Arama

Açık Öğretim Fakültesi'nde hukuk bölümü var mı? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Eylül 2014 Gösterim: 93.098 Cevap: 38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
psikomonkoloji açıktan okumak hafif bir şey değildir bundan emin ol Msn Wink herşeyi kendin araştırcaksın,kaynaklarını sen bulacaksın ve senin dünyan gibi değil herşey adam çalışmam,aileme bakmam gerekiyor diyor.eğitim geleceğin teminatıdır ancak şimdinin YÜKÜMLÜLÜKLERİ için çoğu kişi geleceğindekileri yok saymıştır.idealizm iyidir,ama realizm gerçektir,yaşanandır ! onun için bir işçi cocuğu hukuk istiyor ama özel/devlet farketmez gidemiyorsa,açık öğretim daha hesaplı olduğu ve çalışma olanağı olduğundan açıköğretim tercih edecektir ki ülkemizde devlet üniversitenin maaliyeti özel üniversiteleri geçiyor Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben büro yönetimi ve yönetici asistanlığı muzunuyum açıktan 2 yıl daha okuyup 4 yıllığa tamamlamak istiyorum. açıktan başka bölüm mü seçicem yoksa mezun olduğum bölümün 3. sınıfından devam mı edicem ? ve ben bölüm le ilgili bazı kurslara gitmek istiyorum kendimi geliştirmek için hangi kurslara gidebilirim yardımcı olursanız sevinirim..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tıpla hukuku karşılaştırmak anlamsız olmuş .bence eğitimin müfredatı düzenlenirse hukukta aöf de okunabilecek bölümdür.işsizlige gelince işini iyi yapan her şekilde işsiz kalmayacaktır bence
iyi avukatta bulmak bayağı zor birşey! aldıkları yüksek ücretleride düşününce !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açıktan hukuk okunuyomu yoksa okunmuyomu anlamadım yaa..
Son düzenleyen _VICTORY_; 4 Ağustos 2012 18:41
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Açık öğretiminde Hukuk olmaz arkadaşlar. Hukuk öyle ıttırı vıttırı bir bölüm değildir. Her allahın günü çalışmak gerektirir. Beleş yoldan elde etmeye çalısmayın. Okula gidip avukat olanla gitmeyen adamın farkı kabak gibi ortaya çıkar zaten olsa da.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben yeditepe üniversitesi edebiyat bölümü öğrencisiyim açıköğretim tıbbi laboratuvar teknikleri bölümüne kayıt yaptırmak istiyordum kayıt tarihleri ne zaman bilginiz var mı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2013       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

-hukuk fakültesinin neden dolayı açık öğretim bölümü yok, vaktim ve param yok ama avukat olmak istiyorum, bu demokratik bir ülkede en doğal olan bir hak değilmidir?ANADOLU ÜNİVERSİTESİNE VE YÖK E SESLENİYORUM LÜTFEN AÇIK ÖĞRETİM HUKUK BÖLÜMÜNÜ KURUN ONU DESTEKLEMEK İÇİN 2 SENE 3 SENE HUKUK BÜROSUNDA BELİRLİ GÜN VE SÜRE STAJ BELİRLEYİN, BEN AVUKAT, SAVCU,HAKİM OLMAK İSTİYORUM, VAKTİM YOK ÇALŞMAM GEREKİYOR, AİLEME BAKMAK İÇİN, NOLUR BU SESE KULAK VERİN BEN HUKUTA AÇIK ÖĞRETİM BÖLÜMÜNDE OKUMAK İSTİYORUM, SAYGILAR...

Arkadaşlar buraya yok o bölüm açılsın yok bu bölüm açılsın şöyle olsun böyle olsun diyeceğinize açılmasını istediğiniz bölümleri dilekçe ile veya e-mail ile anadolu üniversitesine ve Başbakanlık BIMER e iletip bildirin. Yoksa buradan yazacağınız talepleri hiçbir yetkili okumaz okusa dahi işlem yapılmaz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2013       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Hukuk delisi adlı kullanıcıdan alıntı

Iyi aksamlar.ben oss ye hazirlaniyorum.acik ogretimden hukuk fakultesi okunabiliyor mu onu merak ettim.tesekkurler.

2 yıl adalet meslek yüksekokulunu okuyup sonra üniversitede 2-3 yıl özel hukuk okuyoosun..
amedeo avogadro - avatarı
amedeo avogadro
Ziyaretçi
19 Eylül 2014       Mesaj #39
amedeo avogadro - avatarı
Ziyaretçi
ygs lysye tekrar hazırlanıyorum açıköğretm istanbul üniversitesinde öğrenm görmek istiyorum ama puanım kırılmasın istiyorum bilgilendirebilir misiniz ?