Arama

Stephenie Meyer'in Geceyarısı Güneşi adlı kitabı Türkiye'de ne zaman çıkacak? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Temmuz 2015 Gösterim: 106.000 Cevap: 144
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2009       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu iler türkiyede çok yavaş okuyucuya türkiye de ne kadar değer verildiği açıkça ortada
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2009       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aĞladın yaaaa kıyamam edwardım nedensiz ağladın ya renesmem annemden ayrıldığını sandığın için aaaah bayılıyorum alacakaranlığa 10000 kitabı çıksa 10000 de alırım o derece yani ilk 4 kitabını aldım baştan baştan yine yine okuyorum ilk filmi 7 kez seyrettim new moon da çıkınca sinamasına gidicM ve cd sini alcm tekrar seyretmek için bende hastalık oldu resmen ne zaman çıkcak bu 5. kitap biri sölesin yha onu da aliyim Msn Grin Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2009       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen bir an önce türkiyeye gelsin gece yarısı güneşi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2009       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar 5. kitabın film i çekilde ve bi kaç bölümü internete sızdığı içinde 5. kitap yazılmalımı yazılma aşamasında bu yüzden de arkadaşın dediği doüru olabilir.
Fakat ben stephan a güveniorum hayranlarını bundna mahrum bırakmaz.
Ben çılgınca okudum 1 ayda 4 kitabıda bitirdim. Tutulma sıkıcı biraz ama güzzelMsn Wink
Saygılar..
(Kızılderili Galip)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2009       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn internette biraz okudm bütn hikaye en baştn edward ınaızındn anlatılıor ama bi ark. ımda bütn kitabın jacob renesmee ile ilgili olacaını söledi eer benm dediim gbiyse kitaplar 8e ble kadr çıkabilr çünkü tüm hikayeyi edward da anlatmış olur.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2009       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bn kitapçıma sordum kitap kasımda çıkıo hadi herkese gözünüzaydın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2009       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya aRkadaşLar herkes ayrı sazdan çalıoo kitap 1 haftaya kadar Çıkcak Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya bende bayılıorum bu seriye gercekten..suan Tutulma'yı okuorum.. Alacakaranlık ve Yeni Ay'a bayıldım Tutulma'da harika bunu bitirip biran önce Safak Vakti'ne basLamak istiorum..Yalnız 5. kitap ve hatta 6. kitap cıkcak die de duydum..Tam olarak ne kadar sonra cıkacak bır bılgısı olan varsa paylasabılcek olan varmı? sımdıden tesekkurler.. biran once cıksada okuyasak ya Msn Grin Msn Grin Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2009       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şuan şafak vaktini bitirmek üzereyim ama bitirmek istemiyoum çünkü gece yarısı güneşi çıkana kadar ara vermek istemiyorum umarım biran önce çıkar 6.cilti çıkarsa iyi olur fakat 5.ciltte edward dilinde kitap anlatılıyor 6.ciltte ne olabilirki ama hiçbir kitap bu serinin yarini tutamaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2009       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gece yarısı güneşini sabırsızlıkla bekliyorum. bence 2 aya kadar gelir. epsilona güveniyorum. bu işi kısa sürede gerçekleştireceklerine eminim...