Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Telefonum birdenbire kapandı ve açılmadı, nedeni ne olabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Blue Blood tarafından 13 Temmuz 2009 (12:37) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
16994 kez görüntülenmiş, 31 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Ekim 2014 (20:19) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 13 Temmuz 2009, 12:37

#1 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Arkadaşlarla mesajlaşıyordum şimdi. Bi mesaj daha yolladım ve telefonumu masanın üstüne koydum. Sonra bi mesaj daha yazayım diye telefonu elime aldım birden telefon kapandı. Açma/kapama tuşuna tekrar bastım. Açılış ekraı geliyor ama pin kodu vs. yazmak için gerekli yer gelmiyor zaten telefon yaklaşık bir dakika o şekilde kalıp kapanıyor. Bir haftadan beri telefonun açma/kapama tuşunda bir bozukluk olduğunu fark etmiştim ama bu olayın olacağı hiç aklıma gelmemişti.

Telefon modeli = SGH Samsun m620 Füme

Alalı 1 sene olacak hiç bi tık ettiğini görmedim. Şimdi tam ihtiyacım olan bir zamanda beni yolda bıraktı. şimdi telefoncuya götürüp bi kaç gün beklemek istemiyorum bu sorunun nasıl çözüleceğini anlatırsanız sevinirim..

Saygılarla..
En iyi cevap sivaslı58 tarafından gönderildi

telefonun büyük ihtimalle çökmeye yakın herhalde eski model annemin telefonuda öyle oldu ertesi gün kendi kendine açıldı bir süre sonrada çöktü
Rapor Et
Eski 13 Temmuz 2009, 13:44

#2 (link)
p@®@Dσkگ
ozti - avatarı
Alıntı:
iskeltan adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlarla mesajlaşıyordum şimdi. Bi mesaj daha yolladım ve telefonumu masanın üstüne koydum. Sonra bi mesaj daha yazayım diye telefonu elime aldım birden telefon kapandı. Açma/kapama tuşuna tekrar bastım. Açılış ekraı geliyor ama pin kodu vs. yazmak için gerekli yer gelmiyor zaten telefon yaklaşık bir dakika o şekilde kalıp kapanıyor. Bir haftadan beri telefonun açma/kapama tuşunda bir bozukluk olduğunu fark etmiştim ama bu olayın olacağı hiç aklıma gelmemişti.

Telefon modeli = SGH Samsun m620 Füme

Alalı 1 sene olacak hiç bi tık ettiğini görmedim. Şimdi tam ihtiyacım olan bir zamanda beni yolda bıraktı. şimdi telefoncuya götürüp bi kaç gün beklemek istemiyorum bu sorunun nasıl çözüleceğini anlatırsanız sevinirim..

Saygılarla..
Donanımsal yani mekanik bir sorun olabileceğinden dolayı teknik servisten yardım almanızda fayda var , garanti kapsamında ise samsung yetkili servislerinden ücretsiz olarak'ta yaptırabilirsiniz..Yazılımsal bir sorun olsaydı fabrika ayarları yada format ile çözebilirdiniz belki ama açma kapama tuşunda bir bozukluk var ise servis'e götürmeniz gerekmektedir,aşağıdaki link'e tıklayarak seçmiş olduğunuz ürünle ilgili en yakın samsung servisini öğrenebilirsiniz..

SAMSUNG TEKNİK SERVİS NOKTALARI
Rapor Et
Eski 13 Temmuz 2009, 17:48

#3 (link)
broken*
Ziyaretçi
broken* - avatarı
Bende de aynı telefon var ama benimkinde öyle değilde bende de msj yazarken kendiliğinden kapanıyo birden ve tekrar açılıyo ama pin filan istemeden neden acaba?
Rapor Et
Eski 13 Temmuz 2009, 21:49

#4 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Çok teşekkür ediyorum yardımınız için. en yakın zamanda uğrayacağım. Ama sanırım benim telefonumun reddetme tuşu takıldı sadece kapanmakla kalmıyor kendiliğinden serice açılıyorda.. Kesinlikle o tuş takıldı nasıl düzeltebilirim fikri olan varsa paylaşsın. Şimdiden teşekkürler..
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2009, 11:50

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BENİMDE TELEFONUMDA aynı sorun var ama mesaj atarkendeil durup dururkende kapanıyordu 1 kere mesaj attım telefonum bayramda kapandı acılmıyor hep SGH M620 yazısı çıkıyor ışığı yanıp sönüyo garanti belgeside doldu napacağımı bilmiyorum fikri olan benimle paylaşsın çok teşekkür ediyorum ..
Rapor Et
Eski 11 Aralık 2009, 19:06

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
telefonum nokıa 6600 aniden kapandı açılmıyor açma düğmesine basınca ekran ışığı yanıyo tekrar sönüyor.
Rapor Et
Eski 15 Aralık 2009, 21:54

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha bndede açılış ekranı gelio pin yazma yeri gelmiyor.. kapanıo açılıo kapanıo açılıo kendi kendine
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2009, 16:07

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha lütfen yardım edin telefonum mesaj atarken kapandı dediğiniz gibi önüne o yazı gelio arada yanım sönüo bişi anlamadım servise götürürsem 1,5 ay fln beklemem gerekiomuş yardımcı olurmusunuz servise vermeden ne yapabiliriim
Rapor Et
Eski 4 Şubat 2010, 09:51

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lanet olsun bu samsung sgh-m620 lere telefonu acıyorum pin giriyorum LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazıyor tekrar acılıyor kafayı yedi telefon
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 09:35

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimde samsung i800 birden kapandı ve açılmıyor, ne düştü nede ıslandı arada açılıyor..hemen kapanıyor.. neden olabilir
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.157 saniyede (65.45% PHP - 34.55% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 11:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi