Arama

Bilgisayar ekranına görüntü neden geç geliyor?

Güncelleme: 24 Ağustos 2014 Gösterim: 14.037 Cevap: 5
BiRuMuT - avatarı
BiRuMuT
Ziyaretçi
26 Haziran 2009       Mesaj #1
BiRuMuT - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarım açılıyor fakat ekrana uzun bir süre görüntü gelmiyor uzun bir süre bekleyince yada resetleyince görüntü geliyor bunun nedeni ne olabilir?
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
26 Haziran 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BiRuMuT adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarım açılıyor fakat ekrana uzun bir süre görüntü gelmiyor uzun bir süre bekleyince yada resetleyince görüntü geliyor bunun nedeni ne olabilir?

Başlangıçta alt'ta sizin görmediğiniz çalışan programlar bilgisayarınızın geç açılmasına ve masaüstü simgelerinin geç gelmesine sebep olur.Bunu iptal etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Sponsorlu Bağlantılar
msconfig1

msconfig2

Daha sonra uygula deyip pc' nizi restart edin.

Kolay gelsin..

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
olmuyor kardeş olmuyorrrrrrrr. bıktım ya... bir türlü çözüm yok şuna. ben tune up diye bir proğram indirdim bakım proğramı oluyor kendisi. onunla bakım yaptım sonra masaüstü simgeleri geç gelmeye başladı bende kaldırdım proğramı ama sorun çözülmedi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

olmuyor kardeş olmuyorrrrrrrr. bıktım ya... bir türlü çözüm yok şuna. ben tune up diye bir proğram indirdim bakım proğramı oluyor kendisi. onunla bakım yaptım sonra masaüstü simgeleri geç gelmeye başladı bende kaldırdım proğramı ama sorun çözülmedi

Arkadaşım sen pcye güzelce bir format at Bilgisayara herhangi bir Hızlandırma amaçlı bir program indirme bak gör pcde sorun oluyormu ..
MisafirOliver - avatarı
MisafirOliver
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #5
MisafirOliver - avatarı
Ziyaretçi
Selamun aleyküm..

Öncelikle bilgisayarına güzel bir format at yada attır ..
Sonra bilgisayarın gayet güzel çalışacaktır ama bir sorun var bilgisayarına asla ve asla Hızlandırma amaçlı bir program indirme eğer pcde sorun çıkarsa ben seni bulurum ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

power 2-3 yıllıksa değiştir düzelecektir