PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Girdiğimiz siteleri bilgisayarımdan nasıl silebilirim?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
tedua18:40, 4 Temmuz 2009 
bilgisayarımda C'de galiba girdigimiz siteler kayıt oluyodu onları silmek istiyorum yardımcı olun...(kisacası bilgisayarımdan gecmişimi silmek istiyorum)
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
jake42222:07, 4 Temmuz 2009 
denetim masasına gir ağ ve internet bağlantılarından internet seçeneklerine tıkla orda göz atma geçmişi var gözatma geçmişini sil e bas karşına çıkan pencerenin en altında tümünü sil yazıyo ona bas ve silinmesini bekle işi bittikten sonra internette dolaştığın bütün sitelerin kayıtları silinmiş olacak
Cevap
tedua16:49, 5 Temmuz 2009 
jake422 adlı kullanıcıdan alıntı:
denetim masasına gir ağ ve internet bağlantılarından internet seçeneklerine tıkla orda göz atma geçmişi var gözatma geçmişini sil e bas karşına çıkan pencerenin en altında tümünü sil yazıyo ona bas ve silinmesini bekle işi bittikten sonra internette dolaştığın bütün sitelerin kayıtları silinmiş olacak
ben bundan bahsetmiyorum o internet geçmişini silme neyse ben buldum anlatcam...
Cevap
tedua16:53, 5 Temmuz 2009 
bilgisayarım___yerel diskC___Documents and Settings___administor___Cookies giriyoruz tüm girdiğimiz siteler var ordan siliyoruz(kendim sordum kendim cvpldm)
Cevap
beekoo19:51, 5 Temmuz 2009 
Veya bu işlemle birlikte diğer gereksiz dosyaları da temizleyen ve kayıt defterindeki gerekiz verileri silen CCleaner programını kullanabilirsiniz

CCleaner'in bedava versiyonunu buradan indirebilirsiniz.
Cevap
jake42217:10, 6 Temmuz 2009 
iyi de bende cookies diye bi klasör yok ki
Cevap
Misafir17:21, 20 Eylül 2009 
arkadaşlar internetin geçmişinde ucuzagel diye bir site var siliyorum sildikten sonra hemen geri geliyor ben siliyorum o geliyor ne yapmalıyım yardım edin
Cevap
Misafir22:43, 3 Şubat 2010 
bakın ilk önce masaüstüne girip internete sağ tıklıyoruz ve orda
sil yazar ona tıklayın ve tümünü silin oluo
Cevap
Misafir11:03, 23 Ocak 2012 
cleaner varsa girdiğimiz sitelr daha gözükmüomu?
Cevap
Misafir16:13, 23 Nisan 2012 
girdiğim sitelerin hepsini değil bazılarını sileceğim nasıl silerim
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama