Arama

MSN e-posta doğrulama nasıl yapılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Ocak 2012 Gösterim: 40.925 Cevap: 5
gruppolyan - avatarı
gruppolyan
Ziyaretçi
23 Haziran 2009       Mesaj #1
gruppolyan - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ben bizim sitemizin uzantısıyle msn açtım de.vu şeklinde fakat e-posta yönlendiremiyorum.Yani e-posta adresi doğrulayamadım yardımcı olurmusunuz?Msn ConfusedMsn Confused
EN İYİ CEVABI LaDy verdi
Var olmayan e-posta uzantısı kullanırsanız, doğrulamanız için (olmayan) e-posta kutunuza onaylama mesajı gelir. Ama böyle bir e-postanız olmadığı için MSN adresini de doğrulayamazsınız. Ad@soyad.com diye MSN adresi alıyorsanız, 'soyad' diye bir e-postanız da olmalı. Bu yüzden @gmail.com, @msxlabs.org, gibi MSN adresleri alırsanız, doğrulamanız da mümkün olacak. Kısacası, uzantısını uydurduğunuz MSN adresini doğrulayamazsınız.
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

öncelikle www.msn.com adresine giriyoruz..Burdan...
42d1788861

Sponsorlu Bağlantılar

Açılan sayfadan Sing Up diyoruz.. Sonra:

Yes, use my e-mail address işaretli şekilde olacak ve continue dioruz..

Gerisini kendinize göre ayarlıyorsunuz.. Continue dedikden sonra tekrar diğer işlemleride kendi kafanıza göre dolduruyorsunuz..

ve ör: ismin@neolsun.com bu adresi onaylatacaksın.. neolsun.com domain’in olması lazım burdan aldığın mail ile mail kutuna baktığında hotmailden mail geldiğini göreceksin..

Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
HipHopRocK - avatarı
HipHopRocK
Ziyaretçi
23 Haziran 2009       Mesaj #3
HipHopRocK - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gruppolyan adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Ben bizim sitemizin uzantısıyle msn açtım de.vu şeklinde fakat e-posta yönlendiremiyorum.Yani e-posta adresi doğrulayamadım yardımcı olurmusunuz?Msn ConfusedMsn Confused

e-posta adresini dogrulamak icin bakiniz :
LaDy - avatarı
LaDy
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #4
LaDy - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Var olmayan e-posta uzantısı kullanırsanız, doğrulamanız için (olmayan) e-posta kutunuza onaylama mesajı gelir. Ama böyle bir e-postanız olmadığı için MSN adresini de doğrulayamazsınız. Ad@soyad.com diye MSN adresi alıyorsanız, 'soyad' diye bir e-postanız da olmalı. Bu yüzden @gmail.com, @msxlabs.org, gibi MSN adresleri alırsanız, doğrulamanız da mümkün olacak. Kısacası, uzantısını uydurduğunuz MSN adresini doğrulayamazsınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA ARKADASLAR ELLIMDEN GELENE KADAR SIZE ACTIGINIZ MSN ADRESLERINDE MSN DOGRULANAMADI DIYE YAZI CIKIYOR VE UST TARAFI HIC BIR SEKILDE YAZAMIYORSUNUZ BIRSEY CUNKI ENGELLİ OLDUGU ICIN SIZE DETAYLI SEKILDE ANLATACAM MSN DOGRULAMAYI BASLIYALIM YALNIZ ARKADASLAR MSN DOGRULAMAK ICIN ILK BAS DOMAIN GEREK O DOMAINE ACILCAK UCRETLI HOSTING GEREK BU DEDIKLERIMI YAPMAK ICIN BU DEDIKLERIM SARTDIR AMA İSTEYENDE KENDINE ORNEK İSİM@KARTALPANEL.CO.CC SEKLINDE UCRETSIZ DOMAIN ACARAK UCRETLI HOSTING EKLETEREK KULANABILIR DOMAIN OLMAYANLAR ICIN DIYORUM OLANLAR ZATEN SORUN YOK DOMAINI UCRETSIZDE OLSA ONEMLI OLAN UCRETLI HOSTINGDE YAPILCAK SEYLERI ANLATTIM ZATEN ARKADASLAR NORMAL DOMAIN DOGRULAMAK ICIN OLUYOR KENDISI DOGRULANIYOR YALNIZ 10 GUN BEKELEMEK GEREK BU SEKILDE DEDIGIMI YAPTIGINIZ ZAMAN EN FAZLA DOGRU ANLATIGIM SEKIL YAPARSANIZ 10 DK ICINDE DOGRRULANIYOR VE GULE GULE KULANIYORSUNUZ BASLIYALIM EVET.....

İLK BASDA PLASEGE GIRIYORUZ E_POSTA BOLUMUNDEN HANGI MSN
ADRESINI ACACAKSAK ONU KAYIT EDIYORUZ SONRA PLASEKTEN CIKIYORUZ
KOMPLE SAYFAYI KAPATIYORUZ YANİ SONRA BURDAKI LINKI ALIP
SAYFAMIZA YAPISTIRIYORUZ
https://accountservices.passport.net...f?sl=1&lc=1055

VE KARSIMIZA BIR SAYFA CIKIYOR CIKTIGI ZAMAN SU SEKIL YAZI VAR
Evet, e-posta adresim kullanılsın BUNU ISARETLIYORUZ SONRA
DEVAM TUSUNA TIKLIYORUZ SONRA MSN GIBI PLASEGE HANGI SIFREYI
MSN ADRESINI YAZDIYSAN YAZIYORUZ SONRA ONAYLIYORUZ KARSIMIZA
KUTUCUK CIKIYOR ORADA MSN ADRESI ISTYOR ORAYA ACTIGIMIZ MSN
ADRESINI YAZIP ONAYLIYORUZ SONRA DEVAM DIYORUZ
ACUNTROOT YAZANA KADAR DEVAM DEVAM DIYORUZ SONRA
MSN ADRESIMI ACIYORUZ MSN DOGRULAMA ILETISI GELIYOR ORAYA
TIKLIYORUZ VE 1 KERE SADCEE DOGRULAMA YAPIYORUZ SONRA MSN YI
KOMPLE KAPATIYORUZ SONRA PLASEKTEN OLUSTURDUGUM HESABA
GIRIYORUZ WEBMAİLDEN ORDA GELEN VE ONEMSIZ KLASORUNE BAKIYORUZ
KESINLIKLE ORAYA MSN DOGRULAMANIZ ICIN ILETI GELIYOR ONU
DOGRULUYORSUNUZ DOGRULADIKTAN SONRA KOMPLE HERSEYI
KAPATIYORSUNUZ MSN ACIYORSUNUZ MSN ACTIKTAN SONRA
USTEKKI MSN DOGRULANMADIGI YERE TIKLIYIP YAZIYI DEGIYORSUNUZ
ISTEDIGINIZI YAZIYORSUNUZ DOGRULAMA TAMAMDIR ...

NE KADAR TESEKUR O KADAR PAYLASIM ( SADECE BU FORUMA OZEL )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çirkin kral şifrenimi unuttun ozaman şifreni sıfırla öncelikle msn açıyoruz sonra e postamızı yazıyoruz mesala birisi@example.com diye sonra orada şifre

sıfırla yazıyor bas gerisi sana kalmış.gizliliği ben biliyorum ama yeni kaydolman gerekir oda zor iş işte baybay.

nur amine yazan