Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Hemoroid tedavisi için hastanenin hangi bölümüne başvurulması gerekir?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
armoni17:24, 18 Haziran 2009 
selam, ben de hemoroid hastalığı var sanırım tedavi için hastanenin hangi bölümüne gitmem gerekiyor, sağlık ocağına gidebilirmiyim, teşekkürler.
Cevap
fadedliver00:12, 13 Ağustos 2009 
Genel Cerrahi bölümüne başvurmalısınız.Geçmiş olsun.
Cevap
Blue Blood00:52, 13 Ağustos 2009 
armoni adlı kullanıcıdan alıntı:
selam, ben de hemoroid hastalığı var sanırım tedavi için hastanenin hangi bölümüne gitmem gerekiyor, sağlık ocağına gidebilirmiyim, teşekkürler.

Genel cerrahi bolumune gitmeniz gerekmektedir.Saglik ocagi yerine tam tedavinin uygulanacagi bir devlet hastanesi yada klinige gitmenizi tavsiye ederim.Gecmis olsun...
Cevap
Misafir22:16, 24 Eylül 2009 
Alıntı:
hemoroit tedavisi yapan hastaneler

hemoroit tedavisini en iyi yapan hastane hangisi.
Cevap
Misafir19:17, 2 Nisan 2010 
etna
meraba bende hemoraid veya basur yok ama popomdan gelen agır kokular var enfeksiyon kapmıs olma ıhtımail var ne yapmam gerekıo veya hangı bölume gıtmem gerekıo ?
Cevap
Misafir21:55, 7 Şubat 2011 
basur için en iyi hastene hangıisi acaba ?
ve basur için hangi bölüü seçmek gerekior ?
Cevap
Misafir18:31, 26 Mayıs 2011 
Bitkisel Basur Tedavisi günümüzde hemoroidden kurtulmak ve hastalığın etkisini azaltmak için en çok uygulanılan yöntemlerden biridir.Bu konuda en iyi bitkisel tedavi rezene ,At Kestanesi ,Mayıs Papatyasından oluşan bitkisel karışım kullanılmaktadır.

Bu karşımı tüketimi çok olduğu için bir çok firma farklı markalar altında üretmektedirler.Piyasada geçen ismi ana maddesi rezene olduğu için Rezeneli Bitkisel Karışım Kapsül yada Rezeneli Bitkisel Karışım dır.Hemoroid yada basur sorunu olanlar için mucize gibi bir destektir.Hangi markayı alacağınız önemli değildir hepsi sonuçta aynı karışımı kullanıyorlar.
Cevap
Misafir15:30, 14 Mayıs 2012 
makat bölgesinde dışarıya doğru iki memeye benzer çıkıntı var dışkılama sırasında kan gelmiyor normal zamanlarda çok ağrıyor yürüyemiyorum özellikle kalkınca çok ağrıyor eoktor için hangi bölüme gitmeliyim
Cevap
Valeria15:37, 14 Mayıs 2012 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
makat bölgesinde dışarıya doğru iki memeye benzer çıkıntı var dışkılama sırasında kan gelmiyor normal zamanlarda çok ağrıyor yürüyemiyorum özellikle kalkınca çok ağrıyor eoktor için hangi bölüme gitmeliyim
Genel Cerrahi uzmanına görünmelisiniz.

Cevap
Misafir11:30, 5 Haziran 2014 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
hemoroit tedavisini en iyi yapan hastane hangisi.
Kardeşim çok geçmiş olsun yanlış anlama ama Ankara'da bi doktor var kendi kliniğini açmış sırf bu nedenle.. Mevlüt hoca diye bilinmektedir. Halk arasında ...mevlüt" olarak biliniyor Dr. Mevlüt TOPBAŞ, telefonla aradım benimde öyle bi sorunum vardı dedim Çorum'dan geleceğim bana ameliyatını yaparız 15 dakika yatarsın sonra yola çıkabilirsin dedi. Ameliyat da 15- 20 dakka civarında sürdü öyle yani.
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları