Arama

Meslek lisesi sonrası eğitimime göre üniversitede kendimi nasıl geliştirebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Haziran 2009 Gösterim: 3.036 Cevap: 1
smye - avatarı
smye
Ziyaretçi
21 Haziran 2009       Mesaj #1
smye - avatarı
Ziyaretçi
selam herkese benim 8 bitti liseye baslayacağım
sağlık meslek lisesine gidip acil tıp teknısyenligini secmek istiyorum fakat teknısyen olarak kalmak istemiyorum üniversitede kendimi nasıl ilerletebilirim bilgi verirseniz cok sevinirim...Msn Happy
EN İYİ CEVABI SEDEPH verdi
MESLEKTE İLERLEME
Sağlık meslek liselerinin “Acil Tıp Teknisyenliği” bölümünden mezun olanlar istedikleri takdirde,Acil Bakım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Ameliyathane Teknikerliği, İşçi Sağlığı ve İş güvenliği, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Tıbbi Mümessillik ve Pazarlama bölümlerine istenilen şartları taşımaları durumunda sınavsız olarak yerleştirileceklerdir. Çalışma hayatında ise; Ayrıca değişen ilk yardım tekniklerini takip etme ve beceri ile yeteneklere bağlıdır. Bu koşullara göre ekip başı ve kısım şefi olma olanakları vardır.
Sponsorlu Bağlantılar
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
21 Haziran 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
MESLEKTE İLERLEME
Sağlık meslek liselerinin “Acil Tıp Teknisyenliği” bölümünden mezun olanlar istedikleri takdirde,Acil Bakım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Ameliyathane Teknikerliği, İşçi Sağlığı ve İş güvenliği, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Tıbbi Mümessillik ve Pazarlama bölümlerine istenilen şartları taşımaları durumunda sınavsız olarak yerleştirileceklerdir. Çalışma hayatında ise; Ayrıca değişen ilk yardım tekniklerini takip etme ve beceri ile yeteneklere bağlıdır. Bu koşullara göre ekip başı ve kısım şefi olma olanakları vardır.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 13 Ocak 2019 16:54