Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Meslek lisesi sonrası eğitimime göre üniversitede kendimi nasıl geliştirebilirim?

Gösterim: 1887 | Cevap: 2
smye
Cevaplanmamış   |    21 Haziran 2009 19:28   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Meslek lisesi sonrası eğitimime göre üniversitede kendimi nasıl geliştirebilirim?

selam herkese benim 8 bitti liseye baslayacağım
sağlık meslek lisesine gidip acil tıp teknısyenligini secmek istiyorum fakat teknısyen olarak kalmak istemiyorum üniversitede kendimi nasıl ilerletebilirim bilgi verirseniz cok sevinirim...
SEDEPH
21 Haziran 2009 20:58   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
MESLEKTE İLERLEME

Sağlık meslek liselerinin “Acil Tıp Teknisyenliği” bölümünden mezun olanlar istedikleri takdirde,Acil Bakım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Ameliyathane Teknikerliği, İşçi Sağlığı ve İş güvenliği, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Tıbbi Mümessillik ve Pazarlama bölümlerine istenilen şartları taşımaları durumunda sınavsız olarak yerleştirileceklerdir. Çalışma hayatında ise; Ayrıca değişen ilk yardım tekniklerini takip etme ve beceri ile yeteneklere bağlıdır. Bu koşullara göre ekip başı ve kısım şefi olma olanakları vardır.

Alıntıdır..
Misafir
14 Temmuz 2011 17:31   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
merba bnm 8 bitti anadolu liselerine gidemiyorum meslek liserini okuduktan sonra örneğin anaokulu öğretmeni okummak için 2 sene üniversite sonra birdde 4 sne okumak geriyomuş böle bişi gerçekten varmı tarcih yapma gerek ail cvp... lütfen
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Meslek lisesi sonrası eğitimime göre üniversitede kendimi nasıl geliştirebilirim? Konusuna Benzer Konular

Cevap: 39
Son Mesaj: 3 Mayıs 2014 17:42
Cevap: 3
Son Mesaj: 2 Eylül 2013 08:23
Cevap: 6
Son Mesaj: 2 Haziran 2013 09:39
Muhasebede kendimi nasıl geliştirebilirim?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 7 Eylül 2012 02:05
Cevap: 1
Son Mesaj: 29 Mart 2012 20:45
Sayfa 0.195 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu