Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Anadolu meslek lisesinden sağlık meslek lisesine geçiş yapılabilir mi?
İlk...678 910...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir13:22, 11 Nisan 2011 
ben anadolu lisesinde 9. sınıf okuyorum sağılık meslek lisesine geçmek istiyorum puanım yetiyo yakınımda geçenler olmuş ama bana bunun mümkün olamadığını söylediler ne yapmalıyım çokk istiyorummmm
Cevap
Misafir20:46, 17 Nisan 2011 
ben anadolu lisesi 2. sınıf öğrencisiyim. Sağlık mesleğ egeçiş yapmak istesem geçiş yapabilirmiyim?
Cevap
Misafir11:48, 7 Mayıs 2011 
ben anadolu lisesinde okuyorum. 10, sınıf öğrencisiyim. acaba 10, sınıftan sonra sağlık mesleğe geçiş yaptırabilir miyim
Cevap
Misafir14:33, 7 Mayıs 2011 
ben anadolu lisesi 10. sınıf öğrencisiyim sağlığa geçmek istiuorum geçebilir miyim ?
Cevap
Misafir15:38, 7 Mayıs 2011 
ben sağlık meslek lısesını 374,974 puanla kazandım ancak bos kontejyan olmadıgı ıcın gıremedım.
suan abıdın pak pakmaya anadolu lıseındeyım ve lise 2. sınıfta giremedıgım saglık meslk lısesıne gecmek ıstıyorum. bos kontejyan varmıs.
acaba geçiş olabılır mı?
Cevap
Misafir14:40, 17 Mayıs 2011 
selamun aleykum ben açık öğretim den imamhatib lisesine gidiyorum ama sağlık bölümüne girmek istiyorum nasıl bu bölüme girebilirin yardımcı olurmusunuz inş.
Cevap
Misafir21:59, 27 Mayıs 2011 
anodolu meslek lisesinden anodolu liselere geçiş varmı puanım tutuyor
Cevap
Misafir15:24, 6 Haziran 2011 
ewet özel sağlık meslekten devlet sağlık mesleğe geçiş var mı ???? lütfen yardımcı olun..
Cevap
Misafir17:21, 15 Haziran 2011 
Ben Anadolu Lisesindeyim Sağlık Meslek Lisesine Geçiş Yapabilirmiyim
Cevap
Misafir13:05, 17 Haziran 2011 
ben anadolu meslek lisesine gidiyorom ve 10. sınıfa geçtim, giriş puanım 421'di yani bi anadolu lisesini tutuyodu şimdi ben bi anadolu lisesine geçiş yapabilir miyim acil yardım eder misiniz?
Cevap
İlk...678 910...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları