PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Başıma gelen bu olayda hakkımı nasıl arayabilirim?
«Önceki KonuSonraki Konu»
KÜBRA aydın22:59, 9 Temmuz 2009 
MERHABALAR ben babama dogum gununde camel actıve bır ayakkabı aldım ayakkabının ıcınden cıvı babamın ayagına battı ve babam o anda elektrıklı bı pano baglıyormus.Allah korusun babam vefatı soz konusuda olabılirdı.ben bu durumu nreye basvurmalı ve hakkımı nasıl savunmlaıyım ayrıca ayakkabı camel merkeze gıdıp 17 gunluk bı sure zarfında red cevabı geldı ne yapmalıyım
Benzer Konular:
Cevap
fadedliver23:10, 9 Temmuz 2009 
KÜBRA aydın adlı kullanıcıdan alıntı:
MERHABALAR ben babama dogum gununde camel actıve bır ayakkabı aldım ayakkabının ıcınden cıvı babamın ayagına battı ve babam o anda elektrıklı bı pano baglıyormus.Allah korusun babam vefatı soz konusuda olabılirdı.ben bu durumu nreye basvurmalı ve hakkımı nasıl savunmlaıyım ayrıca ayakkabı camel merkeze gıdıp 17 gunluk bı sure zarfında red cevabı geldı ne yapmalıyım
Hakkınızı Tüketici Haklarını kullanarak arayabilirsiniz.Bu arada geçmiş olsun, Allah korumuş..
Cevap
Blue Blood23:45, 9 Temmuz 2009 
KÜBRA aydın adlı kullanıcıdan alıntı:
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı:
Hakkınızı Tüketici Haklarını kullanarak arayabilirsiniz.Bu arada geçmiş olsun, Allah korumuş..
Bende geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum .Arkadaşımında dediği gibi Hakkınızı Tüketici Haklarını kullanarak arayabilirsiniz
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama