Arama

MEB'e yazacağım dilekçe konusunda yardım edebilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mart 2015 Gösterim: 29.790 Cevap: 43
----
Ziyaretçi
22 Temmuz 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi
MEB e bir dilekçe yazacam ama nasıl yazmam gerekiyor bana daha önce MEB e yazılmış bir dilekçe örneği bulabilirmisiniz? çok acil lütfen biraz çabuk...
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

milli eğitim bakanlığına şikayette bulunmak istiyorum,bugün diyarbakırda yapılan direksiyon sınavıyla ilgili

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sayın mb oglum memet ozbay gungoren kemal kaya ilkokul da okumaktadır bu sene kızım elif ozbay ilkokul ogretime baslayacak ama sehitler ilkokul una yazmıslar bu durumda benim evim kemal kaya ilkokul ogretimine yakın sizden kızımında kemal kaya ilkokulun a gungoren yazmanızı rica eder calısmalarınızı temenni eder basarılar dilerim baba enver ozbay arz ederim cep no

Dilekçe ya da başvurularınızı buraya yapmanızın faydası yok, ilgili Milli Eğitim Müdürlüğüne başvurmalısınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Genel bir örnek vermek gerekirse,alttakinden yararlanabilirsiniz.

Tarih

........... Milli Eğitim Müdürlüğü'ne

..........................................İl Adı

Buraya kısaca, ama bütün bilgilerinizi vererek konunuzu, dilekçe amacınızı ve isteğinizi yazın.

Adres Bilgileri:
Adı Soyadı
İmza

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
---- adlı kullanıcıdan alıntı

MEB e bir dilekçe yazacam ama nasıl yazmam gerekiyor bana daha önce MEB e yazılmış bir dilekçe örneği bulabilirmisiniz? çok acil lütfen biraz çabuk...

dilekçenin nasıl yazılması konusunda aşağıdaki linklerden yardım alabilirsiniz.Ayrıyeten ne konuda bir dilekçe yazacaksınız öğrenebilir miyiz?Daha da yardımcı olabiliriz öylelikle.Kolay gelsin.
Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı

MEB'e yazacağım dilekçe konusunda yardım edebilir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar
ADLİ SİCİL VE İSTATİSTİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

ANKARA

T.C Kimlik No :
Soyadı :
Adı :
Baba Adı :
Ana Adı :
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi :
Nüfusa Kayıtlı
Olduğu Yer (İli-İlçesi) :

Cilt No. : Aile Sıra No.: Sıra No. :

………. Sınıfı Sürücü Belgesi almak için müracaat edeceğimden sabıkamın olup olmadığının bildirilmesini arz ederim.

…./…/2005
Adı ve Soyadı
İmza

Diğer örnekle için tıklayınız.
Coşkun11 - avatarı
Coşkun11
Ziyaretçi
22 Temmuz 2009       Mesaj #3
Coşkun11 - avatarı
Ziyaretçi
linktesitede inş işin görülür bunu yazmay kalkma direk kopyala yapıştırr
gurur - avatarı
gurur
Ziyaretçi
22 Temmuz 2009       Mesaj #4
gurur - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben sbs puanımda bir yanlışlık yapıldığını düşünmekteyim ve bu yüzden meb e bir dilekçe yazacam . çok acil yardımlarınızı bekliyorum.ancak çoook acil....
Coşkun11 - avatarı
Coşkun11
Ziyaretçi
22 Temmuz 2009       Mesaj #5
Coşkun11 - avatarı
Ziyaretçi
yukrada benzer dilekçe verdik ona bakılarak yapılabilir ama yazacağın şeyleri ona benzet ordakini aynen yzma Msn Happy))
gurur - avatarı
gurur
Ziyaretçi
22 Temmuz 2009       Mesaj #6
gurur - avatarı
Ziyaretçi
tamam teşekkür ederim. Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

meb dilekce ornekleri

e okulda artık rakamlar gösterilmiyor o yüzden girilmiyor artık bu uygulamayı kaldırın lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
e okul da rakamlar gösterilmediğinde o rakamların yanında bir adam remi var ona tıklayın rakamları sesli olarak söylicek onu yazıp e okula girebilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mersin arslanköy iöo'da öğretmen eksikliği var.öğrenciler derslerini boş geçirdikleri için okula gelmiyorlar
ARZ EDERİM SAYGILARIMLA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Milli Eğitim Bakanlığına 13.04.2010

Okulumuz öğretmenlerinden türkçe öğretmeni Şener Pala derste bize susun derken bende arkdaşlarımın susmasını bekliyordum ve arkamdaki iki arkadaşıma susun diyordum.Bir arkadaşım bana bir şey dedi ve ben ağzımı açtığım gibi öğretmenimiz Şener Pala beni boğazımdan beni sıkıp masaya fırlattı nefes alamıyordum nerdeyse suçsuz yere bana vurup ve başka konuşanlara hiç birşey yapmamıştır.

Ad-Soyad:Mazlum Bingöl
Okul:UlubatLı Hasan İ.Ö.O
İstanbul-Tuzla