Arama

Gizli dosyaları göster seçeneği nasıl aktif edilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Haziran 2014 Gösterim: 144.799 Cevap: 40
ASO83 - avatarı
ASO83
Ziyaretçi
21 Haziran 2009       Mesaj #1
ASO83 - avatarı
Ziyaretçi
diskimdeki gizli dosyalarımı acmak ıcın araclardan gizli dosyaları gösteri ayarlıyorum ama açılmıyor dosyalar gizli işaretinde kalıyor yardımcı olursanız sevinirim...
EN İYİ CEVABI DiSs-eR verdi
Gizli Klasörleri Göstertemeyen Arkadaşlar Alttaki Linkten Dosyayı İndirip hepsini tamam (ok) dedikten sonra gizli klasörleriniz açılır... Eğer kullandığınız işletim sisteminden her hangi bir hata veya eksiklik yoksa.

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayarınız bir ağa bağlıysa ağ kablosunu çıkarıp ağ kullanıcılarının bilgisayarında bu uygulamayı yapmanız gerekir...
Birde şöyle birşey ben kullandım bu programı gayet başarılı fakat ben normal şekilde internet sayfasını açabilirken ağımda ki diğer kişinin (sadece internet gezgininin online oyun oynaya biliyordu) hiç bir sayfayı açmadığını bununda sadece modemle alakalı olduğunu söyleye bilirim. böyle birşey başınıza gelirse ilk yapacağınız şey modeme reset atıp tekrar kurmaktır. diğer bir husussa bilgisayarınızdaki tüm gizli klasörleri gösterdiği için bu programı kurduktan sonra Klasörünüzden herhangi biri açıkken { Araçlar>Klasör Seçnekleri>Görünüm>Gizli Klasörler ve sürücüleri göster, gösterme} görünen gizli klasörlerinizi tekrar gizlemeniz gerekir... kolay gelsin.

https://www.msxlabs.org/forum/attachments/17797d1235972529-kill-amvo-virus-flash-disk-usb-virusu-temizleme-kill-amvo-virus-usb-en.zip
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
21 Haziran 2009       Mesaj #2
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Tabii yanlış anlamadıysam "gizli klasörleri göster " dediğinizde o gizlediğiniz klasörü görebildiğinizi farzederek bu öneriyi yapıyorum...

Sponsorlu Bağlantılar
Başka bir teknik sorundan kaynaklanıyor olabilir mi bilmiyorum ama gizli görünmesini istemediğiniz bir klasöre sağ tıklayıp "özellikler" den "gizli "seçeneğini inaktif hale getirebilirsiniz...Yani başındaki işareti kaldırdığınızda klasörünüz görünür hale gelecektir kalıcı olarak...İşiniz bittikten sonra da dilerseniz yeniden o seçeneği işaretleyerek gizleyebilirsiniz Msn Happy

KRALL - avatarı
KRALL
Ziyaretçi
21 Haziran 2009       Mesaj #3
KRALL - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarım gir
Yukardan araçlar>Klasör Seçnekleri>Görünüm bölümüne gir
Gizli dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretle uygula ve tamam de gizli dosyaların gözkecektir
Eğer gözükmüyorsa bilgisayarına virüs girmiştir nasıl temizleneceğini araştırman gerekecek
Ama en iyisimi sen format at böle viruslerle uğraşması zor ve çok zaman alır Msn Happy
chixbe - avatarı
chixbe
Ziyaretçi
29 Temmuz 2009       Mesaj #4
chixbe - avatarı
Ziyaretçi
Peki Vista işletim sistemlerinde bu nasıl yapılır?
mehmetishakb - avatarı
mehmetishakb
Ziyaretçi
30 Temmuz 2009       Mesaj #5
mehmetishakb - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KRALL adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarım gir
Gizli dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretle uygula ve tamam de gizli dosyaların gözkecektir
Eğer gözükmüyorsa bilgisayarına virüs girmiştir nasıl temizleneceğini araştırman gerekecek
Ama en iyisimi sen format at böle viruslerle uğraşması zor ve çok zaman alır Msn Happy

Slm benim bilgisayarda klasör seçenekleri gözükmüyor geri dönüşüm kutusunu kardeşim yanlışlıkla silmiş onunla ilgili olabilir mi? gizli dosyaları nasıl gösterebilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet ben yapıyorum olmuyor kesin virus var o virüsü silmem için ne yapmam gerekiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KRALL arkadaşımın dediğini yaptım oldu. TEŞEKKÜR EDERİM.
ozbyrak - avatarı
ozbyrak
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #8
ozbyrak - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar vista kullanıyorum gizli klasörleri göster'i işaretliyorum ama soradan tekrar kendine gösterme'yi işaretliyo ne yapabilrim.. birri yardım etsin yaa =))
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #9
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ozbyrak adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar vista kullanıyorum gizli klasörleri göster'i işaretliyorum ama soradan tekrar kendine gösterme'yi işaretliyo ne yapabilrim.. birri yardım etsin yaa =))

Alttaki mesajları inceleyiniz:

Alıntı
KRALL adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarım gir

Başka bir teknik sorundan kaynaklanıyor olabilir mi bilmiyorum ama gizli görünmesini istemediğiniz bir klasöre sağ tıklayıp "özellikler" den "gizli "seçeneğini inaktif hale getirebilirsiniz...Yani başındaki işareti kaldırdığınızda klasörünüz görünür hale gelecektir kalıcı olarak...İşiniz bittikten sonra da dilerseniz yeniden o seçeneği işaretleyerek gizleyebilirsiniz
ozbyrak - avatarı
ozbyrak
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #10
ozbyrak - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Alttaki mesajları inceleyiniz:

Başka bir teknik sorundan kaynaklanıyor olabilir mi bilmiyorum ama gizli görünmesini istemediğiniz bir klasöre sağ tıklayıp "özellikler" den "gizli "seçeneğini inaktif hale getirebilirsiniz...Yani başındaki işareti kaldırdığınızda klasörünüz görünür hale gelecektir kalıcı olarak...İşiniz bittikten sonra da dilerseniz yeniden o seçeneği işaretleyerek gizleyebilirsiniz

ya ben zaten girip gizli dosyaları göster yapıyorum ama çıkıp tekrar girdigimde yine kendi kendine gizli dosyaları göstermemeyi işaretlemiş. yani göster i işaretliyom ama pc pek takmııyorMsn Happy