Arama

Uçak bakım onarım teknisyenliği bölümü olan liseler İzmir'de var mı?

Güncelleme: 4 Eylül 2013 Gösterim: 20.300 Cevap: 17
naqo - avatarı
naqo
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #1
naqo - avatarı
Ziyaretçi
bn bu mesleği olmayı çok istiyorum acaba bu lislerde izmirde olmadıına emn misiniz yada o liseler yatılımı devletmi okutuyo
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Anadolu Teknik Lisesi ve Teknik liselerde olan bir bölüm ancak lise bölümü olarak Türkiye'de yeni yeni açılıyor.İnternette İzmir'de var diye bir bilgi bulamadım.Kayseri, Eskişehir, Bağcılar(İstanbul), Bursa'da şuan bu bölüm mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar
İzmir'de araştırmaya devam edin.Msn Happy

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
agalar ben simdi meslek lisesi okusam elektrik-elektronik mezunu olsam nası olur ya iyi dein yada kötü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım ben şimdi eskişehir anadolu teknik lisesinde okuyorum 11. sınıf uçak bakım elektroniği bölümüm uçak bakım elektroniği türkiyede bi tek eskişehirde var diğer illerde kapandı ve gayet avantajlı bi bölüm burda okumanı tercih ederim ben çok memnunum braz ingilizce yater okulun pansiyonuda var rahat rahat okursun buyur gel
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
6. sınıf 295 7. 285 girmek istediğim okul bayrampaşa ito bölüm radyo televizyon giriş puanını bulamıyorum ve bu sene kaç puan almam gerekli bana yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Misafir

arkadasım ben şimdi eskişehir anadolu teknik lisesinde okuyorum 11. sınıf uçak bakım elektroniği bölümüm uçak bakım elektroniği türkiyede bi tek eskişehirde var diğer illerde kapandı ve gayet avantajlı bi bölüm burda okumanı tercih ederim ben çok memnunum braz ingilizce yater okulun pansiyonuda var rahat rahat okursun buyur gel
HAYIR CANIM KPANMADI KAYSERİDE WAR HATTA Bİ KAÇ GÜN ÖNCE GİTTİK HOCALAR AYRINTILARIYLA ANLATTI YANİ KAYSERİDE WAR PUANI 411 CİVARLARINDA Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kayseri merkez anadolu teknik lisesi uçak bakım gövde motor mezunuyum ve şimdi ist. sabiha gökçende ki my technic te çalışıyorum sana tavsiyem eğer bu bölümü istiyorsan ve sözüm geçsin hiç sıkıntım olmasın diyorsan inglizcey, ana dilin gibi konuşacaksın ayrıca bu bölüm izmirde yok ve şunu da ekleyim uçak bakım alanı olarak geçen okul 4 tane var ve elektronik istiyorsan senin gibi düşünen 8 arkadaşın varsa (tabii bu biraz zor gövde motorun isthdamı daha fazla) size ayrı bir sınıf açılır atelye dersleriniz için bu olay 4 lisedede geçerlidir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar uçak gövde-motor bölümü olan liseleri arastırıyorum.4 tane lisede var demişsiniz bunlar hangi okullar?istanbul da olanlar hangileri puanları ne seviyede? bilgi verirseniz sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende olmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bn Uçak Mühendisliğini hedefliyorum. Benim 6.sınıf SBS puanım=451 7.Sınıf SBS puanım=448 we 8.Sınıf puanın(tahminen)=450 Uçak ile ilgili lise arıyorum 4 tane okul war Türkiye'de yazmışsınız hangileri acaba söyleyebilir misiniz??