Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Google'da girilen yerler nerelerde kaydoluyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda mervenur245 tarafından 19 Haziran 2009 (13:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
34889 kez görüntülenmiş, 15 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Nisan 2013 (18:10) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.33  |  Oy Veren: 6      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Eylül 2010, 09:42

yardım

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm usta ben şimdi iş yerindeyim leptoptan internete giriyorum girdiğm siteler adresler sohbetsitleri tavla oyunlar yüklenen oyunlar girdiğim yerleri bilgisayarda gizli yerde tutuluyormuş acaba bu zmaan kadar girdiğim tü yerleri nasıl silebilirim gizli dosyada duruyormu bunlar internet seçeneğini biliyorum başka gizli yerde tutuluyormu vede nasıl sile bilirim bunları yardımcı olursanız sevinirim.internete giilen sitelerin adresleri olsun erotik siteler olsun oyunlar olsun bunları nasıl silebilirim.acil yardımcı olurmusunuz
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Eylül 2010, 18:51

#12 (link)
Bete
Ziyaretçi
Bete - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

slm usta ben şimdi iş yerindeyim leptoptan internete giriyorum girdiğm siteler adresler sohbetsitleri tavla oyunlar yüklenen oyunlar girdiğim yerleri bilgisayarda gizli yerde tutuluyormuş acaba bu zmaan kadar girdiğim tü yerleri nasıl silebilirim gizli dosyada duruyormu bunlar internet seçeneğini biliyorum başka gizli yerde tutuluyormu vede nasıl sile bilirim bunları yardımcı olursanız sevinirim.internete giilen sitelerin adresleri olsun erotik siteler olsun oyunlar olsun bunları nasıl silebilirim.acil yardımcı olurmusunuz
Eğer yukarıda anlatılanları yaptığınızda zaten silmiş oluyorsunuz ama işyeri bilgisayara takip için ayrı bir program kurmuş ise(keyloger tarzı) buna yapabileceğiniz birşey yok(yani varda benim tarifimle yapabileceğin birşey değil.anlamak gerekiyor.)
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2010, 23:22

#13 (link)
HandSome
Ziyaretçi
HandSome - avatarı
Advanced SystemCare adlı programla , gizliliği,çöp dosyalarını,casus yazılımları vs. tek tuşla silebilirsiniz. İndirmek için Tıklayınız.
Rapor Et
Eski 27 Nisan 2013, 11:12

önemli!!!

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Rower adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

İnternet Explorer için Araçlar>internet seçenekleri 20 Günlük Geçmişi sil butonuna tıklayıp silebilirsiniz.

İE 7 ve 8 sürümlerinde Araçlar>internet seçenekleri>Sil>Tümüni sil diyerek bütün göz atma geçmişini silebilirsiniz.
ben silmek değil sadece bakmak istiyorum nerelere girilmiş diye çünkü içinde benim ödevlerim için hatırlayamadığım bi site var bulmam gerek lütfen
Rapor Et
Eski 27 Nisan 2013, 11:21

ACİL!!!!

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
broken* adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

İnternete girdikleriniz şurada koydolur...Sırayı takip ederek bulun....

Başlat---Ayarlar---Denetim Masası---Ağ ve İnternet Bağlantıları---İnternet Seçenekleri---Ayarlar(genel deki)---Dosya Görüntüle......

Bu kadar buyrun....
başlat ta araçlar seçeneği yok bide ilerde sonrasında araçlar(genelde) yazmışsınız o ne?? öyle bişe de bulamadım((((((
Rapor Et
Eski 27 Nisan 2013, 18:10

#16 (link)
casten
Ziyaretçi
casten - avatarı
geçmişte tüm tarama verilerini temizle de siliniyor bu kadar önemli değil
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Google'da girilen yerler nerelerde kaydoluyor? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: VELODFT Forum: Soru-Cevap
Cevap: 16
Son Mesaj: 3 Ocak 2013 18:35
Gönderen: nester21 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 29 Eylül 2011 16:59
Gönderen: epistle Forum: Yazılım
Son Mesaj: 5 Ağustos 2011 15:30
Gönderen: The Unique Forum: Arşive Kaldırılan Konular
Cevap: 1
Son Mesaj: 15 Aralık 2007 13:40
Gönderen: ozti Forum: Yazılım
Son Mesaj: 7 Mayıs 2006 20:09
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.146 saniyede (68.68% PHP - 31.32% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:12
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi