Arama

Banka ve sigortacılık bölümünde 2 yıllıktan 4 yıllığa nasıl geçiş yapılır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2012 Gösterim: 73.447 Cevap: 29
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bankacılık ve sıgortacılık bölümünü ıkı yıldan dört yıla nasıl yükseltebılırım.ayrıca ben düz lise fen öğrencısıyım ön lisans proglarına yerleşme gibi bi şansım varmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben muhasebe cıkıslıyım ama muhasebeden nefret edıyorum onun ıcın Bankacılık ve Sigortacılık okumak ıstıyorum bu konuda yardım edersenız sevınırım sımdıden tesekkur ederım Msn Happy)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 YILLIK BANAKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDEN BANKACI OLUNABİLİYOR MU? ACİL BİLGİ İSTİYORUM ARKADAŞLAR...
aysekol - avatarı
aysekol
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #24
aysekol - avatarı
Ziyaretçi
bankacılık ve sigortacılık mezunuyum ve dgs tercih yapcam hangi bölümlere geçebiliyorum bilgi almak isstiyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bunu araştırıyorum eğerki hazırlık okumadan geçiş istiyorsan banka ve sig. okurken iktisat ve işlet. derslerini altığımız için iktisat ve işletmeye hazırlıksız geçebiliyoruz. örgün olarakta açık öğretim olarakta açık öğretimden geçmek istiyorsan aöf den başvuru yapıyorsun ve sınava girmiyorsun. örgünden okumak istiyorsan dgs sınavına girip kazanman gerekiyor.
başka bölümlerede geçişi var ama ben bilmiyorum .
0011 - avatarı
0011
Ziyaretçi
10 Eylül 2011       Mesaj #26
0011 - avatarı
Ziyaretçi
2 yıllık bilgisayar bölümünden mezunum. Açıktan bankacılık ve sigortacılık okumak için össye girmem gerekiyor mu acil cvp...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet arkadaslar ben 2 yıllık bank.ve sigortacılık okudum
daha sonra açık öğretimden dewam etmeye basladım.
dewam edeceğiniz 2 bölüm war zaten biri işletme
diğeri iktisat.ben işletmeden dewam ettim .şimdi
4.sınıfa gectim hiç bir fark yok a.öğretim ve normal öğretim arasında
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dikey geçiş sınavına girip 260 270 arası puan alırsan ea puan türünde bankacılık veya bankacılık ve finans bölümlerine geçiş yapabilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bankacılık ve sig. bölümü sadece marmara üni.sinde 4 yıllık var gerisi 2 yıllık . 2 yıllık okuduktan sonra sınavsız olarak açıköğretimden 3. sınıftan devam edebiliyosunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bankacılık ve sıgortacılık bölümü dgs 4 yıllık a gecıs nasıl olur derın bır bılgı verır mısınız