Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hemoroid tedavisi için hastanenin hangi bölümüne başvurulması gerekir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda armoni tarafından 18 Haziran 2009 (17:24) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
70437 kez görüntülenmiş, 10 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Temmuz 2014 (22:06) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.25  |  Oy Veren: 8      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 18 Haziran 2009, 17:24

#1 (link)
armoni
Ziyaretçi
armoni - avatarı
selam, ben de hemoroid hastalığı var sanırım tedavi için hastanenin hangi bölümüne gitmem gerekiyor, sağlık ocağına gidebilirmiyim, teşekkürler.
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Ağustos 2009, 00:12

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Genel Cerrahi bölümüne başvurmalısınız.Geçmiş olsun.
Rapor Et
Eski 13 Ağustos 2009, 00:52

#3 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
armoni adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

selam, ben de hemoroid hastalığı var sanırım tedavi için hastanenin hangi bölümüne gitmem gerekiyor, sağlık ocağına gidebilirmiyim, teşekkürler.

Genel cerrahi bolumune gitmeniz gerekmektedir.Saglik ocagi yerine tam tedavinin uygulanacagi bir devlet hastanesi yada klinige gitmenizi tavsiye ederim.Gecmis olsun...
Rapor Et
Eski 24 Eylül 2009, 22:16

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
hemoroit tedavisi yapan hastaneler

hemoroit tedavisini en iyi yapan hastane hangisi.
Rapor Et
Eski 2 Nisan 2010, 19:17

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
etna
meraba bende hemoraid veya basur yok ama popomdan gelen agır kokular var enfeksiyon kapmıs olma ıhtımail var ne yapmam gerekıo veya hangı bölume gıtmem gerekıo ?
Rapor Et
Eski 7 Şubat 2011, 21:55

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
basur için en iyi hastene hangıisi acaba ?
ve basur için hangi bölüü seçmek gerekior ?
Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2011, 18:31

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bitkisel Basur Tedavisi günümüzde hemoroidden kurtulmak ve hastalığın etkisini azaltmak için en çok uygulanılan yöntemlerden biridir.Bu konuda en iyi bitkisel tedavi rezene ,At Kestanesi ,Mayıs Papatyasından oluşan bitkisel karışım kullanılmaktadır.

Bu karşımı tüketimi çok olduğu için bir çok firma farklı markalar altında üretmektedirler.Piyasada geçen ismi ana maddesi rezene olduğu için Rezeneli Bitkisel Karışım Kapsül yada Rezeneli Bitkisel Karışım dır.Hemoroid yada basur sorunu olanlar için mucize gibi bir destektir.Hangi markayı alacağınız önemli değildir hepsi sonuçta aynı karışımı kullanıyorlar.
Rapor Et
Eski 14 Mayıs 2012, 15:30

Hemoroid tedavisi için hangi doktora gitmeliyim?

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
makat bölgesinde dışarıya doğru iki memeye benzer çıkıntı var dışkılama sırasında kan gelmiyor normal zamanlarda çok ağrıyor yürüyemiyorum özellikle kalkınca çok ağrıyor eoktor için hangi bölüme gitmeliyim
Rapor Et
Eski 14 Mayıs 2012, 15:37

Cvp: Hemoroid tedavisi için hangi doktora gitmeliyim?

#9 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

makat bölgesinde dışarıya doğru iki memeye benzer çıkıntı var dışkılama sırasında kan gelmiyor normal zamanlarda çok ağrıyor yürüyemiyorum özellikle kalkınca çok ağrıyor eoktor için hangi bölüme gitmeliyim
Genel Cerrahi uzmanına görünmelisiniz.
Rapor Et
Eski 5 Haziran 2014, 11:30

yanlış anlama

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

hemoroit tedavisini en iyi yapan hastane hangisi.
Kardeşim çok geçmiş olsun yanlış anlama ama Ankara'da bi doktor var kendi kliniğini açmış sırf bu nedenle.. Mevlüt hoca diye bilinmektedir. Halk arasında ...mevlüt" olarak biliniyor Dr. Mevlüt TOPBAŞ, telefonla aradım benimde öyle bi sorunum vardı dedim Çorum'dan geleceğim bana ameliyatını yaparız 15 dakika yatarsın sonra yola çıkabilirsin dedi. Ameliyat da 15- 20 dakka civarında sürdü öyle yani.
Son Düzenleyen _Yağmur_; 6 Haziran 2014 @ 08:53. Sebep: içerik düzenlendi.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.188 saniyede (73.20% PHP - 26.80% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:27
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi