Arama

GTA San Andreas'ta bölge nasıl alınır? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Haziran 2016 Gösterim: 87.473 Cevap: 92
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2012       Mesaj #61
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
GTA ULTIMATE adlı kullanıcıdan alıntı

Ya Abıler ben bolgelerın cogunu aldım ama su gorev varya hanı Ryder ve Smoyk ıhanet edıyorlar ya o gorevı bıtırdıkden sonra cop stepenny bızı dıger sehrde daglık bır bolgeye atıyor sonra ben gerı donuyorum hıc bır bolgem yok ballaslar hepsını tutmuslar renk felan da yok hanı 3 tanesını felan oldurdukden sora gelmıyorlar DIKKAT ETDIM BU SORUYU COK KISI YAZMIS AMA HIC BIR CEVAP YOK BILENNNN VARSA LUTFENNNN YAZSINN YA

Bazı başka görevleri yaptıktan sonra Los Santosa geri döndüğünüzde tekrar açılmış olacaktır. Yani dediğiniz noktada evet çete savaşları başlatamazsınız tek çareniz sabırla görevlerinizi geçmeniz daha sonra tekrar bölge alma açılacak.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2012       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyide kırmızı evleri nasıl alıyoruz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2012       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aga şimdi ben nasıl bölge alcam söle ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaptım olmadı ayrıca harita renklenmedi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bölgeler görevsiz nasıl alınıyor?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yha bende ne bölge var ne çete savaşı daha cesar görevindeyim ondanmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2012       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler Diğer Çete Adamlarının Bölgelerine Gidin Mesela Ballasların Sol Alttaki Haritada Pembe Ve Mor Gibi Bir Renk var Orası Ballasların 3-5 Tane Adam Öldürün Bekleyin Sonra 3 kere etrafdan geliceklar onları öldürün bölge sizindir ama böldümleri kaydetmesseniz geri gider!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2012       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bölge almaya başlamak için zaten bir görev var glen parka savaşmaya gidiyonuz o görevi bitir sonra haritayı aç mor yer ve ya sarı yerlere git 3-5 tane ballas (karşı çete -mor giyinenlerden) veya vagoslardan (sarı giyinen haritadada sarı görünenlerden ) öldür çete savaşı başlar gelen adamları öldür ve o bölge senin, ama bu bölge alma olayları falan hilesiz zor oluyor en azından yanında çelik yelek olması lazım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gta san andreas de çete alma hilesi ne?
Metehan - avatarı
Metehan
Ziyaretçi
16 Aralık 2012       Mesaj #70
Metehan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben walla gta yı bitirdim yapamadıgınız görevleri bana sorun bu arada doberman adlı görevi yapın renkler cıkıo sol alt

Kardesim Hani Hepsini Bitirdim Birtane Kaldı Hani çok Küçük Bir yer Bizim basladıgımız bolge taraflarında turuncu bırtane otel varya bızım basladıgımız yerın yukarısında he o taraf orda nerdeyse morların (ballas) 20 tane oldurdum hıç baslamadı tek o bolge kaldı