Arama

Sesim çok ince çıkıyor, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Haziran 2016 Gösterim: 58.665 Cevap: 63
pasaa44 - avatarı
pasaa44
Ziyaretçi
20 Temmuz 2009       Mesaj #1
pasaa44 - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındaym we sesim çok değişik çıkyo ayrıca ince we bağırdığım zaman cırtlak çıkıo ara ara sesim gidiyo ne yapablrmMsn Sad şimdiden teşetkkürlerrrrrr Msn Happy
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yha sıgara sesı kalınlaştırır diyolar biton seyler diyolar hangisne inancaz kimi acı ye diyo hangisi adam gibi bi cevap yazarmıaınız herkez dalga gevciyo sesimle lütfen arkadaşlar ne olur

Alıntı
XxMerTCaNxX adlı kullanıcıdan alıntı

yavaş yavaş sesini değiştirmeye çalış, su içtiğin zaman ya çok sıcak ya çok soğuk su iç yazın bolbol dondurma ye sesin değişir:) müzkçilerin boğaz kazma diye bir terimi vardır onu yap sesin hızla değişecektir Teşekkürler :))

Alıntı

bnm sesim cok kalın ne yapmalıyım??

İnce ya da kalın sesli olmanız yaşınız 20'nin altındaysa değişme ihtimali yüksek olduğu için önemli değildir. Ayrıca tıpkı fiziksel görünüşümüz gibi sesimiz de genetik faktörlerle belirleneceği için mevcut durumumuzla mutlu olmayı denemeliyiz. Çok soğuk ya da sıcak içecekler, sigara, alkol ve sesin bazı durumlarda bilinçsizce kullanılması (bağırmak gibi), sesin bozulmasına neden olabilir. Böyle bir durum söz konusu ise Kulak Burun Boğaz uzmanına görünmelisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kendinizi boşu boşuna telaşlandırmanıza gerek yok.Yaşınızın vermiş olduğu bir özelliktir.Ergenlik çağına geldiğinizde sesiniz kalınlaşır.
Sponsorlu Bağlantılar
ıp-HaCkeR-ıp - avatarı
ıp-HaCkeR-ıp
Ziyaretçi
21 Temmuz 2009       Mesaj #3
ıp-HaCkeR-ıp - avatarı
Ziyaretçi
aRKadaŞım Bana Çok iğrenÇ geLiR ama Yumurtayı bi bardağa boŞaLt sonra sıvı halde iç o işe yarar bütün doktorLarın tavsieSi

*Yinede Doktordan öneri almanız gerekmektedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde 15 yaşıma girdimm sesimm doğduğumdann beri böyle herkess dalgaa geçiyorr beni taklit ediyorr:Msn ConfusedMsn Confused yşamak istemiyrmm artkkk!!! nolurr yardımmmm çok rica ediyorumm lütfennnnMsn SadMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı benimde bu yüzden çook başıma iş geldi hocayı az kalsın dövüyordum alay etti diye arkadaşlar en çok ediyor ama hangi birini durdurasın... sesimi kalın etmek istiyorum bu arada 17 yaşındayım bu benim moralimi çok bozuyor arkadaşlar sizin içinde çok üzüldüm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cezveye bir bardak çeşme suyu koy içine 2 diş sarımsak at5 dakika kaynat kaynadıktan sonra soğutmaya bırak 4 5 dk.içine limon damlat 5 6 damla sonra bardağa koy.üzerine küçük kaşıkla karabiber dök.sonrada yumurtanın sarısını koy sadece sarısını çırp iç sesin garanti kalınlaşır devamlı kalınlaşşmasını istiosan 3 4 hafta yap bunu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha sıgara sesı kalınlaştırır diyolar biton seyler diyolar hangisne inancaz kimi acı ye diyo hangisi adam gibi bi cevap yazarmıaınız herkez dalga gevciyo sesimle lütfen arkadaşlar ne olur
XxMerTCaNxX - avatarı
XxMerTCaNxX
Ziyaretçi
19 Mayıs 2010       Mesaj #8
XxMerTCaNxX - avatarı
Ziyaretçi
yavaş yavaş sesini değiştirmeye çalış, su içtiğin zaman ya çok sıcak ya çok soğuk su iç yazın bolbol dondurma ye sesin değişirMsn Happy müzkçilerin boğaz kazma diye bir terimi vardır onu yap sesin hızla değişecektir Teşekkürler Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #10
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Alıntı
XxMerTCaNxX adlı kullanıcıdan alıntı

yavaş yavaş sesini değiştirmeye çalış, su içtiğin zaman ya çok sıcak ya çok soğuk su iç yazın bolbol dondurma ye sesin değişirMsn Happy müzkçilerin boğaz kazma diye bir terimi vardır onu yap sesin hızla değişecektir Teşekkürler Msn Happy)

Alıntı

İnce ya da kalın sesli olmanız yaşınız 20'nin altındaysa değişme ihtimali yüksek olduğu için önemli değildir. Ayrıca tıpkı fiziksel görünüşümüz gibi sesimiz de genetik faktörlerle belirleneceği için mevcut durumumuzla mutlu olmayı denemeliyiz. Çok soğuk ya da sıcak içecekler, sigara, alkol ve sesin bazı durumlarda bilinçsizce kullanılması (bağırmak gibi), sesin bozulmasına neden olabilir. Böyle bir durum söz konusu ise Kulak Burun Boğaz uzmanına görünmelisiniz.