Arama

Balanitis nedir, hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 9 Temmuz 2009 Gösterim: 3.867 Cevap: 1
krmr - avatarı
krmr
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #1
krmr - avatarı
Ziyaretçi
sayın hocam:2 gündür tıbbi terim kullanıyorum anladığım kadarıyla öyle isimlendirilmiş balanitis.hafif bir acıma var.idrarımı yaparken bir şey yok arada bir, çok hafif acıyor.penisimin tam ucu elimle sıktırıyorum o zamanda çok hafif acıyor.şüphemi acaba yoksa bir iltihaplanmamı var.geçici ilaç kullanabilirim ne önerirsiniz.acı çok hafif.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
krmr adlı kullanıcıdan alıntı

sayın hocam:2 gündür tıbbi terim kullanıyorum anladığım kadarıyla öyle isimlendirilmiş balanitis.hafif bir acıma var.idrarımı yaparken bir şey yok arada bir, çok hafif acıyor.penisimin tam ucu elimle sıktırıyorum o zamanda çok hafif acıyor.şüphemi acaba yoksa bir iltihaplanmamı var.geçici ilaç kullanabilirim ne önerirsiniz.acı çok hafif.

BALANIT
Balanit, glans (penis başı) veya penis ucunun iltihaplanmasıdır. Oldukça sık görülen bir rahatsızlıktır. Sünnet olmamış erkeklerde, özellikle sünnet derisinin daralması nedeniyle kolaylıkla geriye çekilemediği durumlarda, sünnet olmuş erkeklere kıyasla daha fazla görülür.
Sponsorlu Bağlantılar

Belirtiler : Penisin ucunda kızarıklık ve tahriş.
devamı için tıklayınız
linki inceleyiniz.

İyi günler.Öncelikle Geçmiş olsun .Biz doktor statüsünde değiliz.Bir tahlil yaptırmanızda fayda var.Lütfen doktora başvurunuz.Tekrardan Geçmiş olsun .