PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Google'da girilen yerler nerelerde kaydoluyor?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
mervenur24512:44, 19 Haziran 2009 
Google'de girdiklerimiz birden çok yerde kaydoluyormuş.Bunları bana söler misiniz?Bilgisayarın ağırlaşmasında da rolü warmış. Bu yüzden temizlemek istiyorum.Şimdiden tşkkürler...
Benzer Konular:
Cevap
broken*17:01, 19 Haziran 2009 
İnternete girdikleriniz şurada koydolur...Sırayı takip ederek bulun....

Başlat---Ayarlar---Denetim Masası---Ağ ve İnternet Bağlantıları---İnternet Seçenekleri---Ayarlar(genel deki)---Dosya Görüntüle......

Bu kadar buyrun....
Cevap
Edd-iTöR17:28, 19 Haziran 2009 
sadece o değil ayrıca Mozilla kullanıyosanız Geçmiş diye bir yer vardır üstte ordanda silebilirsiniz
Cevap
mervenur24518:30, 19 Haziran 2009 
Ya bişey sorcamsiz bana:''sadece o değil ayrıca Mozilla kullanıyosanız Geçmiş diye bir yer vardır üstte ordanda silebilirsiniz ''dedinis de ben anlamadım.Mozilla ne acabaBiraz bilgi alabilir miyim?
Cevap
fadedliver18:45, 19 Haziran 2009 
mervenur245 adlı kullanıcıdan alıntı:
Ya bişey sorcamsiz bana:''sadece o değil ayrıca Mozilla kullanıyosanız Geçmiş diye bir yer vardır üstte ordanda silebilirsiniz ''dedinis de ben anlamadım.Mozilla ne acabaBiraz bilgi alabilir miyim?
İnternet Explorer gibi tarayıcıdır.
Bünyesinde tarayıcı, e-posta ve haber grubu istemcisi, takvim, arıza takip sistemi ve geliştirme araçlarını barındıran bir açık kaynak yazılım projesidir. Mozilla projesinde W3C standartları, hız ve uyumluluk sürekli gözetilen konuların başında gelir

Türkçe Mozilla

''Mozilla, kamu yararını gözeterek Web'in ortak bir küresel kaynak olarak kalmasına yardım etme amacını taşıyan bir yapıya sahip olan uluslararası bir topluluktur. Tutkuyla yürütülen ve sosyal sorumluluk bilincinin rehberliğinde yol alan çalışmalarımızla, Web'in bugün ve gelecekte hepimiz için daha iyi bir ortam olması için uğraşıyoruz.Görüşlerimizle hareketlerimizin bütünlüğünü; açıklığı, dürüstlüğü, hesap verebilirliği ve güveni garanti altına alan; yüksek disiplinli ve saydam geliştirme süreciyle ortaya koyuyoruz.Birçok ödüle sahip olan açık kaynaklı yazılım ürünlerimiz ve teknolojilerimiz 40 dilde isteyen herkese ücretsiz olarak sunuluyor.Mozilla'nın merkezi Mountain View, Kaliforniya'da, bölge ofisleri de Tokyo ve Paris'te bulunuyor.''
Cevap
broken*18:46, 19 Haziran 2009 
Mozilla Firefox?? Kullanıyorsanız masaüstünde varsa eğer geçmiş ondada vardır?
Cevap
T_walkeR19:10, 19 Haziran 2009 
Mozilla Firefox kullaniyorsaniz... Ctrl+Shift+delete yaparak hepsini sile bilirsiniz..
Cevap
Blue Blood19:30, 19 Haziran 2009 
Başlat- ara-cookies- bulunan cookies dosyalarını açıp ındex hariç geri kalan çerezleri (cookies) siliyoruz.. ınternet sayfası açıp- araçlar -secenekler- içerik - formları sil- parolaları sil... tamam diyoruz tekrar seceneklerden -genel-geçmişi sil- tama diyoruz.. böylelikle pc mizi yavaşlatan çerezlerden kurtulmuş oluyoruz..
Cevap
Misafir01:20, 19 Eylül 2009 
arkadaşar bir şey sorcam ve acil cvp bekliyorum ben google sayfasında üstteki site yazılım yerindekileri nasıl silebilirm acaba ? şimdiden cvplarınız için tşkler
Cevap
Rower01:42, 19 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaşar bir şey sorcam ve acil cvp bekliyorum ben google sayfasında üstteki site yazılım yerindekileri nasıl silebilirm acaba ? şimdiden cvplarınız için tşkler

İnternet Explorer için Araçlar>internet seçenekleri 20 Günlük Geçmişi sil butonuna tıklayıp silebilirsiniz.

İE 7 ve 8 sürümlerinde Araçlar>internet seçenekleri>Sil>Tümüni sil diyerek bütün göz atma geçmişini silebilirsiniz.
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama