Arama

Telefonum birdenbire kapandı ve açılmadı, nedeni ne olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ocak 2016 Gösterim: 34.229 Cevap: 34
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlarla mesajlaşıyordum şimdi. Bi mesaj daha yolladım ve telefonumu masanın üstüne koydum. Sonra bi mesaj daha yazayım diye telefonu elime aldım birden telefon kapandı. Açma/kapama tuşuna tekrar bastım. Açılış ekraı geliyor ama pin kodu vs. yazmak için gerekli yer gelmiyor zaten telefon yaklaşık bir dakika o şekilde kalıp kapanıyor. Bir haftadan beri telefonun açma/kapama tuşunda bir bozukluk olduğunu fark etmiştim ama bu olayın olacağı hiç aklıma gelmemişti.

Telefon modeli = SGH Samsun m620 Füme Msn Grin

Alalı 1 sene olacak hiç bi tık ettiğini görmedim. Şimdi tam ihtiyacım olan bir zamanda beni yolda bıraktı. şimdi telefoncuya götürüp bi kaç gün beklemek istemiyorum bu sorunun nasıl çözüleceğini anlatırsanız sevinirim..

Saygılarla..
EN İYİ CEVABI sivaslı58 verdi
telefonun büyük ihtimalle çökmeye yakın herhalde eski model annemin telefonuda öyle oldu ertesi gün kendi kendine açıldı bir süre sonrada çöktü :)
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
iskeltan adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlarla mesajlaşıyordum şimdi. Bi mesaj daha yolladım ve telefonumu masanın üstüne koydum. Sonra bi mesaj daha yazayım diye telefonu elime aldım birden telefon kapandı. Açma/kapama tuşuna tekrar bastım. Açılış ekraı geliyor ama pin kodu vs. yazmak için gerekli yer gelmiyor zaten telefon yaklaşık bir dakika o şekilde kalıp kapanıyor. Bir haftadan beri telefonun açma/kapama tuşunda bir bozukluk olduğunu fark etmiştim ama bu olayın olacağı hiç aklıma gelmemişti.

Sponsorlu Bağlantılar
Telefon modeli = SGH Samsun m620 Füme Msn Grin

Alalı 1 sene olacak hiç bi tık ettiğini görmedim. Şimdi tam ihtiyacım olan bir zamanda beni yolda bıraktı. şimdi telefoncuya götürüp bi kaç gün beklemek istemiyorum bu sorunun nasıl çözüleceğini anlatırsanız sevinirim..

Saygılarla..

Donanımsal yani mekanik bir sorun olabileceğinden dolayı teknik servisten yardım almanızda fayda var , garanti kapsamında ise samsung yetkili servislerinden ücretsiz olarak'ta yaptırabilirsiniz..Yazılımsal bir sorun olsaydı fabrika ayarları yada format ile çözebilirdiniz belki ama açma kapama tuşunda bir bozukluk var ise servis'e götürmeniz gerekmektedir,aşağıdaki link'e tıklayarak seçmiş olduğunuz ürünle ilgili en yakın samsung servisini öğrenebilirsiniz..

SAMSUNG TEKNİK SERVİS NOKTALARI
broken* - avatarı
broken*
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #3
broken* - avatarı
Ziyaretçi
Bende de aynı telefon var ama benimkinde öyle değilde bende de msj yazarken kendiliğinden kapanıyo birden ve tekrar açılıyo ama pin filan istemeden neden acaba?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çok teşekkür ediyorum yardımınız için. en yakın zamanda uğrayacağım. Ama sanırım benim telefonumun reddetme tuşu takıldı sadece kapanmakla kalmıyor kendiliğinden serice açılıyorda.. Kesinlikle o tuş takıldı nasıl düzeltebilirim fikri olan varsa paylaşsın. Şimdiden teşekkürler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENİMDE TELEFONUMDA aynı sorun var ama mesaj atarkendeil durup dururkende kapanıyordu 1 kere mesaj attım telefonum bayramda kapandı acılmıyor hep SGH M620 yazısı çıkıyor ışığı yanıp sönüyo garanti belgeside doldu napacağımı bilmiyorum fikri olan benimle paylaşsın çok teşekkür ediyorum ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonum nokıa 6600 aniden kapandı açılmıyor açma düğmesine basınca ekran ışığı yanıyo tekrar sönüyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bndede açılış ekranı gelio pin yazma yeri gelmiyor.. kapanıo açılıo kapanıo açılıo kendi kendineMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha lütfen yardım edin telefonum mesaj atarken kapandı dediğiniz gibi önüne o yazı gelio arada yanım sönüo bişi anlamadım servise götürürsem 1,5 ay fln beklemem gerekiomuş yardımcı olurmusunuz servise vermeden ne yapabiliriim Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lanet olsun bu samsung sgh-m620 lere telefonu acıyorum pin giriyorum LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazıyor tekrar acılıyor kafayı yedi telefon
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde samsung i800 birden kapandı ve açılmıyor, ne düştü nede ıslandı arada açılıyor..hemen kapanıyor.. neden olabilir