Arama

Lise tercihini nasıl yapacağım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Temmuz 2015 Gösterim: 41.725 Cevap: 98
gerilim325 - avatarı
gerilim325
Ziyaretçi
14 Temmuz 2009       Mesaj #1
gerilim325 - avatarı
Ziyaretçi
slm ben lise 9.sınıfa geçtim bu sene ama liseyi neye bakarak seçicem taban puanlarının hepsini görmek için illaki indirme gerekiyo bende indirdim açinca değişik dilden yazılar yazıyor türkçe dili seçtim bu seferde yine aynı hiç bişi değişmiyor lütfen bana acil yardım edermisiniz.......
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
gerilim325 adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben lise 9.sınıfa geçtim bu sene ama liseyi neye bakarak seçicem taban puanlarının hepsini görmek için illaki indirme gerekiyo bende indirdim açinca değişik dilden yazılar yazıyor türkçe dili seçtim bu seferde yine aynı hiç bişi değişmiyor lütfen bana acil yardım edermisiniz.......

Tercih kitapçığı alıp ordan puan ve başarı sırasına göre tercih yapabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
at öldüren - avatarı
at öldüren
Ziyaretçi
3 Ağustos 2009       Mesaj #2
at öldüren - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞ BENDE LİSE 9. SINIFA GEÇTİM SANA BEN YARDIM EDİYİM O GİRDİĞİN YERDE O YAZILAR DEĞİŞİK DEĞİŞİK ÇIKIYORSA GOOGLEYE GİR ORAYA ADOBE READER YAR BİLGİSAYARINA YÜKLE TEKRAR AÇTIĞIN O TERCİH YERİNİ TEKRAR AÇ DÜZELİR KOLAY GELSİN
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
3 Ağustos 2009       Mesaj #3
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
gerilim325 adlı kullanıcıdan alıntı

Tercih kitapçığı alıp ordan puan ve başarı sırasına göre tercih yapabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
LİSE TERCİHLERİ NERDEN ÖGRENİLİYOR?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA ben tercih nasıl yapılıyor die soracaktım hangi siteden yapılıyor die değil bu arada inşallah herkes dilediği yai terih ettiği gitmek istediği liseye gider
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bu sene 9. sınıfa gececeğim. tercih yapmam için mezun olduğum okuldan form doldurmammı gerekiyor? yoksa e-kayıt sisteminden halledebiliyormuyuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha slm ben melike bende 9. sınıfa geçtim tercih nasıl yapılır lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar biri yardım etsin nasıl tercih yapacaz hangi siteden seçtiğimizi nasıl anlıcaz okula seçildiğimizi nasıl anlıcaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 9. sınıfa geçtim.lise tercihleri nasıl yapııyor.Bilgi verebilir misiniz?
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #10
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ben bu sene 9. sınıfa gececeğim. tercih yapmam için mezun olduğum okuldan form doldurmammı gerekiyor? yoksa e-kayıt sisteminden halledebiliyormuyuz?

Alıntı

yha slm ben melike bende 9. sınıfa geçtim tercih nasıl yapılır lütfen yardım edin

Alıntı

arkadaşlar biri yardım etsin nasıl tercih yapacaz hangi siteden seçtiğimizi nasıl anlıcaz okula seçildiğimizi nasıl anlıcaz

Alıntı

Ben 9. sınıfa geçtim.lise tercihleri nasıl yapııyor.Bilgi verebilir misiniz?

Tercih kitapçığı alıp ordan puan ve başarı sırasına göre tercih yapabilirsiniz. __________________