PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Asit indirme yöntemiyle çelik silindir üzerine oyma tekniği nasıl olur?
«Önceki KonuSonraki Konu»
mehmetsancak01:23, 26 Haziran 2009 
Ben pvc üreticisiyim size bi sorum olacaktı.Benim lambirilerin üzerine bir silindir yardımıyla yazdığım yöntemlerle plastik lambiri üzerine boya yardımıyla ahşap deseni vermek istiyorum ama nasıl yapılacağı konusunda bir bilgim yok.Benim silindirim normal çelik yani sert değil buna ahşap deseni işleyip sora boya yardımıyla lambiriye deseni wermem lazm.Bu konuda bilgisi olan arkadaslar varsa ltfn yardm etsn.Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.Saygılarımlaa...
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
Misafir00:23, 22 Şubat 2011 
kardeş onun makinası var ben o makinayla boyma işinde plastik fabrikasında çalışıyorum lambiri boyuyoruz daha detaylı biligi istersen can_68_@hotmail.com adresim saygılar..
Cevap
Misafir17:23, 23 Şubat 2012 
silindire ahşap desen yaptırmak istiyorsanız ben bu işi yapıyorum. parlatma kumlama ve asitle desen.. isa cep 05315932991
Cevap
Misafir18:16, 28 Mart 2012 
grenit veya seramik üstüne asit indiyme uygulaması yapılabilirmi yardımcı olursanız sevinirim....
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama