Arama

Sanatçı olmak için neler gerekir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Haziran 2018 Gösterim: 48.664 Cevap: 12
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
4 Haziran 2013       Mesaj #11
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merabalar ben müzisyen olmak istiyorum 7.sınıfa gidiyorum keman ve gitar Alah'ın izniyle piano da çalmak istiyorum şimdilik sesim çok ince yani güzel değil müzisyen olabilmek için hangi liseye ve neler yapmam gerekir.cevaplarınızı beklicem yinede teşekkürler.

Yeteneğinize güveniyorsanız, ileriki yaşamınızda bu yeteneği kullanarak yolunuza devam etmeye karar verdiyseniz, orta öğretimi bitirdikten sonra Güzel Sanalar ve Spor lisesinde okuyabilirsiniz. Lisede ön eğitim aldıktan sonra, eğiticilerinizden de yardım ve tavsiye alarak Konservatuar okuyabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sanatçı olmaya çalışıyoruz nasıl olunur

sanatçı olmak içn bnce hem çalışmak hem yetenek önemlidir. Mesela ses tonu güzelse bu yeteneğidir ama daha çok çalışması gerekir .Bu yüzdn hr ikisi önmldr
Sponsorlu Bağlantılar
_Jade_ - avatarı
_Jade_
Ziyaretçi
28 Ağustos 2014       Mesaj #13
_Jade_ - avatarı
Ziyaretçi
Sanatçı olmak için bir kere bunu istemelisin ve buna yeteneğin olmalı. Sadece istemek bu konuda ne yazıkki yetmiyor :/. Aslında sanatçı olmak için ne yapmalıyım sorusu bence sorulmamalı çünkü sanatçı olabileceğini zaten içinden anlarsın. Örneğin çocukluğundan beri hep şarkı söyler müziği çok seversin ve çevrendekiler de sesini iyi bulursa bu konuda yeteneğinin ve isteğinin olduğu kesindir. Yani böyle bir kişi müzik alanında konservatuara giderek vb. sanatçı olabilir. Böyle işte...
Son düzenleyen Safi; 4 Haziran 2018 01:23