Arama

Stephenie Meyer'in Geceyarısı Güneşi adlı kitabı Türkiye'de ne zaman çıkacak? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Temmuz 2015 Gösterim: 105.969 Cevap: 144
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2010       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kacıncı kitap cıkcaksa cıksın bir an önce bağimlı oldum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
alcakaranlık 5 yani Midnigt Sun (gece yarısı güneşi) yazıldı fakat Stephine Meyer'in kitabı yazdığı bilgisayarı çaldıkları için Stephine Meyer bir süre bu olay yüzünden yazmayacağını söyledi Kitabın yaklaşık yarısını yazmış olan Stephine Meyer kitabı baştan yazacağını söylemiş fakat baştan yazması süreyi 2 ye katalayacaktır 12 bölüm internette var çalan kişiler sızdırınca türkçe çeviride 1 kaç gün içinde çıkmış fakat bu hırsızlar yüzünden kitap değişecek ve bekleme süremizde 2 katına uzayacak
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR BEN ALCAKRANLIK OKURKEN BRIAKMAK İSMİYODUM HİÇ BİTMESİN DİE DUA EDİYODUM AMA NEYSEKİ 5. KİTAP ÇIKÇAKMIŞ ÇOK RAHATLADIM HAA AYRICA YENİ Bİ KİTAP .IKMIŞ VA VAMPİR AKADEMİSİ MUTLAKA OKUYUN SÜPERRRRRRRRR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2010       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar devamı olacak mı diye Alacakaranlık serisini çok severek okudum.Ve serinin devamı olacak mı diye araştırma yaptım.
Karşıma :
Midnight Sun: Gece Yarısı Güneşi
Rising Sun: Yükselen Güneş
The Twilight Saga Official Guide: Alacakaranlık Efsanesi Resmi Haber
Forever Dawn: Sonsuz Şafak gibi
4 adet kitap adı çıktı ve birtakım bilgiler elde edindim tabii.Ama yeterli olduğunu düşünmüyorum. Benim sizden ricam bu 4 kitap hakkındaki bilgilerinizi ve tahminlerinizi benimle paylaşmanız.Şimdiden çok teşekkür ediyorum Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alacakaranlık (twilight) serisinin ilk dört kitabını okudum ve şimdi EDWARD cığımın neler düşündüğünü öğrenebilmek için sabırsızlıkla Geceyarısı Güneşi’ni bekliyorum, çünkü Midnight Sun Edward Cullen ağzından yazılmış. Ayrıca Harry Potter serisinin bütün kitaplarını da okudum ve Alacakaranlığı da sevmeme rağmen Harry Potter Twilight tan daha iyi ve J.K Rowling Stephenie Meyer’den daha iyi bir yazar. Ayrıca şu aralar Gece Evi serisini okuyorum ve 6. kitaptayım (BAŞTAN ÇIKARILMIŞ) ve gerçekten bu seriyi de çok sevdim. Harry Potter kitaplarını toplama şansım olmadıysa da Gece Evi ve Alacakaranlık serisinin şu ana kadar çıkmış olan bütün kitaplarını elde ettim. Yani Alacakaranlık serisinin şu ana kadar yayınlanmış olan ilk dört kitabı ve Gece Evi serisinin de şu ana Türkiye’de kadar yayınlanmış ilk 6 kitabı bende mevcut. benim için bu üç seri şu şekilde sıralanıyor: 1) Harry Potter serisi ( felsefe taşı, sırlar odası, azkaban tutsağı, zümrüdüanka yoldaşlığı, ateş kadehi, melez prens, ölüm yadigarları ) 2) Alacakaranlık serisi ( alacakaranlık, yeniay, tutulma, şafak vakti -midnight sun daha çıkmadığı için yazmıyorum- ) 3) Gece Evi serisi ( işaret, ihanet, seçilmiş, vahşi, av, baştan çıkarılmış )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence çok abartmaya gerek yok mesela:
1.Epsilon kitabı düzenleyecek,
2.Çeviri yapılacak.
(bence 2011 e kadar okumuş oluruz arkadaşlar 2010 un son aylarına doğru falan çıkar herhalde)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi alacakaranlık serisinin 5. kitabı çıktacak.Ancak Stephanie Meyer bunun bir şaka olduğunu söylemişmiş.Ancak başka bir yayında 2010 yılında geceyarısı güneşi kitabının çıkacağını söylüyor.Bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha geceyarısı güneşi ne zaman çıkcak dionuzda ben size sölim anca 4 yılda çıkar

ya ayrıca 6.ne ya daha 5. elimize geçmemiş durumda stephine meyer ayrıca dizin devamını getirmiyeceğini duydum
Son düzenleyen Misafir; 11 Şubat 2010 14:41 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya abartmıoruz zaten 2010 da geceyarısı güneşi çıkacakmış ama stephine meyerin evine hırsız girmiş bidaha yazmayacağını sölemiş ama kitap tuttuğu için yeniden yazma kararı almış o yüzden yazacakta basınlanacakta ülkelere dağıtılacakta ooohoooo 3-4 yıl sürer
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gece yarısı güneşini okuyabilionuz googleye geceyarısı güneşi oku yazıonuz hatta size 1. bölümü yazıorum ama girdikten sonra 1. ye tıklayın 1. ilk Bakış
Bu, günün uyuyabilmeyi dilediim zamaniydi.
Lise.
Ya da doru sözcük Araf miydi? Eer günahlarimi telafi etmenin bir yolu
olsaydi, bu bir ölçütte çeteleye yazilmaliydi. Can sikintisi aliabildiim bir ey deildi;
her gün inanilmaz derecede, bir öncekinden daha tekdüze geliyordu.
Sanirim benim uyuma biçimim buydu ­ eer uyku aktif dönemler arasindaki
hareketsiz durum olarak tanimlanirsa.
Kafeteryanin uzak köesindeki alçidan geçen çatlaklara, orada olmayan
ekiller hayal ederek baktim. Bu, kafamin içinde fikiran, bir nehir gibi çaildayan
sesleri bastirmanin tek yoluydu.

1 ÖNCEKİ MESAJI OKUYUNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Son düzenleyen Misafir; 11 Şubat 2010 14:58 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi