Arama

Hemoroid tedavisi için hastanenin hangi bölümüne başvurulması gerekir?

Güncelleme: 7 Şubat 2015 Gösterim: 101.348 Cevap: 12
armoni - avatarı
armoni
Ziyaretçi
18 Haziran 2009       Mesaj #1
armoni - avatarı
Ziyaretçi
selam, ben de hemoroid hastalığı var sanırım tedavi için hastanenin hangi bölümüne gitmem gerekiyor, sağlık ocağına gidebilirmiyim, teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Genel Cerrahi bölümüne başvurmalısınız.Geçmiş olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
armoni adlı kullanıcıdan alıntı

selam, ben de hemoroid hastalığı var sanırım tedavi için hastanenin hangi bölümüne gitmem gerekiyor, sağlık ocağına gidebilirmiyim, teşekkürler.

Genel cerrahi bolumune gitmeniz gerekmektedir.Saglik ocagi yerine tam tedavinin uygulanacagi bir devlet hastanesi yada klinige gitmenizi tavsiye ederim.Gecmis olsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hemoroit tedavisi yapan hastaneler

hemoroit tedavisini en iyi yapan hastane hangisi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
etna
meraba bende hemoraid veya basur yok ama popomdan gelen agır kokular var enfeksiyon kapmıs olma ıhtımail var ne yapmam gerekıo veya hangı bölume gıtmem gerekıo ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
basur için en iyi hastene hangıisi acaba ?
ve basur için hangi bölüü seçmek gerekior ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bitkisel Basur Tedavisi günümüzde hemoroidden kurtulmak ve hastalığın etkisini azaltmak için en çok uygulanılan yöntemlerden biridir.Bu konuda en iyi bitkisel tedavi rezene ,At Kestanesi ,Mayıs Papatyasından oluşan bitkisel karışım kullanılmaktadır.

Bu karşımı tüketimi çok olduğu için bir çok firma farklı markalar altında üretmektedirler.Piyasada geçen ismi ana maddesi rezene olduğu için Rezeneli Bitkisel Karışım Kapsül yada Rezeneli Bitkisel Karışım dır.Hemoroid yada basur sorunu olanlar için mucize gibi bir destektir.Hangi markayı alacağınız önemli değildir hepsi sonuçta aynı karışımı kullanıyorlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
makat bölgesinde dışarıya doğru iki memeye benzer çıkıntı var dışkılama sırasında kan gelmiyor normal zamanlarda çok ağrıyor yürüyemiyorum özellikle kalkınca çok ağrıyor eoktor için hangi bölüme gitmeliyim
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
14 Mayıs 2012       Mesaj #9
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

makat bölgesinde dışarıya doğru iki memeye benzer çıkıntı var dışkılama sırasında kan gelmiyor normal zamanlarda çok ağrıyor yürüyemiyorum özellikle kalkınca çok ağrıyor eoktor için hangi bölüme gitmeliyim

Genel Cerrahi uzmanına görünmelisiniz.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2014       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

hemoroit tedavisini en iyi yapan hastane hangisi.

Kardeşim çok geçmiş olsun yanlış anlama ama Ankara'da bi doktor var kendi kliniğini açmış sırf bu nedenle.. Mevlüt hoca diye bilinmektedir. Halk arasında ...mevlüt" olarak biliniyor Dr. Mevlüt TOPBAŞ, telefonla aradım benimde öyle bi sorunum vardı dedim Çorum'dan geleceğim bana ameliyatını yaparız 15 dakika yatarsın sonra yola çıkabilirsin dedi. Ameliyat da 15- 20 dakka civarında sürdü öyle yani.
Son düzenleyen _Yağmur_; 6 Haziran 2014 08:53 Sebep: içerik düzenlendi.