.ya nefret ediyorum böyle insanlıktan ya.ya arkaasından kötü söz söyleme yüzüne dediklerinin aynısını de.ya da yüzüne de kötü de arkadasındanda aynen ya off offff..başım dertte ne yapacam ben yaa=(
Gece Prensesi
10 Ağustos 2011 15:45   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bazı insanların doğasında vardır. Bunu yapmaktan zevk aldıkları için kendilerini alıkoyamazlar.
selda3131
13 Mart 2013 16:35   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi

Kabul Et

arkadaşıım benimle en iyi arkadaş fakat bana pek pas vermiyor balaka arkadaşlaru-ıma hep pas veriyor
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

İnsanlar neden ikiyüzlüdür? Konusuna Benzer Konular

İnsanlar neden farklıdır?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Cevaplanmış
Cevap: 3
Son Mesaj: 20 Ekim 2014 15:32
İnsanlar neden kıskançtır?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 19 Ocak 2012 01:47